• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zapovězené ruiny

VStanikV

Znalec fóra
Já set dokupy dal a ještě i ten portret za 280 holí. Chvilku jsem taky pokukoval po zlatý lize, vic nez tejden jsem se v ni držel ale během včerejška mi utekla o 13 holí a platit za ní nic nebudu. Nakonec budu rád když se udržím ve stříbrný.
 

ElfNostradamus

Veterán
Tak jako Ledecká ve zlatě, zde tedy jen kvůli těm dvěma kovárnám poutníka, co nahradí cca denní výrobu asi jedné velké mnf T1...a celý zvětšený set Poutníka pak nějaká činidla manu atd....Ruiny by byly zajímavé při získání více těch menších budov 3x2 čistě na T3 v nějaké slušné kombinaci, ale event tě na ně ani nepustí nebo jen za vysokou cenu a to nemá vůbec smysl...ruiny pak mají parametry versus mnf T3 dost slabší ...to je pro mé město, ale věřím, že v mnohých jiných městech své uplatnění najdou :) ....hodně štěstí všem třeba hned v dalším Eventu.
 

Lovec Krys

Legenda
Největší legrace je, že na cz1, kde jsem jel dle beden na zisk VB mám lepší výsledek než na cz1, kde jsem jel na zisk setu. (klasické působení náhody na zisk měny události z beden)
 

Marian24

Znalec fóra
Jak sem psal, tenhle Event sem na hre ležel kvuli tem manovkam ,nakrmeny fénix pravidelný zber utrata 250 Kč za 400 svitku a štesti mi pomohlo na zlatu ligu .Nelituji vynaloženeho času a ani tech 250 Kč za 400 svitku, protože tohle manove šilenstvi ve meste se mi moooc libi.
Sečetl sem to a 3x Panstvi poutnika , 1x namesti poutnika , 2x zapovezene runy , 1x kouzelnicka hostina mi hodi denne 240 180 many .
Zisk z tohodle ze zlaty ligy je 2x Panstvi poutnika a 1x Zapovezene runy.
Takže manove budovy už nebudem v meste vubec riešiť a všetky som postahoval 3x4 a 4x3 čo davali 27 000 many za den .
Je to už dlho , čo som Eventy přehližel (slabe budovy nebo sety),za mne musim řict , že tenhle Event mnel neco do sebe a zahral by sem si zase Event ,kdyby byl neaky fest dobry set na semena, s tim mam ve meste velkej problem a s težbou Unuria se zvetšil , když mi tržište semena neprodukuju.
Takže od ohniveho fenixa a hnedeho medveda Inno po dlouhe dobe prišlo konečne s nečim dobrym .

V globale je ale na škodu , že prišli časy, když hrač chce neco dobreho , tak musi platit jinak neni šance to mit , vynaloženej čas hre už nestači a take musi byt i štesti, bez tohodle to NEJDE .

Manovky ze setu

2x Panstvi poutnika - 2x 27 200
1x Panstvi Poutnika - 31 280 (propojeno s Panstvim poutnika a Namestim poutnika dava to vice many )
1x Namesti Poutnika - 18 000
2x Zapovezene Runy - 2x 51 150
1x Kouzelnicka Hostina - 34 200

Budova Spici titan (tento Event) - premyšlel sem na co je dobra 1 zlomena runa denne ....prišla mi ta budova bezvyznamna , ale prišel sem na jeji vyznam .Ve spojeni s Elvenarovym velvyslanectvim to bude hazet 3 zlomene runy a bliži se čas, kdy se budu runy davat do divu . Každy 5 level divu bude ušetřenych spusta VB vylepšovanim z vkladani zlomku run z techto budov El. velvyslanectvi a Spici Titan .Už nebudu do vylepšovaciho kola vkladat runy, ktere mužu lepe zhodnotit na VB než je rozbijet na zlomky run tim že runa už v kole byla. (Proto ji eliminovali jenom na 20 dni :D:D:D)
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Jo no a ted sem rad za Elvenarove velvyslanectvo byl to hodne opomijenej div, ale s touhle zmenou, ktera pride do hry svuj vyznam tenhle div urcite v mem meste ma a sem rad ze sem ho od zacatku hry vylepsoval
 

Lovec Krys

Legenda
@Marian24 V čem - v produkci runových úlomků? Ty jdou získat stále z turnaje ve větším množství, než kdy Enar bude produkovat. Ledaže bys nedával 6. kolo turnaje, to pak možná.
 

GorGlin

Veterán
@Lovec Krys
jenež já mám fakt kopec divů a jeden kruh je 90 úlomků a to se hodí každý kus
VBčka mi rostou ve městě sami a stejně kvůli tomu mám hafl baráků, kidlim turnaj, hlídám výrobu, dávám si bacha na lidi
prostě chci další
říct že to nemá smysl páč to můžes získat jinde jde skoro na všechno
Postavil jsi trůny, nejzbytečnejší barák celé hry.
Já najdu účel i pro ty ostatní
 

Marian24

Znalec fóra
S divama sem na tom stejne take vsechny mam az od kapitoly Obchodnikoch z Unuru nestavim je pridou mi zbytecne z tehle kapitoly . Z posledni kapitoly ale zase div postavim na to Unurium. Turnaj minimalne 15 provinci na 6 hvezd porad davam a zlomku run porad malo plus v remeselne sou recepty za ni na 10 lepidel a vic stoji to 8 az 10 zlomku run. Enar vyznam ma ti co maj malo divu a vystaci jim turnaj budiz asi je zbytecny pro ty kterej maj hafu divu zbytecny neni. K tem trunam vznesenych lidi ja na ne nedam dopustit. Se svatostankem a ruinamy veze je to supr kulturni set.
 

GorGlin

Veterán
Ano, pozice v žebříčku k fungování mého města nikdy ničím nepřispěla.

Proč vyrábět úlomky, když můžu dělat VBčka a ulomky dělat jinde?
 

Mescal

Znalec fóra
Tak nakonec stříbrná liga; snad se to někdy někomu hodí. :)
SL.png
 

Marian24

Znalec fóra
Proc k trunum vzhlizite jako na budovu, ktera dela body do rebričku? :):)Co jeho kultura kterou prinasi do mesta? Ja to vidim z tehle stranky. Navic se vylepsovanim všech divu ve meste s čim hrač nikdy neprestane a ziskanymy provinciemi porad zvetsuje jeho sila zadarmo automaticky, je tam vzorec počet provinci krat vylepsene stupne divu.
Na rebriček kašlu hrám pro radost :)
Je to budova 4x6 mne hadzi 14 000 kultury , uroven prastarych divu 274 x 48,75 uroven sily prastareho divu.A to ho mam len na 7 levly.
Ano určite sa da nahradiť kvalitnejšimi kulturkamy ,ale je jedno velke ALE. Všetky kulturky časom po prechadzani kapitolamy budu stracať na sile, pretože kultury bude treba viac a viac a prave pri tejto budove bude efekt opačny bude časom siliť a naberať na sile , preto som sa rozhodol tento div postaviť.(Spolu se Svatostankem a Ruinamy stražnej veže ) Pak namiesto neakych kulturnych budov, ktore mi odpadnu od starosti sa možem venovať semenam, ktorých je stále malo ,alebo unuriu a ktovie čo ešte pride v ďalšich kapitolach a ja určite kulturu ,ktora je s obyvatelstvom zaklad nechcem riešiť v pokročilich kapitolach .
Určite budovy v hre su jak víno dajte im čas ,dozreju a sklidia užitok aj keď su na začatku slabučke.Ja bych tento div absolutne nepodcenoval - moj nazor.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Posuzování divů je velmi složité věc o které se toho tu už napsalo.
Ruiny a klášter má základ ve výpočtu vázaný na tvoje město, jeho potřebu.
Pokud je vylevlíš pokryjou ti 80% tvojí potřeby.
Wow, to je bomba.
Trůny jsou založeny na lvl divů které máš.
Když jsi magor jako já, který postaví každý budnik a uvažuješ jak ho využít, není co řešit.
S klášterem a ruinami ho nemůžeš srovnávat ale pořád je to pěkné číslo.
Ale, pokud z nějakého důvodu, třeba maně máš další budovy s kulturou, každý lvl divu řešíš jeslti ho fakt postavit nebo ne, tak už to tak jasné není.
Každopádně, pokud máš město nastavené tak, že ti funguje jak se ti líbí, určitě to děláš správně.
 

Marian24

Znalec fóra
Ne ne to sem ho nesrovnoval se Svatostankem a Ruinamy , bral sem to jako jeden kulturni set divov, koukam že mam 133 ulomku Trunu , to až prijde do sveta a budou se menit ze sousedama po 15 VB poleti levlovo hore rychle .Naročny na vylepšeni neni , 8 level trunu chce jenom 540 VB.

Zaroveň se timhle povylepšujou i ostatni divy až se runy budou davat do divu , sem sam zvedav o kolik stoupne kultura pak na Trunach .

Suhlasim , že posuzovani divu je složite, je tu hodne cest, kterymy hrač muže jit a o to je hra hezči a rozmanita.
 
Naposledy upraveno:

Tinuviel

Pozorovatel
Já se tu vrátím k eventu, denní odměny zas tak moc zajímavé nebyly, jediné, co se vyplatilo - tak armáda, příp. když maják pustil i nějaký ten bodík. I přesto jsem si event užila a hlavní odměnu už mám postavenou - graficky je samozřejmě opět moc pěkná, produkce many je opravdu vysoká, některé budovy na manu jsem zbourala. A jelikož hraju 50/50 - vojsko/uplácení: určitě set využiju i na zboží.
Jediné co je škoda, tak nižší šance vylosovat si měnu navíc a určitě je to tím, že INNO potřebuje vydělávat - holt si nějak taky potřebují vydělat na chleba a je potřeba to brát i takhle.
A také mě mrzí celkem velký rozdíl v produkci zboží mezi setem poutníka a tímhle. Zatímco poutník mi hodí v konstruktech 72 600 zboží, tak ruiny jen 45 050. Já vím, že cena na tržišti T1:T3 je 9:4, ale zase na druhou stranu v porovnání s mnf je tam vidět o dost větší nepoměr. Ale abych nepsala jen negativa - tak na druhou stranu nepotřebuju ani lidi, ani kulturu a ani zásoby na výrobu.

Celkově se mi oba sety líbí a uplatnění už pro ně mám:))))
A ještě bych vyzdvihla zisk setových budov z minulého eventu, to byl opravdu skvělý nápad, a docela by bylo fajn, kdyby v tom pokračovali a dali možnost získat i budovy ze starších eventů - a klidně by to mohli dát i do DS, nebo 1. místo v turnaji, ať to není jen v lize, kde na to většina hráčů nedosáhne. No, necháme se překvapit s čím INNO přijde příště - BUDU SE TĚŠIT.
 

lodygard

Kolemjdoucí
dá se zapovězených ruinách někde sehnat Kouzelnická hostina? doufal jsem , že bude v DS,ale tam jsou jen artefakty s kočkou a trumpetka
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Myslim , že tato šance nebude .Maximalne v přištim eventu Runach v odmenach v zlate lize (tam by mohla byt jako premiova - muj odhad)
 
Nahoru