• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zdvojení udměny v řemeslné výrobě

GorGlin

Veterán
[Shrnutí] – Když vyzvednu tajemný objekt, můžu navíc získat co jsem naposledy vyrobil v řemeslné výrobě.
[Podrobnosti] - V okamžiku vyzvednutí tajemného objektu budu mít možnost 50% že navíc získám to, co jsem naposledy vyrobil v řemeslné výrobě.
[Důvody] - Na fóru se neutále řeší nedostatky, krmení, budovy, VBčka, zásoby. Takhle by hráč mohl rozhodnout jakou produkci bude podporovat
[Dopad na jiné herní prvky] - krom záměrného nedostatku mě nic nenapadá
 

Lovec Krys

Legenda
Nemám nic proti, ale nějak nevidím šanci na implementaci (a jestli je na betě v jednom příspěvku popsaný proces předávání návrhů vývojářům přesný, tak šance je celá 0).
 
a jak by to fungovalo v případě, že lidé TO nevyzvedávají a pak jich vyberou víc najednou? Která odměna by se zdvojnásobovala a kolikrát? Byl by nějaký limit?
 

GorGlin

Veterán
Já bych to moc nezeslozitoval. Prostě co jsi naposledy vyrobil dostaneš na padesát procent znovu
Když si nasporis body na deset TO, tak můžeš dostat poslední recenze 10x, nebo taky ani jednou.
Základny, sety a jiné budovy které můžeš mít jen jednou by duplikovat nešlo.
 

Marian24

Znalec fóra
Promin ,ale sem proti ...

1.To budeš čekat až Ti v řemeselne padne neco co se Ti bude hodit , aby si dosahnul na tajomny objekt a mnel 50 procentni šanci to ziskat 2x ?
2.Znižiš tak percentualne možnost 50 VB a diamantu ,ktere byvaj v tajemnem objektu.Když by si tohle co chceš hrat za 50 procent.

Vždy budu brat radeji potencialnu šancu na 50 Vb , alebo 500 diamantu z objektu než nahravat 2x krmeni nebo 2x nejakou dočasnou budovu k turnaji s 50 procentni šanci zisku a to ješte čekat, aby to bylo to posledni ,abych naplnil objekt prave do 100 oparu videni a ziskal to.

Jako mit 2x požehnani minci , nebo jine odmeny z remeselne asi nemaj takovou hodnotu jako te z tajomneho objektu a čekat že tam bude prave to krmivo nebo budova k turnaji ,aby sem zaplnil a vybral ,to sa mi fakt nechce a pride mi to nezmyselny.
 

GorGlin

Veterán
@Marian24
Děkuji za připomínku, tohle mě vůbec nenapadlo.
Myslím to jako bonus, k TO.
Když ho vyzvedneš, dostaneš otce pralesa, lampiony, nebo co zrovna v truhle bude a k tomu když Inno dá, jako bonus...
To jsem myslel tím "můžeš navíc" jako že dostaneš co jsi dostával a k tomu něco přibude.
Lepší?
 

Hexik

Znalec fóra
tak rozhodne souhlasim ze by krmeniho mohlo byt vic
ale toto mi prijde jako zbytecne slozity zpusob, prece muzou zvysit sanci ze se objevi ve vyrobe
nebo muzou udelat budovu co bude dodavat krmeni
a nebo muzou nekterou ze stavajicich upravit aby dodavala krmeni dokazu si to predstavit i dzina mene many a trebas obcas krmeni a nebo 3deni vyroba v ruskem kole nakonec kdo tam vyrabi neco jineho nez knihy?

s jistyma pravidlama a upravama by to jiste mohlo fungovat a ze zradla neni nikdy dost tak za me ano
 

Banderoi

Znalec fóra
Južíš asi blbě vidím,ale četl jsem tam UDMĚNY,tak mě napadlo že by to mohl sponzorovat Modrý slon.-pardon Růžový slon,já si popletl ty reklamy.
 
Nahoru