• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Lovec Krys

Legenda
Já využil ke konci svého hraní travu možnost odstěhovat se do pustiny. Tam na mne nikdo neútočil (všichni byli moc daleko). Stačilo obětovat první vesnici.

Ale to jsme dost OT.
PvP můžem uzavřít, máme oficiální vyjádření, které zůstane v platnosti (leda by se vývojáři časem zbláznili vzhledem ke složení hráčské populace)
 

OldMaGorr

Mistr slova
A počítají se všechny manufaktury, nejen ty bonusové - takže tím mizí nevýhoda mít lvl1 bonusové 2x2 a ne 2x1.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2988

Guest
tak proč se mi počítaly i ty manufaktury, ve kterých mám živoucí? pamatuju si to proto, že 9h živoucího dávalo stejně bodů jako 48h obyč...
 

DeletedUser2988

Guest
mohl by to rozlousknout nekdo z elvenar tymu, protoze dle me to jde od zacatku, minulou vyzvu jsem nehrala vůbec a vim, ze se to resilo uz pri prvni vyzve s manufakturama, ze mame vyhodu ti, co mame manu na zivouci, ze to dava za 9h zivouciho stejne jako za 48 na nizsim lvl
 

voyager-1

Velmistr písma
.koukal jsem po foru, první výzva s budovami byla v květnu a už byla o libovolných manu. Kolikátá je od tý doby tahle se mi hledat nechce. Tak jsi měla pravdu :)
 

DeletedUser4336

Guest
Dodheimsgard >> Libovolné jo, ale manufaktury co nemají 24h a 48h počítají obživlé suroviny za 3h a 9h jako za 24h a 48h, je to dost výhodné u bežné obživlé výroby, kdo jí nemá tu možnost nemá.
 

Tonda.P

Pokročilý žák
Ahoj,

máte někdo někdo úkolovou řadu pro novou rasu, respektive jde mi o to, kolik budov potřebuji ke splnění všech úkolů.

Děkuji
 

nataly111

Velmistr písma
@iDavis vážně tam je vyrob 666 úlomků kouzel? :D
To číslo mi něco připomíná. Že by se dr. Šraňkenstein spojil s ďáblíkem. :eek::D

jo a úkol 29.....50 turnajových střetů? to fakt jo?:oops:
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru