• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Zobrazení přínosu kulturních budov při návštěvě sousedních měst

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5469
  • Vytvořeno

DeletedUser5469

Guest
[Shrnutí] – Zobrazení zejména množství kultury při najetí myši na kulturní budovu při motivaci u souseda
[Podrobnosti] - Když navštívím město souseda a chci motivovat, prosím, aby se při najetí na kulturní budovu také zobrazilo množství kultury, kterou vybraná budova poskytuje.
[Důvody] - Když chci motivovat kulturní budovu souseda na PC, rád bych mu motivoval právě tu kulturu s největším přínosem kultury. Nechci mu motivovat čudly. Jenže i u stejných budov, které mám já jsou jiné hodnoty v závislosti na etapě, kterou hráč prochází. Bylo by fajn, kdyby se u kulturních budov při najetí myší zobrazilo okno, které kromě názvu zobrazí také přínos.
[Dopad na jiné herní prvky] - Dopady na jiné herní prvky nejsou žádné. Z programátorského hlediska je to jen kosmetická změna úpravy okna. Kosmetická změna, která ale HODNĚ pomůže při motivaci.
 

DeletedUser5831

Guest
Jsem pro, když motivuji těch pár motivujících sousedů a chtějí zrovna kulturu, tak by se tohle ohromě hodilo.:) Když už motivují tak jim chci motivovat nějakou pořádnou budovu a né jen prcka jehož motivace si skoro ani nevšimnou;)
 
Nahoru