• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ludi

Veterán
Nějak si nejsem jistá, proč musí být na konci každé kapitoly 2 divy, když je jeden blbější než druhý. Radši jeden a pořádný. Stejně už v těchto kapitolách lidi nemají moc místa ve městě.
 

Lovec Krys

Legenda
@Ludi No u Studánky bych to zase tak zle neviděl.
Udělal jsem si výpočet a už na první úrovni mi vychází, že při mých současných rezidencích dostanu 9065 populace.
Při přepočtu na pole:
Obyč. obytka: 260/pole
Kouzelná obytka: 446/pole
Studánky: 431/pole
Tedy jen o něco horší než kouzelná obytka.
Poměr je procentuální, takže při vylepšených obytkách to nebude vycházet hůře, než teď.
Ano, je horší než Zlatá propast (která vzhledem ke svojí velikosti nemá ve hře konkurenci) a nejspíše i horší než Horské sídlo, samozřejmě se vyplatí spíše hráčům, kteří mají ve městě poměr obytek vs. pop/kult hybridů ve prospěch obytek. Pokud má někdo místo půlky obytek pop/kult hybridy, tak se mu to nejspíše nevyplatí.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys díky za propočet. Uvidíme, jak na tom budeme po skončení této kapitoly. Jediné, k čemu tento div může přispět, že se vymaže nějaká obytka i pop kultura a získá se tak místo. V 17 kapitole se budou obytky pravděpodobně zvětšovat a to teda bude masakr. Takže pak by to bylo řešení. Ale to už jsem v situaci, která nastane tak za rok :D
 

DeletedUser4336

Guest
Ludi >> No já dva divy oceňuji (klidně víc), protože to otvírá možnosti větší variabilitě, každý může postavit co se mu líbí (a naopak), a není jedno město jako druhé, když se ale divy začnou opakovat a nebo jejich výhody nedávají žádný smysl, je to spíš smutné řešení, že už není co zajímavého nabídnout.
 

Lovec Krys

Legenda
Spíš je otázka, co na nás vymyslí. Asi to chvilku potvrá, pokud už alespoň základ nemají vymyšlený. Všechny jednotky vylepšené na 3*, všechny budovy s druhou funkcí.
Možná nějaký úplně nový druh budovy? Otázka ale, co s těmi jednotkami.
 

iDavis

Legenda
Ja tiež dúfam v nejaké nové, doposiaľ neobvyklé, pokračovanie hry. Je veľa vecí, ktoré by som rád, pri prípadnom "prelome" videl, na ich čele je jednoznačne druhá hracia plocha, i keď vždy keď to hovorím sa cítim dosť naivne, pretože u Innogames to býva dosť neobvyklé.

Je samozrejme ale viacero signálov, že 15. kapitolou sa zrejme niečo uzatvára. Už minimálne jej názov, príbeh (opätovný začiatok spolupráce ľudí a elfov) a v neposlednom rade fakt, že všetky jednotky sú maximálne vylepšené. Na druhej strane mi to stále trochu popierajú manufaktury - osobne som nečakal, že sa vrhnú ešte do ďalšieho kola ich levelov (ako sa už písalo vo výskume konstruktov a manufakture na drahokamy, že to má byť jej posledné vylepšenie). A keď už začali s vylepšovaním manufaktur T1, zrejme je možné očakávať aj vylepšenia ostatných. Otázne je len, akou formou. Každopádne v kóde zatiaľ nie je o ničom takomto ani len zmienka (teda minimálne vo frontend nie).
 

Prealiena

Velmistr písma
Že bychom teda začali s budoucností ala Forge of Empires? Minulost už jsme dobraly, tak od 16. kapitoly už můžem jenom do budoucnosti. Na sci-fi se mi moc nechce, mám radši medieval fantasy.
 

Ludi

Veterán
Náhodou já bych uvítala vodní svět. Náznaky byly v Ráji mořských panen. Nebo svět duchů z Věže. Kosmonauti už byli :)
A druhá herní plocha by byla úžasná
 

DeletedUser7199

Guest
Ví se něco o tom, zda budou někde k sehnání artefakty, např fenixe ? Nebo se jen budou do akademije dávat recepty na eventové budovy aby zabíraly vice a vice mista a nebylo to k ničemu ?
 

Lovec Krys

Legenda
Na betu přidali novinku pro rychlejší navigaci k prozkoumatelným a prozkoumaným(s nevyřešenými střety) provinciím.
upload_2019-10-9_16-9-41.png
Druhé zleva nové tlačítko na spuštění přehledu provincií.

První záložka obsahující provincie, jenž lze zkoumat (vlevo informace o vzdálenosti provincie a šipka se směrem k ní, vpravo obtížnost a tlačítka na průzkum a přechodu k provincii na mapě.
upload_2019-10-9_16-10-27.png


Druhá záložka obsahující prozkoumané provincie s nevyřešenými střety (vlevo vzdálenost a šipka se směrem k ní, vpravo počet vyřešených střetů a tlačítko pro navigaci k provincii)
upload_2019-10-9_16-11-22.png
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru