• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

ČTI MĚ Zpětná vazba: Máte problémy s plynulostí hry?

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým

Máte problémy s plynulostí hry?



Drazí lidé a elfové,

konečně se nám podařilo opravit jeden závažnější technický problém posledních dní a žádáme vás o zpětnou vazbu:

  • Setkáváte se i nadále se zamrzáním hry? (hra se zastaví a nelze dělat vůbec nic)
  • Pokud ano, při čem k takové situaci dochází nejčastěji?
  • A dále, pokud ano, odezní chyba, pokud hru zavřete a znovu načtete?

Napište nám vaše postřehy do tohoto tématu.
Moc vám děkujeme!
 

12alfa

Pokročilý žák
Ahoj,
ptala jsem se U nás a ti, co měli problém po aktualizaci, se vyjádřili, že už dobrý. Mně hra v PC zamrzá nejčastěji ve Věži a ano, opraví se to znovznačtením hry. Cookies na to vliv nemají, odmazání nepomáhá, asi holt nestíhá počítač. :)
Díky moc!
 

hawkeyyP

Pokročilý žák
Ne, že by to bylo rychlé, ale do včerejška jse mbez větších problémů hrát mohl. Ale po noční svévolné aktualizaci Mrchosoftu mi na začátku hlásí Elvenar chybu a chce zapnout hardwarovou akceleraci. TA je ovšem zapnutá - a Elvenar mě stejně 2x pošle do Nastavení Chromu, pak naskočí ikona "Connecting" a na tom to skončí. Díl se nedostanu, hrát nemůžu. Mohi byste tuto iniciativu (požadavek na akceleraci) zrušit?
 

Prealiena

Velmistr písma
Potvrzuji, na chromu už od poslední aktualizace hru nespustím. Píše, že vyžaduje hardwarovou akceleraci, i když ji mám povolenou. Musela jsem přejít na záložní prohlížeč (Avast Browser).
 

Mescal

Znalec fóra
@hawkeyyP obecná rada, promaž cookies a zkus jiný webový prohlížeč (osobně s Firefoxem problémy nemám), nejnovější aktuailzaci OS, jak píšeš, máš :)
 

Rauni

Herní podpora
Elvenar tým
Ahoj,
bohužel tato chyba se nachází přímo v prohlížeči Google Chrome, tudíž ji z naší strany nemůžeme nijak ovlivnit. Z obdržených informací by mohlo pomoci kompletní smazání souborů cache a cookies (tzv. "od počátku věků"). Pokud problém přetrvá, požádali bychom vás o dočasné využití jiného prohlížeče a kontrolu dostupných aktualizací pro Google Chrome. Pevně věříme, že se chybu brzy podaří odstranit. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
 

lutanela

Znalec fóra
Už několik hodin se nemohu přihlásit do české verze.Odhlásila jsem se ,abych přeskočila na beta verzi,a už mě to nechce pustit na českou verzi.Na všechny jiné jazykové verze mi to načte,ale českou hlásí,že web neni dostupný ERR_CONNECTION_TIMED_OUT..vše pročištěno,restartováno..nelze ani přes wi-fi,ani přes jiný pc.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru