• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Zoom

DeletedUser3292

Guest
Ahoj, nepřemýšleli jste o tom, aby byl lepší zoom obrazovky/města ? Jelikož když má někdo už větší město, tak musí pořád x krát překlikávat, než se dostane k tomu, k čemu potřebuje. Já bych určitě uvítala, aby se dalo město ještě více oddálit :) Tereza
 

DeletedUser341

Guest
A nestačí zvětšení a zmenšení okna prohlížeče přes vlastnosti prohlížeče? (držim Ctrl a točim kolečkem myši)
Nevidim osobně důvod proč přidávat druhou možnost k funkci, kterou už každý máme přímo ve svém prohlížeči...
 

DeletedUser467

Guest
Zase když oddálíš město přes vlastnosti prohlížeče, tak se ti zmenší i interface a pak se ti v něm hůř orientuje (obzvlášť na menším monitoru). Bylo by tedy uživatelsky určitě příjemnější, kdyby to zavedli přímo do hry. U rozrostlejších měst je současné max. oddálení opravdu nedostačující. Mně se tedy nápad velmi líbí :)
 

DeletedUser3292

Guest
A nestačí zvětšení a zmenšení okna prohlížeče přes vlastnosti prohlížeče? (držim Ctrl a točim kolečkem myši)
Nevidim osobně důvod proč přidávat druhou možnost k funkci, kterou už každý máme přímo ve svém prohlížeči...
No pro mě je tohle dost nepraktický, protože pracuji i v dalších xx oknech a abych pořád předělávala zoom, nic moc..... :)
 

OrickJ

Znalec fóra
Souhlas.

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru