• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Zlevnění vykoupení poražených jednotek

DeletedUser235

Guest
Doporučuji radikální zlevnění vykoupení poražených jednotek po boji.

S tím, jak často hráči bojují a provinciích a na turnajích mi přijde fuknce vykoupení poražených jednotek jako výborná funkcionalita, ale jak můžete vidět na obrázku níže, cena vykoupení je naprosto příšerně nadsazena: Jednalo se o boj v turnaji na cca 16tém turnajovém políčku, první hvězda. Cena obnovení padlého vojska je přes 14000 diamantů, což je hodnota přesahující 2000 Kč. To je pro pokročilé hráče naprosto nepřijatelné.

Proto navrhuji, aby cena byla založena na fixním množství diamantů (třeba 100 za jeden pluk) a platilo se procentuální množství této částky odpovídající padlému množství jednotek. To by mělo za následek spravedlivější ceny pro pokročilé hráče, kteří kvůli vysokým počtům jednotek mají ceny naprosto nepřijatelné, ale zároveň by to ani neznevýhodňovalo hráče malé - vybudovat jeden pluk totiž stojí časově obdobně a je to hlavně čas, kterým jsou hráči při produkci limitováni.
 

Přílohy

  • cena.jpg
    cena.jpg
    116,6 KB · Zobrazení: 60

Lovec Krys

Legenda
No jestli si takhle chcete koupit první místo v turnaji za diamanty, tak si holt připlaťte (ale levněji vás vyjde si vykoupit všechna rozšíření za dia a osázet to velkým množstvím manufaktur).
 

DeletedUser235

Guest
No jestli si takhle chcete koupit první místo v turnaji za diamanty, tak si holt připlaťte (ale levněji vás vyjde si vykoupit všechna rozšíření za dia a osázet to velkým množstvím manufaktur).
A o to přesně jde. Ono vyjde levněji nakoupit všecky rozšíření do města, než se prokousat jedním turnajem za diamanty, což je šílenost. Ono jen vzít v potaz tenhle případ x4 (jedna celá provincie) a k tomu 3 další provincie, každou na 5 hvězd by takhle vyšlo ceteris paribus na ca 160 000 Kč. Takže v zájmu INNO by mělo bejt aby ta cena byla alespoň trošičku reálná... Ono i kdyby nějakej šílenec chtěl turnaje kupovat, tak i sleva 99% z momentální ceny je furt moc drahý...
 

iDavis

Legenda
Súčasná výška požadovaných diamantov za "vyliečenie" vojska po boji je tak nastavená preto, lebo má slúžiť iba ako núdzová možnosť. Chýba mi nejaký posledný stret k dokončeniu provincii / chýba nášmu spoločenstvu pár desiatok bodov k truhle, no nikto už nemá jednotky, suroviny a pod., tak dokúpim za diamanty. Nikdy to nemalo slúžiť ako plnohodnotná varianta na úrovni riešenia stretov pomocou samotného vojska alebo vyjednávania a ani nechcem, aby sa to zmenilo. V takom prípade by sa turnaje veľmi rýchlo obrátili na priam učebnicový príklad pay 2 win režimu. Za mňa proti.
 

Lovec Krys

Legenda
Ano, jak píše iDavis, přesně proto jsem svůj předchozí příspěvek napsal tak, jak jsem ho napsal.
Všichni chápeme potřebu hráčů kupující diamanty, bez nich by tato hra neexistovala. Konec konců i já jsem už nějaké drobné pustil.
Hru je však potřeba udržet v nějaké rozumné rovnováze, tzn. udržet používání diamantů v nějakých rozumných mezích. A tento návrh vede k překročení této meze.

Jinak pro navrhovatele, toto by dle mého mohlo jít obejít např. i tím, že se diamanty použijí na okamžité dokončení trénování jednotek (myslím si, že to vyjde levněji, než ty jednotky oživovat), případně na nákup kouzel (magická výroba) a následné okouzlení manufaktur a vykoupení střetu.
I když nejefektivnější bude asi vykoupit ta rozšíření a na ně postavit více manufaktur + podporu pro ně.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
podle mě to stojí takové pálky proto, že kromě času si kupuju i zásoby, za které bych vojáky vytrénoval. a zásoby stojí vždycky hrozně moc dia. i tak ale nechápu, proč bych měl mít potřebu za dia oživovat vojsko. v době urychlovačů a požehnání si prostě v nouzi nejvyšší urychlím kasárnu / doťuknu kladiva kouzlem. hra je to strategická, a každý, kdo strategicky přemýšlí má aspoň pár urychlovačů / požehnání v záloze.
 
Nahoru