• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Zobrazování fronty nad vojenskou budovou

Angedev

Velmistr písma
Shrnutí
Zobrazovat nad vojenskou budovou stav fronty výcviku

Podrobnosti
Fronta vycviku má 5 pozic. Navrhovala bych, aby stejně jako když je budova bez práce a zobrazuje se nad ní Zzz, se nad vojenskými budovami (kasárna, cvičiště, tábor žoldnéřů) ukazovalo, kolik políček z fronty výcviku je obsazeno. Např. 3/5, 1/5...

Důvody
Typický příklad u mě nastává ráno. Výcvik celé fronty mi trvá o něco málo déle, než je rozdíl mezi večerním vypnutím a ranním znovuspuštením aplikace. Ráno posbírám všechno, co se mi přes noc nastřádalo, a pak zadávám výrobu podle toho, kde mi svítí Zzz. Jenže v kasárnách mi zbývá třeba ješte 10 minut na dokončení, tím pádem budova stále pracuje, Zzz se mi neobjeví a já na kasárnu zapomenu. Vrátím se za 3 hodiny vybrat výrobu a zjistím, že téměř celou dobu kasárna odpočívala. Kdyby nad budovou svítilo 1/5, už tomu budu věnovat pozornost, dám cvičit vojáky a nebude docházet k prostojům, které jsou (vzhledem k turnajům, které probíhají každý týden) kritické.

PS: Samozřejmě by pomohlo i zrušení sdílené fronty, pak by chvilková nečinnost nebyla až takový problém, ale toto téma už tady proběhlo...
 

iDavis

Legenda
Súčasný nedostatok spočívajúci v nezobrazovaní aktuálneho stavu výcvikovej fronty vo vojenských budovách ma naučil kontrolovať ich zakaždým, keď zbieram výroby v meste. Nedával by som takúto zmenu na vrchol vývojárskych priorít, ale myslím si, že časom by sme sa mohli dočkať vylepšenia v tomto smere. Takže za mňa k návrhu áno.
 

DeletedUser5665

Guest
Presne tak, poatupem casu se clovek nauci, sesbirat vse a pak rozkliknout i kasarny, ci jine vycvikove stredisko :)) Takze mi to na jednu stranu prijde zbytecne...ale tod jen muj nazor...
 

Angedev

Velmistr písma
@Umpa Lumpa : Tak hraji to už 3 roky a stejně se mi to stává :D Zvlášť když člověk ráno pospíchá do práce... Takže pro mě by to určitě zbytečnost nebyla :)
 

aikomi

Mistr slova
ja uz jsem zvyknuta si pravidelne rozklikavat kasarny, ci cviciste, takze za mne to byt klidne nemusi, ale kdovi,treba casem muze dojit ke zmenam.....Nicmene jako prioritu bych to nebrala, myslim si,ze jsou daleko dulezitejsi priority vyvojaru jak pise iDavis :)
 

DeletedUser341

Guest
Stejný názor jako Davis - osobně už jsem zvyklý na kasárny klikat automaticky, ale změna v navrhovaném směru by byla vítána, i když nespěchá :)
 
Nahoru