• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
na druhou stranu, nekonečné přidávání nových spřátelených ras a dalších a dalších surovin...
možná nastal bod odstavit veškerý ten balast a začít s něčím jiným, nějakým novým principem, jako nadstavbou nad klasickými T1-3 surovinami :)
 

ElfNostradamus

Veterán
...a třeba se vydají cestou...ale abych tedy nepředbíhal, tak více v říjnovém rozhovoru v měsíčníku Ozvěny lesy...rozhovor ukončen ještě před včerejším zveřejněním nové kapitoly 15., tak prosím maličko shovívavosti potom :)... /trochu tu ohřívám svou polívčičku, tak mi to nemějte za zlé/. :)
 

Prealiena

Velmistr písma
@Emhyr var Emreis II To ti může být ale úplně jedno, protože eventy po tobě pořád budou chtít T1 výrobu. Takže, i když nároky v další kapitole na výzkum budou nula, v eventu ti pořád dají úkol Vyrob 7x3h bonusového základního zboží.
A kam pak přistavovat něco nového, když budeš pro event potřebovat nesmyslný počet T1 manufaktur na vysokých levelech.
 

DeletedUser2988

Guest
Můžu někoho poprosit o screeny výzkumu a těch nových divu? popripade kde se na ne da podivat krome bety,tam nejsem
 

DeletedUser2455

Guest
Tak se vybourají kombi setovky a na volné místo se posadí T1. Kde je problém? A že se přijde o "přidanou hodnotu-bonusy?" Se za pár týdnů tak nějak zapomene.
"Život je hořký, elvenaru dík"
 

Lovec Krys

Legenda
Ok, na další kapitolu přistavuju druhou T6.
Nároky na výzkum prošlého zboží:

Konstrukti:
T4-518K(max 45k)
T5-582K(max 50k)
T6-258K(max 61K)

Elvenarové:
T4 - 555K (max 105K)
T5 - 1575K (max 355K)
T6 - 5870K (max. 370K)

Max = maximální cena za jeden výzkum. Jestli to nezmění, tak to je masakr.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
@Lovec Krys : taky na to teď čumím a počítám to... T4 - nebude problém, není ho moc a navíc dostaneme nové levely manuch. T5 : jsou tam jen 3 technologie co chcou 300k+, to se nějak zvládne... ale to T6? to už mi připadne na hranici hratelnosti. no jo, nechtějí, abysme byli s kapitolou zase hotoví na měsíc :-D

také budu přidávat novou T6 výrobnu. kde na ni vezmu lidi nevím, ale to už je problém Corwina z budoucnosti :-D
 

Lovec Krys

Legenda
@CorwinOfAmber Tak ta budoucnost nebude daleko (tak pár týdnů). Já vím, kde vzít lidi - vylepšuji divy na popku. A jakmile konečně přijde akce na kouzelné budovy, tak pár standardních bude nahrazeno kouzelnými.
Horší to bude s těmi obludami z portálu. Za pár dní mi vyprší kupa studen, tak snad se to tam pak alespoň trochu vleze.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Já se obávám, že nová rasa bude pěkný paskvil, když tak urychlili jejich vydání. Také se ani nedivým, že to bude stát tolik surovin, protože v mezi čase člověk mohl získat hodně velké množství portálových bonusů. Já už mám přes 1000%, což je asi více, než kolik je potřeba na celý výzkum. Takže největší nepřítel budou asi VB a normální suroviny :).
 

Ludi

Veterán
Úplně se mi nechce stavět další manucha na živoucí, musím si to ještě rozmyslet. Lidí mám dost, ale když si představím, co všechno se bude zvětšovat, tak s tím místem to nebude žádná sláva. Tři nová zvětšení to nespasí. Tedy, zase lepší než nic, že ano ;)
Ale zřejmě během nové kapitoly nebudu smět chodit utrácet živoucí do Věže ...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser467

Guest
Taky mám pocit, že na betu novou kapitolu nacpali dřív než původně zamýšleli, a to jen proto, aby zmírnili rozhořčení spousty hráčů z podzimního eventu. Trochu tím ale vzali té kapitole kouzlo. Škoda. Bylo fajn, když se z nové kapitoly postupně objevovali střípky předtím než došlo k jejímu zveřejnění.
 

DeletedUser2455

Guest
Nejsem na beta. Čerpám jen ze zpráv tady.
Možná byl záměr rozhodit 100-ky procent jako odměnu v eventu,
úplně nesmyslně + budovy s nejich produkci
(Myslím tím Portálový bonus).
A potom "řádně" osolit výzkum v nové rase...
P.S. stejně se pak najde pár hráčů co to stihnou za měsíc.

Odstraněn nevhodný výraz. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

BiggJOEcz

Mistr slova
Toto je konkrétní rozumné využití kouzla Teleport - T6 (5,4) vyrobit - využít - teleportovat následně budovu do inventáře na příště ;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru