• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

zmena výstavby Divou ?

chcete zmenu v použití relikvii v divoch

  • ÁNO

    Hlasy: 3 50,0%
  • NIE

    Hlasy: 1 16,7%
  • JE MY TO JEDNO

    Hlasy: 2 33,3%

  • Celkový počet hlasujících
    6

DeletedUser34

Guest
mám na vás otázku milé fooorum
chceli by ste zmenu čo sa výstavby divou týka
teda chceli by ste aby vývojári zmenil pomery a druhy relikvii vo vístavbe divou
peíklad
1 úroveň - 3 relikvie dreva ocele mramoru
2 úroveň - 5 relikvie dreva, ocele mramoru
3 úroveň - 7 relikvie dreva mramoru ocele
4 úroveň - 3 relikvie hodvábu , krištálu , svitkov
5 úroveň . 5 relikvie hodvábu , krištálu , svitkov
6 úroveň - a tak dalej
na 10 úrovni by bolo po 8 relikvii s každéj úrovne


čo vy na to ?
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Což milé foooorum by chtělo ledacos. Záleží jestli to má šanci uspět :D V tom je ten problém. Myslím že změna nebude. Protože jestli jo, bude spousta lidí co tohle neměla brblat že to měli strašně nespravedlivý a že jsou teď ublížený. A to milému foooooru celkem jde, ne? :))) A protože se to změní až při dalším updatu (v tom nejlepší případě, ale zůstaňme oběma nohama na zemi), bude těch lidí víc a víc, a tím spíš se ta změna nestane. Ale jinak nejsem proti, vcelku mi to je i jedno. Relikvie si celkem lehko vybojuji nebo vyjednám zpět, byť to bude chvíli trvat. Takže za mě klidně, spíš se přikloním k většině, když to bude třeba
 

DeletedUser312

Guest
mě by se spíš líbilo, když už to má brát relikvie, tak jen ty nebonusový, jenže to půjde nejspíš těžko nastavit, když je máme každej jiný...
to půjde nastavit lehko.... když to pozná který ti má počítat jako bonusový tak ti to tu bonusovou musí umět vyměnit za nebonusovou... za předpokladu že se vždycky bude platit jen dvěma za tří to nemůže být žádnej pjoblém ;-) nemluvě o tom že tyhle ceny server dokáže určit už při zakládání tvýho ůčtu tzn uloží si je a dál už tenhle výpočet provádět nemusí........ je to vlastně ten samej proces jako když ti hledá ten správnej ůkol.... na nebonusový suroviny jestli se nepletu moc ůkolů se zvedáním podniků nemáš.... donutí tě to postavit max první level jiný fabriky a ty další už jsou na tvoji bonusovou.... ale je fakt že to hraju chvilku třeba tam na mě někde čeká stavba mramoru na 8 i když mám jako bonus železo .....

tzn já sem spíš pro platbu dvěma z každý sady ;-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
no keby to dali len nebonusove bolo by to super ale to by blo uz extremne jednoduche ale eby boli skazdeho typu rovnako bol by to vyvážené no takto je to viac do smeru bud si postavi jeden div a stratim vyznamny bonus na najdrachšiu a aj najpouživanejšiu surovinu
alebo si postavim viac divov a žial len na 1 uroveň viem je tam budova trpasličia čo zviśuje produkčný bonus ale je to trpasličia budova a povecme si priamo ten bonus na 10 urovni je neviem teras celko presne ale asi 40%
a keď na stavbu použijeme relikvie ktore stiahnu 80% neviem či je to naozaj tak dobre vyvážené no neviem ale kkeby sa stavali urovne nielen z tich najdrahšich relikvii apoužili sa aj relikvie co su nišie drevo ocel mramor svitky kristal a hodvab tak by to snad mohlo byt vyváženejšie neviem je to podla mna lepšie pre všetkých :)
prajem pekny deň :D
 

Santerr

Veterán
Nevím, no... nechce se mi do toho dávat bonusový relikvie, když nemám tolik místa, abych ztrátu z relikvií nahradila postavením dalších manufaktur. Ty nebonusový relikvie mi jsou v podstatě k ničemu, kdybych je mohla třeba v rámci společenství předat někomu, kdo na to bonus má, tak to velice ráda udělám a nebo je prostě použít na stavbu těch divů. Na druhou stranu, by to asi bylo nefér pro ty, kteří už divy postavené mají a nějaké relikvie na jejich vylepšení již použili, museli by asi potom udělat i nějakou kompenzaci a ty relikvie jim vrátit, jen nevím, zda by to šlo.
 

DeletedUser34

Guest
no kompenzácie v tejto hre nehrozia rovnako ako nedali kompenzacie pre hracov co boli davno za divom v IV. dobe a dobili ovela viac provincii tak tu by asi tiež nepochodili ale ako do buducna by to mohla byt jedna z možnosti ved myslim ze dasie divi ešte budu a tak na tie nove by to uz mohli uplatnit ani trpaslicie este nema vela ludi v tomto servery ta to by sa este dalo v pohode no je to kazdopadne na vivojaroch či by sa do toho pustili alebo to nechali tak
nevie moj nazor je ze tiedivi boli asi robene na richlo a aj to zvišovanie urovni nebolo moc dlho premislane alebo rozoberane v nejakej diskusii ono je to terajšim spôsobom likvidačne manufakturi tretej urovne
ako ked si clovek spravi zasoby 1 milion kusov tak potom mu uz môže byt jedno kolko % stratibonu ale kym to nasetri tak to zabere nejaky ten den
 

Santerr

Veterán
Když se podívám, kolik stojí výzkumy a kolik vyjednávání v provinciích, tak ten milion je hned fuč ;)
Remcali jsme, aby něco udělali s relikviema, tak tady to máme :D Ale taky se mi zdá, že to není úplně promyšlené, i když chápu, že potřebovali udělat něco pro hráče na prvních místech žebříčku, kteří se už dostali ke konci výzkumu... odliv by byl asi znatelný
 

DeletedUser76

Guest
Zdravím ,
já Vám tedy lidi nevím, když to forum pročítám,tak občas kroutím hlavou.
Protokole ,chlape :D Ty jsi s prominutím věčně nespokojený jak tak pročítám příspěvky Tvé.
Nejdříve jásáš ,že jsou novinky, myslím divy.
A jakmile je máš tak si nespokojený získáváním relikvií.
Nespokojený vylepšováním divů.
Pořád bys něco předělával a přitom to není podstatné.
Co se zaměřit na funkce hry ,třeba vylepšení motivací.
Je zde spousty dobrých nápadů,které zapadly.
Co místo toho hledání co bych a jak bych a co by se mi hodilo,si tu hru konečně taky vychutnat ;).
Já jsem spokojená, hru beru tak jak je ,jediné co bych chtěla usnadnit tak motivace.
Myslím,že právě to je ten důvod, proč se hráči vzdají klidně i odměn a nemotivují.
Jsou dle mne nevyřešené, spousta klikání.
A věřím,dle příspěvků,že je zde dost šikovných lidiček, co by ten návrh dokázali hezky vypracovat
tak aby byl reálný ;).
 

DeletedUser34

Guest
hmmm no nespokojný keby sme tu stále len súhlasili tak nám tu zial neastanú zmeny ktore su k prospechu
poukazujem na nie celkom podarene veci
co sa motivacie týka tam nevie co by sa dalo zlepšit ked chceš motivuješ ked nechceš nemotyvuješ susedia su na tom stejne
a nemyslim ze nejaka lišta to vyrieši to uz potom skorej ten nápad ze by dali úlohu motyvuj susedov a podla urovni by sa stupnovali trebarz na zacietku by sa dalo motyvovat 10 susedov a kazdov urovnov by sa motyvovalo stale viac trebarz by sa pridavalo stale 10
potom by sa susedia naucili motyvovať a uz by to bolov pohode ja nemam ten problem z motivaciou unas v spolku sa motyvuje dstatocne
kto nemotyvuje leti neni problem a ako sme na1 mieste tak kazdy den musim odmietat ziadosti o vstup takze v pohode motivacie ziaden problem
a divi zial východisko zostava jedno postavit div na1 urovena mat tu budovu ako esteticky doplnok inak na inšie sa nehodí bonus myzerný a vylepšenie na skrachovanie takže co už mozno ked našetrim dostatok suriek tretej urovne tak sa vzdám nejakých pracne dobytích relikvii a rovnaké zmíšlanie maju viacerí no sú to hráči čo sem nechodia na foorum kedže citujem " forum je len ďalšia strata času "
berú to vilepšenie divov ako trest od víojárov ako trest nie ako odmenu :D
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
A já zase znám hráče, kterým nevadí pár relikvií obětovat. Není to takový peklo, přeci jen, než člověk sežene VB na další úroveň, chvíli to trvá. Většinou než já nasbírám třeba 250VB, tak si ty relikvie stihnu nasbírat zpět :) Takže já osobně nechápu proč je v tom takový problém. Bonus není znatelný, není to tak že ho postavíš a budeš mega dobrej a všechno půjde hladce. Ano, je to estetická budova, ale je to taky budova s dlouhodobým přínosem. Viz třeba ten co dává surky. Jasně, je to bída když ti to za jedno motivování dá plácnu 5K surek. Ale co třeba za měsíc? To už je znatelný. Nebo za půl roku? Určitě se to hodí něco navíc. Cokoliv navíc je přínos a pomoc, kterou každý uvítá. Kultura se taky hodí a 2900 kultury na 5x5? To ti nedá žádná elfská "nediamantová" kultura. A až se za měsíc ohlédneš, ani si nevšimneš že ti nějaký relikvie ubyly nebo že si pocítil nějakou bídu a chudobu. Navíc, relikvií je "omezený" počet. Tedy tak, že je nějaká hodnota, nad kterou už bonus stejně neroste. Takže stejně by ti pak relikvie přebývaly. Já už třeba mám všechny tři bonusy na plno. Takže mě nějakých 6 relikvií ze zvýšení produkce prostě nezabije. Jasně, malý hráče jo. Ale nikdo je nenutí je stavět hned jak může. Ani se jim to pravděpodobně nevyplatí, spíš je to bude brzdit. Takže je jednoduše postaví v době, kdy jsme je postavili třeba já nebo woody. Nebo dýl... Není to budova kterou když někdo nepostaví tak se nedostane dál nebo mu bude nějak chybět, natož omezovat hru. Takže co řešit? To že se nad tím většina neumí zamyslet je už věc druhá. Bohužel, tu ale vývojáři nespraví ani nezmění :) A to ani kdyby chtěli. Koukejte na to z více úhlů, ne jen z toho vašeho ubrečeného a věčně nespokojeného. Jasně, kdyby to bylo úplně zprzněný tak neřeknu. To i já bych se "zlobil" a byl nespokojený. Ale tohle je prostě v pohodě. Mohlo to být i horší. A nebo vůbec, ale to byste taky řvali :))))


tak, a teď mě sežerte :)))))
 

DeletedUser34

Guest
Goldak no ty to berieš z pohladu platiaceho hráča preteba neni problem si to kupit za diamanty ci uz bonusy alebo runy alebo divi
a neber to vzlom ked na to maš kludne do toho vraz aj 10 000 mne to je jedno ale ako vraviš ze bonus ten co stratiš na urovni si hned ziskaš no asi nie tak lahko nie všetci majú miesta na 7 manufaktur na surky 3 urovne a tobôž nie ludi na to aby ich mohli vystavat na 15 uroven
je lahko sa ohanat vetičkamy ze ti to niak neublizi znizenie bonusu tebe mozno nie
ale čo ostatný ty si to kupiš a je vybavené proste preteba je to len dalsia budova do ktorej si nasipeš diamanty a ziaden problém :D :D :D

len smola pre 9 z 10 hráčov čo na to nemajú
a žrať ťa nebudem mám na jedenie niečo lepšie :)))
 

DeletedUser180

Guest
Mně je to jedno.
Mám postavených všech 9 manufaktur a tedy silně vybočuji z řady, všech těch kteří mají jen manufaktury z bonusem. Výrobu v klidu stíhám a na trhu měním jen sem tam pár kusů ale spíše jen kvůli tomu že takzvaně dorovnávám počty surovin.

Nemám problém z bonusovými surovinami, a pokud mi nějak výrazně poklesne bonus, stejně pořád budu v pohodě, protože se dají suroviny vyspekulovat na trhu.
A že mi poklesne bonus, není nic tak hrozného.
Beru to stejně jako z kulturou. Kdo chce mít 170% má město plné dekorek. Komu nevadí 120% má město plné manufaktur.

Já to mám vyrovnané a od všech surovin mám několik tisíc kusů, které pořád narůstají. A to mám manufaktury na docela nízkých levlech. Nejvyšší mám na levlu 9. Jednu mám na levlu 4 a pořád v pohodě stíhám vyrábět.
Takže až vylepším (momentálně nevylepšuju, protože dochází lidi, takže musím stavět domky) na vyšší levly, budu stejně v klidu vyrábět to co potřebuju.

Shrnul bych to tak, že pokud to chce bonusovou relikvii, tak se z toho nezhroutím.
 
Nahoru