• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zmizení bodů a klesnutí níže v žebříčku

DeletedUser5266

Guest
Večer jsem měla téměř 136K bodů a byla jsem na třetím místě v klanu. Aniž bych cokoliv prodala nebo zrušila, spadla jsem v hodnocení na 132K bodů a páté místo v klanu. Mohu se zeptat, jestli je to nějaká chyba ve hře? Nebo jsem snad udělala něco špatně? Předem díky za rychlou odpověď ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za upozornění, naši technici již pracují na odstranění této chyby, prosíme vás tedy o trpělivost!
 

Tequard

Pokročilý žák
Také jsem zaznamenal úbytek zhruba 20 k bodů a přijde mi že je něco špatně z divy .Včera jsem měl 112k +- dnes 93 190 a prostým součtem vychází 112 484. Už jsem měl obavu jestli jsem něco omylem nezboural ,ale vše je při starém. V rpůběhu ztráty bodů probíhal upgrade kláštera .Chybí 19294 bodů což je obsah kláštera bez posledního upgradu 20 619 - 1325 = 19 294. 93 190 + 19 294 = 112 484
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5266

Guest
Opět mi z pochodového orchestru přibylo o 10 000 méně many než mělo....
 

Tequard

Pokročilý žák
Jen by mě zajímalo jestli mám riskovat upgrade dalšího divu .Abych se neprouupgradoval k 0 bodům v divech.
 

DeletedUser5266

Guest
Tento týden už 3 chyba-dnes ráno mi během hodiny zmizlo 4 000 000 mincí aniž jsem něco kupovala nebo vylepšovala.Chtěla bych vědět jestli dělám něco špatně,prostě čím to je děkuji.
 

Green Jane

Šéfkuchař
Stává se ledacos ,ale myslím že nejlepší je napsat do herní podpory . Vedou veškeré záznamy , tak by to tam měli mít .
 
Nahoru