• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát zobrazování jednotek

Matesov

Znalec fóra
při načtení boje se místo bojových jednotek zobrazují žlutá pole (jednotka není vidět)

a pokud se pokračuje v boji, vyskočí hlášení - je nám líto, vyskytla se chyba, znovu načíst ?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Ahoj, k tomu by bylo třeba použít šablonu pro nahlašování chyb (zvlášť tohoto typu). Klikni sem a pročti/použij. Pro zjištění chyby to bude nejspíš potřeba :)
 

DeletedUser467

Guest
Tato chyba již byla tady nahlášena a byla i potvrzena. Když se podíváš, kdy to bylo poprvé nahlášeno, tak tu ta chyba je už od července a stále se jim ji nepodařilo odstranit, takže se s ní pravidelně setkáváme všichni :D No snad tomu přijdou už konečně na kloub :) Jinak mi tedy ale jde vždy pokračovat v boji, nikdy mě to nevykoplo. To tě kope vždycky, když chytneš "neviditelné" jednotky?
 

Matesov

Znalec fóra
mě se to stává docela často, buďto má místo jednotek žlutá pole, nebo to po pár tazích spadne ?!!
 

Silwen

Guest
No koukám, že nahlášeno je to od července. Takovou reakční dobu mají běžně?
 

Sindri

Guest
Nemají, avšak některé chyby jsou tak náročné na opravu, že se opravdu táhnou. :(
 
Nahoru