• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Změna pozice města

Barbar.ka

Pozorovatel
Ahoj,
chtěla jsem napsat na podporu, ale adresa podpora neexistuje a na zprávu z podpory se nedá odpovědět. Moje zpráva zněla:
V Arendyllu jste mi přemístili město. Chci požádat o přemístění i ve světě Winyandor, protože mám okolo sebe 26 neobsazených měst a 2 neaktivní (bez možnosti kliknutí na budovu a získání mincí).
Děkuji
Barbarka
Koho a jak bych měla kontaktovat? Díky za info.
Barbar.ka
 

Reyahana

Učedník
Mám dotaz. :cool: Má někdo zkušenost?
Byla jsem přesunutá poprvé. V nastavení mám na obou světech povolený přesun. Přesunulo mě to pouze na W, což je dobře, protože na A bych chtěla zůstat tam, kde jsem. Mám tam spoustu aktivních sousedů. Když v nastavení na Arendyllu zakážu přesun, bude platit i pro W nebo je to nastavení na obou světech na sobě nezávislé?
Možná to vlastně bude jedno, pokud to bude platit pro oba světy ;). Na W jsem byla 11 měsíců zvyklá na okraj mapy a 4 aktivní sousedy.
Trh pouze dva hráči. Nyní jsem po přesunu pro zvědavost opackovala celou svou objevenou mapu a už se mi sousedská 10x vrátila, úžasné :D!!! To jsem na W ještě nezažila. Mám radost a zdá se, že i obchod bude fungovat, protože ve spolku lehce nedostatkové suroviny sousedi mají.

Týmu Elvenar za přesun děkuji. ;)
 

Lovec Krys

Legenda
@Reyahana Oni na to mají nějaký algoritmus (nebo skript), nedělají to ručně (já to mám vypnuté, se svým okolím jsem spokojen a přesunut být nechci).
 

Reyahana

Učedník
To chápu, že to nedělají ručně. I jsem tu někde četla, že to místní "správci" nemohou ovlivnit.
Ale měla jsem to štěstí a přesun mého města vypadá jako krok vpřed.
Ve zprávě bylo Tvůj tým Elvenar ... tak mi přišlo vhodné poděkovat, ať za přesun může kdo chce :D, vždyť kritiky tu sklízí dost. ;)

Mně šlo o to, když vypnu přesun na Arendyllu, bude vypnut i na W nebo to nastavení na oba světy na sobě není závislé?
Ale vzhledem k reakcím nových sousedů, myslím, že to bude jedno ... a pro příště přesun vypnu. :cool:
 
Nahoru