• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město Zobrazení budoucí velikosti budov [předáno]

Vlnik

Guest
Teď doufám, že jsem to zařadil správně o_O
Zdravím,
už jsem psal, že o tomto návrhu uvažuji a konečně jsem se k němu dohrabal. Většinu nováčků čeká docela nemilé překvapení s většími budovami, takže by asi nebylo špatné je o konečné velikosti informovat předem :D
Takže moje 2 návrhy:
1. Zobrazení maximální velikosti v informacích o budově.
screenshot_773.jpg

2. Zobrazení velikosti v dalších úrovních při umisťování a přesouvání budovy.
image2993.png
Nejsem si jistý, kterým směrem se to správně má rozšiřovat, ale pro představu to snad stačí :)
Dále by bylo možné zobrazit při přesouvání a umisťování i budoucí rozměry ostatních budov, pokud budou zasahovat do zatím volného místa. Tuto možnost by bylo možné vypnout v nastavení (někdo by v tom už mohl mít moc velký bordel :rolleyes: ) Doufám, že se návrh bude alespoň někomu líbit a děkuji za přečtení ;)
 

DeletedUser18

Guest
Propracované to je pěkně, o tom bez debat. Ale všechny tyto informace jsou na Wiki i kterým směrem se budovy rozrůtají, takže o tom jsou informováni všichni, stačí si informaci jen najít. ;)
Jinak za nápad a zpracování obrázků - palec nahoře!
 

Vlnik

Guest
Vím, že je to na wiki, ale tak tahle informace je potřeba dost často a každou chvíli to hledat.... :D Mimotoho většina lidí ani neví, že by to hledat měla, je to docela ojedinělá záležitost. Vlastně jsem se s tím u žádné jiné hry nesetkal.
 

iDavis

Legenda
Úžasné spracovanie návrhu, rozhodne som za. Tiež som bol nemilo prekvapený keď sa môj domček musel rozšíriť, konkrétne by som uvítal druhú možnosť, teda grafické zvýraznenie zväčšenia budovy.
 

Iefyr

Guest
Zpracování návrhu je luxusní, ale nějak nevím, co by to mělo za význam... on si někdo dopředu dělá místo na něco, co bude řešit až za několik dní nedej-li bóže i týdnů? Zdá se mi to neefektivní. Neříkám, že by se tím něco zkazilo, jen by to nemělo význam. Podle mě teda
 

DeletedUser122

Guest
Vlnik: Líbí se mi ta druhá varianta ;)

Michael87: Kde jsou na Wiki všechny ty informace? Já tam našel jen obecně to, že při upgradu se rozšiřují, nenašel jsem tam nic konkrétního, možná špatně hledám?

Iefyr: Nebudu si pro tu budovu hned dělat místo, ale plánování je důležité. Měl jsem ve městě 22 domů na úrovni 7, teď jsem vyzkoumal upgrade na 8. úroveň a všechny domy se najednou budou zvětšovat. Potřebuju na to být připravený a vědět, že něco takového přijde a potřebuju mít plán, co s těmi domy budu dál dělat. Jinak budu ve městě chaoticky přehazovat jednu budovu přes druhou.
 

Vlnik

Guest
Kde jsou na Wiki všechny ty informace? Já tam našel jen obecně to, že při upgradu se rozšiřují, nenašel jsem tam nic konkrétního, možná špatně hledám?
Musíš si rozkliknout konkrétní budovu, u které to chceš vědět, pak tam máš tabulku úrovní s informacemi ke každé z nich, mimojiné i s velikostmi.
 
Nahoru