• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zavedeno Změna světů

DeletedUser5665

Guest
[Shrnutí] – Možnost změny města bez odhlášení
[Podrobnosti] - Několik hráčů na Elve, hraje v obou světech. Bohužel, přepínání mezi nimi, není možné. Ani v mobilní verzi, ani na PC. Bylo by super, kdyby byla třeba v možnostech funkce, přepnout svět, aniž bychom se museli odhlašovat.
[Důvody] - Pokud hraju aktivně v obou světech, plním úkoly na několik desítek minut, či pouze pár minut (nápoje atp.), je přímo otravné, se neustále odhlašovat a přihlašovat, když vlastně zůstávám na svém účtu, pouze měním herní svět.
[Dopad na jiné herní prvky] - Nenapadá mě nic :)
 

DeletedUser5601

Guest
Na pc to ještě jde, právě dva prohlížeče nebo stačí i dvě různé záložky... horší je to když zrovna přístup k počítači není a člověk musí použít aplikaci, ta odhlášení požaduje.
K tomu se váže ještě jedna věc, když člověk chvíli hraje v aplikaci a pak jde na pc, tak se musí znovu přihlašovat. Mam v prohlížeči nastavené, abych se po otevření vrátila tam, kde jsem při zavření skončila, takže dvě záložky elvenaru mi naskočí hned, dřív problémy s opětovným přihlašováním po použití aplikace nebyly, pak když se nahrála verze 1.57 tak se objevily, s první verzí 1.58 bylo zase všechno ok a teď je to tu znova. Tohle by taky chtělo vyřešit
 

DeletedUser5908

Guest
Jsem všemi deseti pro. Jak už jste psali výš, na počítači to ještě jde ale v mobilu je to katastrofa.
 
Nahoru