• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zasmej sa, ohodnoť a pridaj ďalší vtip

iDavis

Legenda
Zdravím,

poznáte dobrý vtip s ktorým sa chcete podeliť s ostatnými? Ohodnoťte predchádzajúci, zasmejte sa a pridajte svoj vlastný.

Hotnotenie:
* - slabý
** - dá sa
*** - dobrý
**** - úžasný :D

Môj vtip:

Prídu rodičia po dieťa do škôlky. Slniečko svieti,
deti sedia v piesku s mobilnými telefónmi
a učiteľka si drieme na lavičke.
"Haló, pani učiteľka, nebojíte sa, že sa vám nejaké dieťa stratí?!"
"Nie, kde by chodili, veď wi-fi signál je len na pieskovisku!"
 

DeletedUser133

Guest
Tvůj vtip je na *** dobrý

A tady je můj vtip,

Přijde paní učitelka do třídy a povídá:,,tak děti,každé pondělí vám položím otázku a kdo ji uhodne nemusí celý týden chodit do školy. "V pondělí zadá paní učitelka otázku:,,Tak děti kdo ví kolik kg.písku je na Sahaře?"ve třídě je ticho-nikdo neví. Další pondělí příjde paní učitelka do třídy,sedne si za katedru a zaječí: ,,Kdo sem dal tu chcíplou myš?? "Ládíček se přihlásí a povídá:,,Já,tak nashledanou za týden!"
 

DeletedUser34

Guest
Novomanžel sa pýta svojej blonďatej ženy.
- Prečo už pol hodinu držíš tu sliepku za krk?
- Varím!
- a to takto?
- No veď tu sa píše: Sliepku pol hodinu mierne dusíme.
 

DeletedUser133

Guest
**** - úžasný
:D:D:D:D:D

Zazvoní telefon. Zvedne ho tříletý klouček. Z telefonu se ozve: "Můžu mluvit s maminkou?" "Chlapeček do telefonu zašeptá: "Ona má moc práce." "Tak s tatínkem." "Taky má moc práce." "A je u vás doma ještě někdo?" "Jo, policajt." "A mohl bych mluvit s ním?" Další zašeptání: "Ten má taky práci." "A není tam ještě někdo?" Opět se ozve šepot: "Ještě hasiči." "A může teda mluvit s někým z hasičů?" "Oni mají taky práci." "A co tam všichni dělají?" "Hledají mě."
 

DeletedUser133

Guest
******** ten nemá chybu filipe :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Díky :):):):)

V servisu:
Vaše brzdy nešly spravit, tak jsem vám dal aspoň silnější klakson.

** Norquis

Věž na letišti dostane naléhavou zprávu:
"Tady OK-5, voláme kontrolu. Nemáme palivo, žádné instrukce!" Službu konající muž zezelená a rychle uchopí mikrofon:
"Tady kontrolní věž, volám OK-5. Neztrácejte hlavu! Nepodléhejte panice. Popište významné body terénu pod sebou!"
Nastane chvíle mučivého ticha. Ve sluchátkách to najednou zašramotí. Konečně!
"Tady OK-3, volám kontrolní věž. Jsem ještě na letišti a nemůžeme se dočkat tankovacího vozidla."
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser434

Guest
Hoj znáte tenhle : Potká se planeta Země s planetou Mars" planeta Mars se ptá tak co jak je ale chytla jsem lid"Planeta Mars to přejde!
 

DeletedUser61

Guest
:D Super fór Thranduila. ****

Sedí starý a mladý indián na kopci nad osadou a vyhlíží kouřové signály ze sousední kmene. Po chvíli zkoumání kouřových signálů se starší ptá mladšího. " Já už nějak špatně vidím. Co je nového?" Mladší odpoví: "Zatím jdou jen reklamy."
 

DeletedUser180

Guest
sonea : ***

Přijde pán do obchodu se zvířaty a povídá prodavači: "Prosil bych tři potkany, dvě myši, 25 švábů a 40 sklípkanů."
"Uff, no, snad to dám dohromady. Na co to vůbec potřebujete?"
"Ale, stěhuji se a ve smlouvě je bod: vrátit byt ve stavu, v jakém jej dostal."
"Vy jste šprýmař", usměje se pobaveně prodavač.
"No, mne to moc k smíchu nepřijde - odpoledne jdu vykopat toho dědu, ke kterému jsem se tenkrát přistěhoval..."
 

DeletedUser133

Guest
**** \*Luna\*

Jde ***** takhle po lese a najednou před sebou spatří obrovského hřiba, napřahuje nohu a říká: "Jé, hele, houba." Najednou hřib zvedne klobouk a sděluje milému ********, že je dědeček hříbeček a že mu splní tři přání. A **** říká: "He, já už nechci být *****." "He, já už nejsem *****, já se z toho podělám." "Jé, ja se podělal, sem já to ale ****" "Jé, hele, houba..."
 

Tigrasi

Guest
No, asi to nebude tak úplně vtip a pravda je to trošku zdlouhavé ale před časem se k této vtipné příhodě dostal manžel tak doufám, že vás aspoň trochu pobaví ;)
OCHUTNÁVKA CHILLI

Poznámky nezkušeného porotce jménem Frank z východního pobřeží:
Nedávno jsem byl poctěn pozváním k rozhodování na soutěži ve vaření chilli. Jeden z rozhodčích totiž onemocněl a já zrovna sháněl nějaký kšeft. Zbývající dva rozhodčí (rodilí Texasané) mě ujistili, že to chilli není tak ostré, jak se říká, a kromě toho mezi ochutnávkami se splachuje pivem, které dostanu v neomezeném množství zdarma. Takže jsem nabídku přijal...
Následují opisy bodovacích lístků:

MIKOVA PÁLIVÁ OBLUDA
***********************************
SUDÍ 1: Moc rajčat. Příjemně rychlý nástup.
SUDÍ 2: Jemná, osvěžující chuť rajčat. Nijak výrazně ostré
FRANK: Ku**afix, to by slouplo barvu ze silnice!!
Plameny uhasilo až druhé pivo. Doufám, že tohle bylo nejhorší, co mě mohlo potkat. Ti Texasani jsou fakt cvoci!

ARTURŮV PLAMEŇÁK
*******************************
SUDÍ 1: Krásná kouřová vůně, jemná příchuť vepřového. Slaboučký nahořklý ocásek.
SUDÍ 2: Skvělá chuť domácí grilovací omáčky, mohlo by být více pepře
FRANK: Fakt nevim, co bych měl kromě bolesti cejtit...
Musel jsem odhánět lidi, co mi chtěli poskytnout masáž srdce, aby radši běželi pro pivo. Když viděli můj obličej, narazili druhý sud.

FREDŮV "POŽÁR VE STÁJI"
**************************************
SUDÍ 1: Perfektní požárnické chilli! Perfektně ostré, možná by to chtělo fazole.
SUDÍ 2: Chilli bez fazolí, mírná, příjemná chuť mořské soli, virtuózní práce
s pepřem.
FRANK: Volejte chemiky, někdo sem vyklopil cisternu jaderného odpadu!
Nosní sliznice mě pálí jako bych šňupal kyselinu sírovou. Všichni už znají postup: pivo mi podávají řetězem, abych neuhořel. Barmanka mě praštila do zad, abych se neudusil; páteř mám teď před sebou na stole. Ze všeho toho piva už jsem taky na s**čky.

BUBBOVA ČERNÁ MAGIE
***********************************
SUDÍ 1: Omáčka s černými fazolemi, prakticky žádné koření. Slabota.
SUDÍ 2: Černé fazole s mírně nakyslou příchutí. Dalo by se to možná použít jako omáčka k dušené rybě, ale chilli to rozhodně není.
FRANK: Cítil jsem, že mám něco na jazyku, ale žádnou chuť - je možné, aby chuťové buňky na jazyku úplně odumřely?
Sally, barmanka, stála připravená za mnou s tácem tupláků; tahle 150ti kilová machna začíná vypadat docela žhavě.

LINDIN OSTRAŇOVAČ RTĚNKY A RTŮ
***************************************************
SUDÍ 1: Silné, masité chilli. Čerstvě umletý cayenský pepř, velmi ostré, bleskový nástup. Velice působivé.
SUDÍ 2: Chilli se sekaným hovězím masem, představoval bych si trošku víc rajčat. Cayenský pepř je skvělý nápad.
FRANK: Zvoní mi v uších, pot ze mě lije a nemůžu zaostřit oči. Uprdnul jsem si
a několik lidí za mnou museli odvézt na ARO. Soutěžící se urazila, když jsem utrousil, že mi ta její leptací pasta zřejmě způsobila trvalý poškození mozku. Sally mi musela zastavit krvácení z jazyka proudem piva z pípy přímo na jazyk. Asi mi upadnou rty a vypadají zuby. A nejvíc mě s**e, že oba zdejší rozhodčí mají pořád kecy, abych přestal křičet. Nejradši bych ty vidláky nakopal do p***le.

VĚRČINA VEGETARIÁNSKÁ VARIACE
*************************************************
SUDÍ 1: Řídká, ale velmi chutná vegetariánská omáčička. Perfektně vyvážený poměr koření a pepře.
SUDÍ 2: Zatím nejlepší. Agresivní směs pepře, papriček, cibule a česneku.
Špička.
FRANK: Moje střeva jsou v jednom ohni. Když jsem si uprdnul, po***l jsem se,
a mám strach, že se to prožere židlí. Nikdo už za mnou nepostává kromě Sally. Musí být ještě větší magor, než jsem si myslel. Necítím d**ku a p**el si budu muset rok utírat sněhem.

SUSANNINA STRAŠLIVÁ ŠÍLENOST
************************************************
SUDÍ 1: Středně ostré chilli, příliš mnoho nakládaných papriček z konzervy.
SUDÍ 2: Chutná to jako by tam kuchařka tu pixlu pepře zvrhla na poslední chvíli. Musím vyjádřit své obavy o Franka; vypadá, jako by nebyl zcela ve své kůži a neustále sprostě kleje.
FRANK: Kdybych si v d**ce odpálil granát, vůbec bych to necítil. Na jedno oko nevidím, slyším jenom příšerně hlasitý hukot. Celé břicho jsem si upatlal, když jsem se lžící místo do pusy trefil do oka. Kalhoty mám plný s***ek žhavých jak láva. Aspoň doktoři při pitvě pochopí, na co jsem chcípnul. Přestávám dýchat; strašlivě to pálí. Stejně všechen kyslík shoří, než mi dojde do plic... Když se budu potřebovat nadechnout, budu vzduch nasávat tou dírou, kterou se mi žaludek proleptal ven.

JIMOVO SVÁTEČNÍ CHILLI
*************************************
SUDÍ 1: To nejlepší na konec! Perfektní kombinace chilli, bezpečná pro všechny včetně dětí, nijak přehnaně ostrá, přesto příjemně prokrví.
SUDÍ 2: Zlatý hřeb soutěže, perfektně vyvážená chuť. Ani ostrá, ani příliš jemná. Bohužel jsme o většinu přišli, když Frank omdlel a celý hrnec na sebe strhnul. Nevím, jestli to přežije, chudáček. Čím je to na tom severovýchodě krmí??? Jak by asi dopadl, kdyby někdo uvařil něco fakt ostrého?
FRANK: ...
:D
 

DeletedUser740

Guest
č1
Volá dáma na online podporu od Microsoftu
Nefunguje mi počítač
Ano pokusíme se vám pomoci
Používám Windows Vista
Ano to už jste říkala

č2
Jde v jižní Americe padělatel do nevěstince užít .
Když odchazí tak se ještě otočí a vidí jak na něho kouká z okna tak na ni volá.
Haha dolaros falsifikátos .
Ona se usměje a odpoví " Haha syfilido originálo"

č3
Jede Čech do Ruska na dovolenou a kamarád mu říká ,hele nezapomeň se podívat na tom Rudém náměstí na Lenina .
Když se vrátí tak mu říká , hele oni to asi zrušili teď tam prodávají olej z myší .
A jak si na to přišel ?? Mají tam napsáno MausOleum
 

DeletedUser740

Guest
Sedí rybář na břehu a chytá ryby.
Najednou chytne zlatou rybku .
Rybka promluví " hele když mě pustíš tak ti splním přání " .
Neser! Odpoví chlap otráveně hodí rybku do vody a jde domů .
A skutečně rybka za 4 dny vybouchla
add01_ag.gif



Angela Merkel volá našemu Sobotkovi.
"Kdyš já posvat uprchlík do Nemecko, ja natürlich myslela celé Nemecko, všetně Ostmark, protektorat Böhmen und Mähren, Allgemeine Gouvernement Polen a taky Reichskommissariat Slowakei und Ungarn. Celí Nemecko Bohus !"

whisky s ledem škodí mozku, vodka s ledem ledvinám, gin s ledem žaludku, rum s ledem játrům, to by jeden neřekl, jak je ten led škodlivej:)



Somálský emigrant přijede do Teplic.
Zastaví prvního člověka, kterého potká a řekne mu:
"Díky, pane Čechu, že mě necháváte v téhle zemi a zajišťujete mi ubytování, stravování, lékařskou péči a vzdělání zdarma!"
Muž ale odpoví: "Ne, mýlíte se, já jsem Rom."

Somálec jde dál a potká dalšího kolemjdoucího:
"Děkuji za vaši krásnou českou zemi!"
Ale kolemjdoucí odpoví: "Já ne Čech. Já Vietnamec."

Somálec jde dál, potká dalšího kolemjdoucího, potřese mu rukou a řekne:
"Díky za báječné Čechy!" Kolemjdoucí řekne: "Nejsem Čech, jsem Arab!"

Somálec nakonec potká krásnou ženu a podezřívavě se zeptá: "Jste Češka?"
Žena odpoví: "Ne, jsem z Ukrajiny."

Somálec je zmatený a ptá se:
"A kde jsou proboha všichni Češi?"
Ukrajinka se podívá na hodinky, pokrčí rameny a odpoví:
"Asi v práci!"
 

DeletedUser467

Guest
Sice jsem to viděla už xkrát, ale vždycky mě to rozseká :D
 

DeletedUser312

Guest
<on> WoW nema smysl hrat protoze zaplatis 1600 za hru 1000 za datadisk a dalsi 1000 kazdy tri mesice to se strasne nevyplati
<ona> To je fakt za ty prachy mame antikoncepci a s tou je mnohem vetsi sranda
 
Nahoru