• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Zasekáváni se v Arendyllu

Ethariel

Guest
Ahoj

Dnes jsem vybíjel jednu provincii proti Golemům II, Kamenochodům a Skřetům. U konce souboje kdy zůstalo posledních pár Golemů a Kamenochodů mi hra zamrzla. Nebyli to lagy ale prostě mi hra nenabídla akci pro moje jednotky. Pár minut jsem počkal a pak refreshnul browser.
Boj jsem s menšími záseky dokončil a šel do města. Splnil jsem úkol pro nasbírání hedvábí a předložení nabídky na trh ale nevybral ho. Pak jsem si chtěl rozdělit výzkumné body z bojů. Tam se mi hra "sekla" podruhé. Vyskočilo jen logo načítání a zásek. Další refresh.
Pak jsem se pokusil splnit úkol, kde stačilo už jen kliknout na "Dokončit". Nic se nestalo. Skusil jsem podruhé. Zase nic. Až teď počas psaní příspěvku my vyskočilo hlášení o Interní chybě, hra se refreshla a úkol šel splnit. Jdu tedy zkusit zas hrát. Snažil jsem se chybu popsat do detailů i se vším co jsem dělal. Apropo hraji oba servry najednou a na Winyandoru mi ve stejnou dobu žádnou chybu nehlásilo a hra šla plynule.

Edit : Hra zatím jede plynule jen s slabší, přijatelnou odezvou.
Edit 2: Chyba se vrátila. Stejná provincie (Mramor), jiný boj. Skřeti, Kamenochodi a Válečné psy. Souboj se "zasekl" uprostřed bitvy. Jedna, opakující se, maličkost. Stává se to když mám útočit s lučištníky. Po pár minutách Interní chyba.
Edit 3: Další souboj v téže provincii. Malé zpomalení, ale souboj bez problémů.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Omlouvám se za reakci s takovým zpožděním, bohužel toto je tak náhodná chyba, že je takřka nemožné ji reprodukovat.

Každopádně platí, že když vám hra znovu nepůjde dobře, nebojte se a vkládejte o sto šest hlášení s obrázky! Alespoň tedy s obrázkem chybové hlášky, která se zobrazí. Pokud totiž máme materiály, ze kterých můžeme vycházet, není ověření chyby až tak těžké. ;)
 
Nahoru