• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Zmena počtu obyvateľov

DeletedUser2851

Guest
Pred aktualizáciou hry som mal 75 obyvateľov plus. Po aktualizácii mám 1099 mínus.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj,
mrzí nás, že máš s hrou takové nepříjemnosti, nicméně se o chybu nejedná. ZDE jsme informovali o vyvážení vybraných starších budov z událostí, aby byly připravené na plánovanou novinku.
 

DeletedUser3219

Guest
Ahoj jak je možné že mi budova získána s posledního dobrodružství dává miň než včera, asi o 300 kultury i obyvatel? Budova ,,Venarova skaliska I,, Nejsem jediná ale neudělalo to všem. Díky
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Vše je popsáno v oznámení, na které jsem odkazoval v předchozím příspěvku. ZDE je ono oznámení.
 

DeletedUser3219

Guest
To jsem četla, ale píšete tam ze starších ne nových a tato budova je nova... a proč to neubylo všem jen některým? a získala jsem ji včera večer...
 

DeletedUser3225

Guest
zajímavý,že ta stejná budova z posledního dobrodružství změnila parametry jen některým...půlka společenství hlásí změny směrem dolů a druhá beze změn...
čili je nasnadě dát otázku..: Pročpak???
 

DeletedUser5230

Guest
záleží v jaké kapitole jsou,od lesních elfů se hodnoty neměnili

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
no v jaké kapitole :D všichni včera z dobrodružství... tak že proč? jedná se o stejnou budovu získanou za stejných okolností a ze stejného dobrodružství, ve stejný čas. A přece to některým zůstalo stejné a některým ne..
 

DeletedUser5230

Guest
no já jsem v kapitel V,včera ta budova měla 460 kultury a 460 lidí a dneska jen 310 a 310. Ale kdybych už byla v kapitole lesních elfů nebo výš tak se hodnoty nezmění.
 

DeletedUser5230

Guest
no takže včera měla ta budova 480 lidí a 480 kultury a dneska jen 280 na 280

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3219

Guest
ne dnes má 480 a měla přes 700, právě mně zaráží že o tak hodně to spadlo...

//Odstraněna zbytečná citace, Iddun
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3225

Guest
Tomu říkám férovej přístup...sice se mě to nedotklo,ale zajímalo by mě,proč takový dělení??
 

Lovec Krys

Legenda
Změna se týká "starých" pocházejících z eventů březen 2017 a starších.
Seznam všech budov, které byly změněny je zde:
http://www.elvenarchitect.com/beta/buildingchanges154/

Bohužel v tomto případě "stará" budova je i ta, která byla znovu použita v eventech na podzim/v zimě.
Týká se např. Cukrového otce pralesa nebo Okouzlujícího sněžného stromu.
Nejnegativnější změna se týká budov získaných v kapitolách trpaslíci-víly-orkové. Od elfů nahoru již negativní změna není.
 

DeletedUser926

Guest
A to takto zůstane ??? já jsem 3500 v mínusu s lidma to mužu rovnou ukončit hru :(((
 

Lovec Krys

Legenda
@LucieLucie Dokud Inno neřekne jinak, tak se obávám, že ano.
Poté, co se zvedla vlna nevole mezi hráči bety, tak vymýšleli(vymýšlejí), jak to hráčům vykompenzovat, ale zatím nic oficiálně neoznámili. Mezitím to dali na live servery. Kompenzace možná přijde, ale těžko říci kdy a jestli - to ví jenom pracovníci Inno.
 

DeletedUser926

Guest
tak to hold budu muset ukončit hru,protože s mínusem 3500 lidí se hrát nedá

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
@Lovec Krys Kompenzaci již oznámili, viz níže.

Ztracenou populaci a kulturu jsme vám chtěli nějakým způsobem kompenzovat, proto každý hráč dostane jedno kouzlo zdarma, jakmile bude přidáno do hry s některou další aktualizací. To však může ještě chvíli trvat, nicméně jsme již nemohli déle čekat s vyvažováním budov, abychom byli co nejlépe připraveni na tyto velké změny.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj jak je možné že mi budova získána s posledního dobrodružství dává miň než včera, asi o 300 kultury i obyvatel? Budova ,,Venarova skaliska I,, Nejsem jediná ale neudělalo to všem. Díky
Co se týká upravené odměny, kterou jste dostali z právě skončeného dobrodružství společenství, tak platí, že jsme si této vzniklé situace plně vědomi a už usilovně přemýšlíme nad tím, jak vám tuto nepříjemnost vynahradit. Omlouváme se tedy a prosíme vás o trpělivost! ;)
 

Lovec Krys

Legenda
@Thespia Díky za info, to mi uniklo.
Ale raději to nebudu komentovat, to bez porušení pravidel prostě komentovat nejde (většina nejvíce zasažených hráčů by takových kouzel potřebovala nejméně 10 a to hned a ne až za několik týdnů/měsíců).

@Forseti Jo, teď to máte těžké. Ti *** vývojáři spoustě hráčů ochromili města nejméně na několik týdnů a vy jste tady za ně v první linii.
 
Nahoru