• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zprávy z Beta serveru - SPOILERY!

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 42211
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ludi

Veterán
Stačí se podívat na fórum bety, tam už je náhledů na novou kapitolu dost. Jsou to neofiko informace od hráčů, ale něco to napovídá. Každopádně provozování této hry má nějaké náklady, a řekla bych, že uvedení nové kapitoly bude pro provozovatele celkem drahé. Co se týká příjmu, už bylo někde zmíněno, že začínající hráči platí podstatně víc, než zkušení mazáci, co jsou tu už dlouho. Takže 1 nová kapitola ročně je logický závěr.
 
Současný koncept staveb kapitol byl vyčerpán. Předpokládám radikální změnu (k lepšímu), nebo naopak rozpačitou uplácanou přístavbu (k horšímu).
Doufám, že budeme příjemně překvapeni.
no nevím, myslím, že to ještě jde jednou nastavit, aniž by bylo třeba zavádět něco úplně nového... navíc, už dřív, když došly tříhvězdičkové jednotky jsem čekal, že přijde něco nového a oni prostě přidali čtvrtou hvězdu. Takže bych se ani nedivil, kdyby potom přišla čtvrtá řada surovin T10-12, ale postavená zase na starých známých. Akorát přibudou další dvě kolonky...
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
Zeptám se naše členka zmínila před chvílí něco jako "HOBBY MÍSTNOST" prý by měla být v dělnické chatrči. Neříká Vám to něco???
 

AdVen

Učedník
Zeptám se naše členka zmínila před chvílí něco jako "HOBBY MÍSTNOST" prý by měla být v dělnické chatrči. Neříká Vám to něco???
jde o reklamy...na pc jsou všechny 5 vteřin (sem tam 10-15 vteřin), ale v apce kupodivu celých 30 vteřin
Snímek obrazovky 2023-06-17 231312.png
Snímek obrazovky 2023-06-17 231713.png

vybereš si co chceš (zboží závisí na kapitole) a klikneš na "zhlédnout". Můžeš 4x stejné najednou nebo po pokaždém uplynutí doby něco jiného.
Snímek obrazovky 2023-06-17 231747.png
Snímek obrazovky 2023-06-17 231848.png

Stejně tak je možné za reklamu získat 3 VB každý den ve výzkumu. A kolem města 2x za den padne ikona filmového kotouče a upozornění, že se kolem města nachází poklad...co padne je čistě ruleta.
Snímek obrazovky 2023-06-17 231958.png
 

iDavis

Legenda
Testujú to na (náhodne) vybranej skupine hráčov. Podľa výsledkov sa následne rozhodnú, či to spustia pre všetkých. Ja zatiaľ reklamy taktiež vo svojom meste nemám.
 

Angedev

Velmistr písma
Musím říct, že ač jsem se toho obávala, tak minimálně v aplikaci (PC moc nepoužívám, tak nemohu hodnotit) je to uděláno absolutně nenásilnou formou, takže se to dá úplně bez problémů odingnorovat :)
 

Ludi

Veterán
Reklamy mám ve městech na cz1, cz2 i na betě a je to v pohodě. Nijak to neruší a Hobby místnost u stavitelů občas použiju. Beru to od Inno jako logický krok, takže v pohodě. Dárečky jsou příjemné a z reklam padají někdy i dia. Množství je podle kapitol. Po skončené 20. kapitole mi občas přistane 20 dia za 5s. reklamy.
 

AdVen

Učedník
Když jsem o tom četla diskuze na beta serveru tak jsem se toho obávala, ale tahle forma je v pohodě - žádné vyskakovací okno s reklamou se nekoná. Běží mi to ve městě od 5.6. a je to nenásilné, neobtěžuje to, nemám s tím problém... když nechci nekliknu. Po pravdě jsem si docela zvykla každý den vybrat 3 VB a bonusy...
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Byly asi dvě možnosti. Buď platit za přihlášení reálnými penězi nebo strpět minimální reklamu. Takže bych tam dal ještě možnost vypnutí reklamy za nějaký menší obnos, pro ty, co to nechtějí strpět.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru