• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Znovuzrození fénixe

Libor7

Pokročilý žák
Ahoj všem. Před pár hodinami se mi ve hře podařilo splnit úkol č. 86 (získej 40 x hedvábí) a pak se mi už nenačetl další úkol. V čem je chyba? Snad ještě nějaké úkoly budou, vždyť do konce hry Znovuzrození fénixe zbývá ještě 12 dnů a 9 hodin. Rád bych získal i tu 3. hlavní cenu Znovuzrození fénixe, ale pokud již nebudou další úkoly a jen denní úkoly, tak se k tomu nedá dostat, což by byla pro většinu hráčů asi škoda. Zkuste mi prosím někdo zjistit a poradit, co bude dál.

V příloze zasílám obrázek hry, kde se mi už další úkol nenabízí.

Díky moc předem.
 

Přílohy

  • Znovuzrození fénixe.jpg
    Znovuzrození fénixe.jpg
    570,8 KB · Zobrazení: 89

DeletedUser2455

Guest
Libor7,
Vánoční event. jsem dohrál za 14dnů. A na 3budovu jsem nedosáhl. Je třeba se smířit s tím, že bez investice Kč to nejde.
Přesto mne tahle "farma" VELMI, a to tak.že VELMI BAVÍ.
 

Deleted User - 39864

Guest
Kdo je aktivní a má na hru víc času, jistě už může mít všechny úkoly hotové. Já jsem třebas stále ve fázi, kdy si nejsem jista, zda to vůbec stihnu :). Vánoční jsem nestihla taky... Takže úkoly nepřidávat :-D
A mj. v každé akci to je tak, že se na hlavní cenu jen tak nedostaneš. Nejspíš cíl tvůrců hry, aby hráče nalákali ke koupi drahokamů.
 

DeletedUser1590

Guest
Třetí hlavní cena, bez diamantů získat nejde, to je snad už každému jasné ne?:rolleyes:
 

DeletedUser2097

Guest
Pokud má člověk nějakých 2000-3000Kč navíc, tak se ke třetí hlavní odměně dostat může, a i když finančně hru podporuju, víc než je zdrávo tohle za takovou budovu rozhodně nedám. Zase tak dobrá není a nemá ani manu takže k ničemu.
 
Nahoru