• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

zmena výstavby Divou ?

chcete zmenu v použití relikvii v divoch

  • ÁNO

    Hlasy: 3 50,0%
  • NIE

    Hlasy: 1 16,7%
  • JE MY TO JEDNO

    Hlasy: 2 33,3%

  • Celkový počet hlasujících
    6

DeletedUser76

Guest
Relikvie získáváme na mapě za provincie. Jsou relikvie dle toho na co máme bonus co nám navýší výrobu surovin a jsou relikvie,které defakto to teď nám byli k ničemu. Malá poznámka,relikvie se nedají koupit za diamanty. Divy nám navyšují výrobu surovin. Dále díky divům za každou motivaci dostáváme suroviny a to ty na které máme bonus. Za tyto suroviny si můžeme koupit body výzkumu ( proč bych si měla kupovat body za diamanty).
Hráč , který dá do hry peníze si rozhodně nekoupí body a žádné jiné nesmysly,ale třeba kulturní budovu co mu rapidně ušetří místo a dá lidi. I přes to,že si diamanty koupíme jimi neplácáme jen tak . Milionář taky nekupuje kraviny,ale investuje do hodnotných věcí.
Několikrát zde padly stížnosti proč a nač získávat provincie s relikviemi na které nemáte bonus . Teď když je můžete využít tak se to zase nehodí.
Dle mne je vypočítaný poměr relikvií . Pokud budeš dávat více relikvií na které nemáš bonus budeš zase a opět pyskovat ,že musíš získávat provincie,co Ti nenavyšují výrobu, ale divy a to se Ti nevyplatí. Neřekla bych ,že hráči co jsou dál ve výzkumu jsou zvýhodnění. Všichni jsme byli na začátku a na určité místa se musíme dopracovat. Vzhledem k tomu, že divy Ti navyšují výrobu surovin a vzhledem k tomu,že získáváš suroviny za motivace a vzhledem k tomu,že každý normální hráč se snaží získávat hlavně provincie ,které mu navýší bonus surovin si osobně myslím,že je to vyvážené. Nehledě na to,že tvůrci hry či vývojáři nejsou rozumu zbaveni a zajisté u hry přemýšlejí. Novinky přicházejí do hry postupně, takže nemůžeš vědět předem, jaké jsou jejich další záměry, zda budou i jiné divy atd...
Začínající hráč má divy až od IV ukončeného výzkumu. Hraji od začátku a mám dost času si nasbírat relikvie i bez bonusu na suroviny.
A rozhodně snadněji budu získávat runy ;). Hra se musí brát ze všech úhlu pohledu a zde není myšleno to ohledně diamantů. Ale zda hraješ, zda bojuješ či kupuješ provincie atd,kolik času věnuješ hře a hlavně jak Ti to v hlavě pálí a jsi šikovný ;);).
 

DeletedUser34

Guest
grepsis tebe to môže byt jedno keď na divoch ešte nie si to je pak jedno každému
som zvedaví čo budeš písať ked nejaky div postavíš alebo keď už budeš platit za vyjednanie jednej relikvie po 6000 kusov najdrahšej suroviny
a zásoby sa ti výrazne zmenšia ľahko je písať niekomu kto stým nemá skúsenost tomu to môže byt jedno
ako kludne sa tu môžme handrkoať do nekonečna ale zatial som nevidel jediný pádny argument prečo je prospešné stratit tak výrazné množstv relikvii 3 úrovne za stavanie divou
1 argument čomu to prospeje strata bonusu tak výrazná ?
:D prosím môžte začať linčovať :)
 

DeletedUser76

Guest
Ještě zde dodám . Velké překvapení pro mne bylo,že jako znovu začínající hráč jsem dostala dárek 200 diamantů + 200 diamantů hned na začátku hry. Za 100 hned pořídíte stavitele. A pak jsem dostala možnost velké slevy k jednorázovému nákupu diamantů,což je báječné nemyslíte pro začínající hráče :). To když já jsem začínala,zde nebylo ,jen prvních 200.
 

DeletedUser34

Guest
Relikvie získáváme na mapě za provincie. Jsou relikvie dle toho na co máme bonus co nám navýší výrobu surovin a jsou relikvie,které defakto to teď nám byli k ničemu. Malá poznámka,relikvie se nedají koupit za diamanty. Divy nám navyšují výrobu surovin. Dále díky divům za každou motivaci dostáváme suroviny a to ty na které máme bonus. Za tyto suroviny si můžeme koupit body výzkumu ( proč bych si měla kupovat body za diamanty).
Hráč , který dá do hry peníze si rozhodně nekoupí body a žádné jiné nesmysly,ale třeba kulturní budovu co mu rapidně ušetří místo a dá lidi. I přes to,že si diamanty koupíme jimi neplácáme jen tak . Milionář taky nekupuje kraviny,ale investuje do hodnotných věcí.
Několikrát zde padly stížnosti proč a nač získávat provincie s relikviemi na které nemáte bonus . Teď když je můžete využít tak se to zase nehodí.
Dle mne je vypočítaný poměr relikvií . Pokud budeš dávat více relikvií na které nemáš bonus budeš zase a opět pyskovat ,že musíš získávat provincie,co Ti nenavyšují výrobu, ale divy a to se Ti nevyplatí. Neřekla bych ,že hráči co jsou dál ve výzkumu jsou zvýhodnění. Všichni jsme byli na začátku a na určité místa se musíme dopracovat. Vzhledem k tomu, že divy Ti navyšují výrobu surovin a vzhledem k tomu,že získáváš suroviny za motivace a vzhledem k tomu,že každý normální hráč se snaží získávat hlavně provincie ,které mu navýší bonus surovin si osobně myslím,že je to vyvážené. Nehledě na to,že tvůrci hry či vývojáři nejsou rozumu zbaveni a zajisté u hry přemýšlejí. Novinky přicházejí do hry postupně, takže nemůžeš vědět předem, jaké jsou jejich další záměry, zda budou i jiné divy atd...
Začínající hráč má divy až od IV ukončeného výzkumu. Hraji od začátku a mám dost času si nasbírat relikvie i bez bonusu na suroviny.
A rozhodně snadněji budu získávat runy ;). Hra se musí brát ze všech úhlu pohledu a zde není myšleno to ohledně diamantů. Ale zda hraješ, zda bojuješ či kupuješ provincie atd,kolik času věnuješ hře a hlavně jak Ti to v hlavě pálí a jsi šikovný ;);).

trochu ti oponujem
1. relikvie sa dajú kúpiť za diamanty sice nepriamo ale daju - keď dáš vijednávaťa chýba ti nejaka surka je tam možnost zaplatit diamantami
2. divi navišujú výrobu surovín : no zatial je to jediný div a to len trpasličí ktorí je celkom na konci výskumu takže je tento div vdanej situácii nepodstatný ale aj tak neda tolko bonusu na kompenzaciu straty bonusu
3. " Hráč , který dá do hry peníze si rozhodně nekoupí body a žádné jiné nesmysly,ale třeba kulturní budovu co mu rapidně ušetří místo a dá lidi."
túto vetu mmáš pravdu ale tu je dalšie čo platiaci hráč viužije ma možnost na ušetrenom mieste nastavat viac manufaktúr na surovinu 3 urovne a nedostatok vo forme zniženeho bonusu ho netrápi ale neber to v zlom Woody :D
4. čo sa týka relikvii na ktoré nemáme bonus neviem jedinú poznámku kde boli spmenuté jednu jedinú nikomu nevadi ze sa relikvia na ktore neni bonus stratia v divoch tie relikvie my absolutne nechybajú a nikdy neboli spomenuté tak nechápem kde si to nabrala :D
5. a pýtam sa prečo nepouźili na prve stupne relikvie trebarz ocel mramor drevo alebo kristal hodvab svitky prečo nepoužili tieto ale na každy stupeň len tie najdrahšie ?
a ako v pohode kludne si tu mozme zodrať klavesnice mňa nepresvečia že to je pre prospech hráčov to čo spravili zo stupnovanim divou to určite nie rovnako ako blokacia opakovacich uloh a mnoho dalšich prešlapov
:D
 

DeletedUser180

Guest
grepsis tebe to môže byt jedno keď na divoch ešte nie si to je pak jedno každému
som zvedaví čo budeš písať ked nejaky div postavíš alebo keď už budeš platit za vyjednanie jednej relikvie po 6000 kusov najdrahšej suroviny
a zásoby sa ti výrazne zmenšia ľahko je písať niekomu kto stým nemá skúsenost
Já už na divech jsem. To že je nemám postavené, nemá nic společného z tím kolik a nebo jaké to požaduje relikvie.
Nevím proč bych měl vyjednávat po 6000 kusech, když z armádou to mám jednodušší. Sice to bude trvat dýl, ale nehodlám utrácet suroviny za něco co není tak nutné.

No a závěrem - protože k tomuto tématu se už vyjadřovat nebudu - bych se chtěl omluvit za to že na něco mám svůj názor. Netušil jsem že je to problém. Své názory si příště nechám pro sebe, a vy ostatní se tady můžete hádat o čem chcete.
 

DeletedUser76

Guest
Protokole, Ty oponuješ každému,pokud s Tebou nesouhlasí a neodkývá ti jak je Tvůj nápad skvělý a jak si hrozně hodný,že myslíš zde na nás , kteří chudinky zřejmě bloudí a tápou ,takže žádné překvapení ;).
Ještě,že Tě zde máme, co bychom si počali .
Ženy by si trhaly rodidla a muži penisy a společně bychom volali ,kde je ten bůh vševědoucí protokol s mozkem génia,ten ředitel zeměkoule,který všechno ví, všechno zná a od všeho má tři klíče .
 

DeletedUser34

Guest
a viem ze hovoríš o sebe Woody nie každý sa vtiera a všetko zvelebuje ako úžasne a dokonalé to spravené je a súhlasi skaždov vecou prečo nenapísať názor keď si myslim ze je správny keby nebolo viacero názorov aké by to bolo
ja nepotrebujem chválu nepotrebujem počuť aký úžasný umelec alebo ako dokonalí nápad som vymislel
keď sa my niečo nezdá ozvem sa veď sami chcú spetnú vezbu na nové veci co vložia
a zato že ty im tu s každov vecov pritakávaš a ten kto má iný nazor ti je hned proti srsti je to tvoj problem
nikoho neurážam nikomu nenadávam len píšem svoj názor na veci tak ako ich vidím ja
a keď nemáš argumenty na vyvrátenie tak sa Woody utiekaš k zosmiešnovaniu a urážaniu hold je to v tebe ja ti to neberiem
každý sme iný
:D :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GoldAngelcz

Velmistr písma
Goldak no ty to berieš z pohladu platiaceho hráča preteba neni problem si to kupit za diamanty ci uz bonusy alebo runy alebo divi
a neber to vzlom ked na to maš kludne do toho vraz aj 10 000 mne to je jedno ale ako vraviš ze bonus ten co stratiš na urovni si hned ziskaš no asi nie tak lahko nie všetci majú miesta na 7 manufaktur na surky 3 urovne a tobôž nie ludi na to aby ich mohli vystavat na 15 uroven
je lahko sa ohanat vetičkamy ze ti to niak neublizi znizenie bonusu tebe mozno nie
ale čo ostatný ty si to kupiš a je vybavené proste preteba je to len dalsia budova do ktorej si nasipeš diamanty a ziaden problém :D :D :D

len smola pre 9 z 10 hráčov čo na to nemajú
a žrať ťa nebudem mám na jedenie niečo lepšie :)))

To je furt odvolávání se na něco. Diamanty, výhody, víc toho a tamto... To jsou prostě výmluvy. Ty prostě nechceš vidět, že mám pravdu a že ten div není špatný. Vedeš si svou, můžu ti tu psát stokrát jak to je a jaký smysl to má ale stejně to nepochopíš. Teď je otázkou jestli to z nějakého důvodu pochopit nechceš nebo neumíš :) Koukni, první level mě stál tuším 9 relivkií (6 ze zvýšený, 2 a 1). To máš zhruba jednu provincii, když to vezmu početně. To prostě získáš než nabereš 250 VB, to mi neříkej že ne. A to každý! A bez diamantů. Navíc, diamanty ti nijak nepomůžou v tomhle. Relikvie si za ně nekoupíš. Místo taky ne (teda jo, ale rozšíření máš i z boje a výzkumu). Runy asi ano, ale kdybych si je kupoval, měl bych už všechny divy postavený, ne jen dva :D Navíc tu ani o ty runy nejde, prostě až je nasbíráš, tak div postavíš. Taky "práce" na nějakou domu, ne na den. Prostě vždycky najdeš něco, na co by sis mohl stěžovat, co bys pořádně pomluvil a ideálně ještě si zahrál na ublíženého chudáčka. To je trochu směšný, nemyslíš? :)

Diamanty používám,jak už jsem tu někde psal, většinou jen na kulturní budovy. Sem tam i ostatní věci, ale třeba provincii jsem nevykoupil asi žádnou (myslím průzkum). U výzkumu jsem si párkrát pomohl jen na doplnění mědi, protože se těží pomalu a já s výzkumem stál. Jinak málo kdy je použiju na něco jiného. Tak mi tu pořád nepředhazuj, že si všechno kupuju. To bys musel o místo výš, kde je hráč, který měl už dávno výzkumy se žulou a mědí, ale ještě jí ani netěžil :) Ale... to je v pořádku, na něj nepovíš jediný slovíčko, protože ti dělá 100K bodů v tvým cechu, kterým se velmi rád chlubíš :) Taky jsem se měl chlubit s RS, že jsme byli první. A ideálně založit si téma na fóru (ale to samozřejmě pro všechny), abych se cítil ještě líp, protože jsem tam mohl dávat jednou za čas krásně první místo svého cechu a cítit se u toho báječně :D Ale přišlo mi to trochu trapný. No ale to zas neber ve zlém ty :)))

Mě to neublíží, to je pravda. Hráčům co jsou trochu výš v žebříčku už nejspíš taky ne (nemyslím jen prvních 10 třeba). Ostatním asi jo, ale jak jsem psal, budou si muset holt počkat až budou ve "stavu", kdy si ten div prostě budou moct dovolit, nebo až uznají za vhodné, že jednou za 2 týdny těch pár relikvií obětují. Stejně si je z jedné nebo dvou provincií během týdne zas získají zpět. Ale to bych zas přepisoval co jsem napsal výš. To co si napsal je jen žblept, sorry :)

5. a pýtam sa prečo nepouźili na prve stupne relikvie trebarz ocel mramor drevo alebo kristal hodvab svitky prečo nepoužili tieto ale na každy stupeň len tie najdrahšie ?
tyto relikvie jsou zas takto nastavený u trpasličích divů. Tedy, nevím jestli u všech, ale u horského sídla to tak je. Takže tipuji, že i u toho valu.

// příspěvky sloučeny
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
goldak no a zase len alen svoje si hudie
ved jasne trpasličí div si ziskal bez jedineho diamntu hmm to hovor vieš komu
a kde som sa jedine sťazoval konkretne na tvoju osobu ale hold keď sa spomenu diamanty hned je to myslene konkretne hovori sa trafená hus zagágala tak asi na tom niečo bude ze si to nevieš zaobstarat bez toho aby si nenakupoval
jedine co som spomenul ze za diamanty si to vie kupit kazdy
a to tvoje ja uz provincie získavam každy den 1 bonusovu a nemam problem
no je to tiež blud keď odomknutie jednej provincie trvá 1 den a bonusove suroviny nemáme ich jednu vedla druhej takze je to čistý žvást čo píšeš ze každy den si zrovna dobyješ bonusovu jedine ze si provincie poodomikaš za diamanty
:D :D :D

čo sa spolku týka ja mám byt na čo pišný pomali sme sa dostali na 1 miesto ja som ho založil s niekolkými ludmi a stale sme prvi no RS sice boli prvi ale zial bolo tam priliš vela kohutov a priliš male hnojisko a kde su teraz ?
a prečo by som mal niečo hovorit na striebrovlasa ved ja tu nehovorim na nikoho konkretneho
to len vy si hned všetko zosobnujete ty angelo a Woody a neviem prečo keď nikdy to nebolo mierene konkretne na vás menoval som niekoho zvas ked som poukazoval na tie veci ale tu už očividne nejde o tému na ktorú to bolo založené ale o osobné útoky čo ale vôbec nebolo zmyslom založenia tejto témy žial ma to mrzí že keď nemá niekto argumenty tak proste všetko zahodí a uchýli sa k zosmiešneniu témy
tak milí královský pár Angelo a Woody vy mate za každú cenu pravdu a keď nie aj tak si ju kúpite :D :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Pánové a dámy, budu rád, pokud si své osobní invektivy ponecháte do soukromé konverzace. Jestli s návrhem nesouhlasíte, stačí dát hlas v anketě, případně napsat jeden komentář, proč nesouhlasíte, ale dále už to není nutné řešit. Děkuji! :)

Vaši aktivitu uvítáme v jiných tématech. ;)
 
Nahoru