• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Zatraktivnění Dobrodružství

ElfNostradamus

Veterán
Kromě již zminovaných zvýšení se odměn jak dílčích, což se již částečně děje, tak celkových za pořadí spolků, bych ještě navrhoval zvýšení počtů získaných bodů pro společenství do žebříčku a to velmi razantně. Příklad. za 1. místo je 15k bodů do tabulky společenství, což je velmi nízká až směšná částka za 1. za tu obrovskou ,,námahu,, a čas věnovaný celým spolkem Dobrodružství /DB./ 2. některé spolky by to částečně i motivovalo se zúčastnit. Příklad: u nás v cz2 je spolek Dobrá Partička, která již v mottu spolku hlásá býti na 1. místě společenství, nyní se jim to po dlouhých měsících /gratuluji a budiž jim přáno/ možná letech povedlo, částečně jistě na úkor zastavění celkové plochy města a neúčasti v DB. Pokud by tedy k již opakovaným připomínkám k DB přibylo daleko lepší ocenění spolků za umístění jistě by to přispělo k vyšší motivaci se účastnit DB. Za mne představa z 15k za 1. místo 150k ! a tak dále, vždy přidat jednu ,,nulu,,. Děkuji za pozornost a případné doplnění či připomínky i konstruktivní kritiku. ElfN.
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
Myslím si, že vyvojári stanovili súčasné nízke množstvo bodov z toho dôvodu, aby sa pri dobrodružstvách opakujúcich sa takmer každý mesiac nestali v nich získané body základom, resp. hlavnou časťou celkového množstva bodov nazbieraných spoločenstvom, ale aby stále zohrával počet členov a ich pokrok dominantnú časť. Tento ich pohľad chápem, ale taktiež som toho názoru, že získať niektoré z prvých miest v rebríčku je až natoľko obtiažne a v mnoho prípadoch zriedkavé, že napriek tomu by si tieto odmeny zaslúžili väčšie čísla, a preto som pre tento návrh.
 

DeletedUser5831

Guest
Já bych byl spíš pro posílení budov a požehnání získatelných za umístění v DS, i těch za projetí map. Množství bodů mi řekne akorát jak velcí hráči ve spolku jsou, ale o kvalitě spolku mi neřeknou nic. I když je pro mě množství bodů nepodstatné tak jsem pro. Určitě by se pro dost lidí zvýšila motivace se DS zúčastnit.
 

DeletedUser341

Guest
Líbí se mi, že takový nápad založí někdo, jehož spolek vyhrál většinu, ne-li všechny dobrodružství na cz2 a shodou okolností ještě donedávna i byl spolkem číslo 1 tabulce. Možná vyhodit ten podpůrný účet, díky kterého DS vyhráváte, a vzít místo toho někoho pořádného, a hned byste byli zas první ;-)

Ale teď vážně, já jsem taky PRO, protože současné ceny prostě jsou směšné, a to včetně bodového bonusu pro spolky. Rád bych více prvků, které mohou navýšit bodové hodnocení spolku, protože samotné body hráčů jsou dost nevypovídající, a ve spolcích často zůstávají "mrtví" hráči jen kvuli bodům, aby spolek nepřišel o pozici v žebříčku...
 

ElfNostradamus

Veterán
...jsem členem spolku od jara a neregistruji nic nekalého :) natož podpůrného proti pravidlům ...a ano ozývám se právě proto,že jsme několikrát vyhráli a ohodnocení je opravdu směšné, nicméně myšlenka prvotní u mne byla zvýšit celkově atraktivnost ohromně náročného Dobrodružství.
 

DeletedUser341

Guest
Tak ohodnocením je přeci dobrý pocit, ne? Co jiného bys ještě chtěl :D :D :D
 

DeletedUser4537

Guest
Nevíte náhodou někdo,proč mi zmizela po asi 5.dnech studna
 
Nahoru