• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Znalosti osadníků II

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 500563
  • Vytvořeno

BiggJOEcz

Mistr slova
Většinou to bývá, že co otázka(odpověď), to bod.
U 2.úkolu byla jen jedna otázka = 1.bod
U 8.úkolu bylo 6. odpovědí = 6.bodů
Ostatní byly po 3.odpovědích = 3.body.
Asi to bude 3+1+3+3+3+3+3+6+3+3 = 31.bodů
Ale nechme se překvapit ;)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Pod každou odpovědí, kterou jsi odesílal, máš počet dosažených bodů. Kolik jich mělo být zatím nevíme.
Jestli je to tak, jak píše Bigg, tak mi chybí 1 bod ve třetím úkolu, nejspíš proto, že jsem opět špatně pochopila zadání s postavením - navýšením úrovně - budovy. Došlo mi to teprve u šestého úkolu, kde je totéž v opačném gardu. Příště se budu na všechno ptát dvakrát, ať si klidně myslí, že jsem úplně pitomá. Ale stejně to byla pěkná soutěž :D.
 
Naposledy upraveno:

prchlik

Znalec fóra
Tak to je dobrý, 8 lidí tiplo správně bonusovou otázku.
Mě mrzí, že mi nebyla započítána poslední odpověď, byť jsem ji odevzdal o chloupek později než bylo psáno. Je to změna oproti předchozím soutěžím a byl jsem tak nemile překvapen. :confused: V oznámení chyběla informace, že daný čas je bez bonusové otázky.
 

WizardBeni

Kolemjdoucí
To všechno je úplně irelvenarentní, protože sem jakoby měl vyhrát já. Kampaň na mě. ;-)
Každopádně moje první účast v soutěži a bez ohledu na moje umístění se mi to líbilo a gratuluju vítězům.
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Jen tak pro mojí informaci:
Je Rozkvetlá třída totéž co Květinová ulice? Asi ano, náklady odpovídají.
Kulturní přínos 35 x 50 = 1.750. Mnozí odpověděli správně. Já počítala 63 x 50 = 3.150, jako mnozí další. V čem je problém? Aneb kde a jak jste přišli na těch 35, když v přehledu ulic se uvádí 63? Vrtá mi to hlavou, tak budu ráda, jestli mi někdo odpoví. Díky.
A samozřejmě gratulace všem výhercům. :)
 

domin69

Mistr slova
Není to totéž, jedna (Květinová ulice) se ti odemkne výzkumem a je poté přístupná v základních stavbách cest a druhá (Rozkvetlá třída) je nutná pro propojení budov Víl v době výzkumu.
Když si otevřeš stavbu-osadníky-víly - tak tam najdeš Rozkvetlou třídu
a když si otevřeš stavbu-základní budovy - tak tam je Květinová ulice :)
PS.: ale je fakt že na wiki to je špatně, protože tě odkaz hodí na Květinovou ulici a nezjistíš parametry Rozkvetlé...
 

BiggJOEcz

Mistr slova
@Jirinazel Rozkvetlá třída a Květinová ulice jsou něco jiného (jak píše domin69) , navíc soutěž má název Znalosti Osadníků, a toto bylo vždy vodítko, kde hledat informace k otázkám, a to v Budovách osadníků, ne v Základních budovách. Proto ty rozdílné hodnoty.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Jo, jo, mezitím už mě to došlo. Spletlo mě, že ta Květinová patří taky k Vílám a později i to, že stejnou chybu nás udělalo víc, asi proto, že - jak píše domin69 - na wiki to je špatně, protože tě odkaz hodí na Květinovou ulici a nezjistíš parametry Rozkvetlé... a taky jsem to považovala za další slovní nepřesnost v otázkách ... To víš, už je to dávno a na tu uličku ve hře omezenou na jednotlivé dlaždičky jsem už dávno zapomněla. Byla to moje blbost. Stejně bych nevěděla ten poslední avatar.
Díky za odpověď.
 
Naposledy upraveno:
Nahoru