• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zapovězené ruiny

Sjöfn

Moderátor fóra
Elvenar tým
Brzy začne nová událost Zapovězené ruiny. Těšíte se? Máte rádi elvenarské kouzelníky? Co říkáte na nový set? Líbí se vám odměny, které můžete získat během události? Podělte se s námi o vaše postřehy a názory.
 

iDavis

Legenda
Nový set bude zaujímavý hlavne pre hráčov, ktorí nemajú v inventári stohy knižníc z čias, keď sa dali získavať vo veži. Pre mňa v tejto chvíli jediný ideálny prínos setu sú mana a princezny, no nie som si istý či sa mi pre ktorékoľvek z nich chce obetovať miesto, ktoré zaberá..
 

Yzzi79

Kolemjdoucí
Mám dotaz , začala jsem hrát - nízká úroveň. Teď začali Zapovězené ruiny - jsem u úkolu - buď nakrmit nebo boj střetem. Krmit nemám co a bojovat nelze - vše červené. Takže konec? První den?
 

Silversnake

Mistr slova
Taky to řeším u jednoho z našich hráčů (úkol 9) vybojovat to nejde, nepřátelská vojska jsou o 47 a více % silnější a krmivo ani nemá. Řekl bych že je to stupidní úkol.
 

iDavis

Legenda
Ja sa práve teším, že už nie je karneval. Mali sme ho 3x a posledné dva razy spôsobil, že následnosť udalostí bola od začiatku čisto predvídateľná. Kouzelníci síce tiež nie sú novou udalosťou, ale aspoň tým, že prichádzajú v nečakanom čase, dávajú hre isté prekvapenie.
 

GorGlin

Veterán
Cena za to jedno spojovací činidlo je ale dost vysoká
I za těch pár kouzelnic.
Jsem zvědav jak moc ho budu potkávat.
Je pravda, že už stříbrná liga s bonusovou budovou na drahokami může s výslednou produkci dost zahýbat.
 

12alfa

Pokročilý žák
Mně se tentokrát strašně líbí tapeta události při načítání. :) A na set se těším, k Poutníkovi jako dělaný! Snad ho posbírám.
 

Jirinazel

Znalec fóra
Nepředvídatelnost to snad, ale rozdíly v hodnotách denních odměn mám tak malé, že to ani nestojí bratru za hovor a hrát jenom o set mě zase moc nebaví. Oproti tomu nové vozy by se mi hodily. A pak, nechápu, kam se ti kouzelníci vlečou v tomhle nečase.
 

1macina1

Kolemjdoucí
Ahoj, mám stejný problém jako Yzzi, úkol vybojovat střet nebo nakrmit. Jsem nováček, takže vyhrát bojem mi nejde, už jsem zdecimovala celé vojsko a nakrmit nemám čím. Prosím mění se každý den úkoly v eventu i když je nesplním, nebo jsem v události skončila? Díky za odpověď.
 

Ludi

Veterán
@1macina1 - splnění toho úkolu také znamená, že vyrobíš krmení v Akademii a pokud nemáš tvora na krmení, tak stačí krmení v Akademii rozložit na úlomky kouzel. Alespoň to tak prozatím bylo, dříve tu o tom hráči psali.
 
Nahoru