• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zbesile posouvani po mape behem po souboji v turnaji

Boobika

Pokročilý žák
Nešlo by vypnout (nebo alespon mit nastavitelne) automaticke posouvani na mape behem turnaje? vzhledem ktomu ze turnaj prochazaim
1* - > 25* -> 25***** -> 1******
Tak pri ceste zpet z 25 k 1 to porad zbesile cestuje po mape sem tam, prestoze mam jasny plan jet od nejvyssich turnaju dolu. neuveritelne to u tech milionu kliku ktere clovek musi udelat vytaci. Automaticky posun mel smysl, kdyz neexistovala ikonka pro turnaj se seznamem provincii k vymlaceni.
Obdobne na mobilu. tam je aspon sance ze nez to odcestuje stihnu kliknout a zustanu na svem cisle turnaje, pokud to nahodne bez posunu neskoci z 20 na 1.
V mobilni appce by pro zmenu staloo za to aby konec souboje z turnaje prepnul zpet na seznam dostupnych turnaju nascrollovany na misto odkud se naposledy preslo do souboje.
 

Jasnost

Učedník
Též mě to štve. Někdy si schválně vybírám přednostně jen ty turnaje, kde jsou runové úlomky nebo kouzla když je potřebuju do splnění úkolu. A občas některý vynechám, třeba nemám manu nebo orky na smlouvání, tak to musím přeskočit, ale pořád mě to k tomu vrací jak jojo. Taky mi ty přesuny po mapě přijdou pomalé (na mobilu). Nejhorší je, když udělám všechny turnaje na 6 hvězd. Ta poslední šestá hvězda tam udělá nějakou grafickou famfáru a děsně dlouho jí to trvá, než přeskočí na další turnajové políčko.
 

Taranis

Pozorovatel
Souhlasím, je to zbytečné, hlavně v mobilní verzi, kde posun není tak plynulý. Na webu to sice tak nebije do očí, ale tam to vynahrazuje tabulka, která se otevře hezky na stránce, kde jsem skončila. Na mobilu bych takto přizpůsobenou tabulka - na stránky - také viděla raději.
 
Nahoru