• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zobrazení budovy Velkolepá slavnost pod záštitou rodiny Mendaci

Silver Whisper

Guest
Po skončení eventu se mi místo krásné budovy zobrazují jen červené čtverečky. Herní podpora o tomto problému ví, nicméně doufám, že když nás bude víc, snad se to rychleji spraví. Prý se to děje hlavně v kapitole Čarodějů a draků. Máte stejný problém:)?



A. Verze hry: Elvenar v1.36.4-(d58d387b0) (2017-08-23 7:09)
B. Prohlížeč a jeho verze: FirefoxESR 52.3.0 (32bitů)
C. Verze Flash Playeru: 26.0.0.151
D. Operační systém: Microsoft Windows XP, verze 2002
E. Rozlišení obrazovky: 1366x768
F. Herní svět: Winyandor i Arendyll
G. Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: v obou městečkách

Děkuji @Dagr za ochotu a odpovědi a doufám, že se podaří chybu vyřešit co nejdříve ;):).
 

Přílohy

  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    160,9 KB · Zobrazení: 52
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser1473

Guest
Hezký den,mám stejný problém,budovu jsem dala na plochu,ale není vidět.Herní svět: Arendyll
jankazhor
 

DeletedUser2345

Guest
Prosím Vás, abych to teda upravil na správnou míru - takhle jsem to zrovna nemyslel, takhle doslovně. :) Chtěl jsem tím spíš naznačit, že je-li chyba akutní a rozšířená, spíše se bude pracovat na jejím odstranění, nežli na nějaké velice vzácné a ojedinělé, která se pomalu ani nedá ověřit... Není potřeba, aby psal kvůli této chybě každý, nebo se sem zapisoval - samozřejmě tím nic nezkazíte, ale není pravda, že čím víc se vás nahlásí, tím rychleji to půjde.
O chybě se ví a na jejím odstranění se pracuje. O tom vás mohu ubezpečit a zároveň vás tímto prosím o trpělivost.
 
Nahoru