• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zapovězené ruiny

Vesnican

Pozorovatel
Dobrý den
Zajímá mě proč mě událost nenechá hrát naplno a hodí mi blok díky kterému můžu odehrát jen jeden úkol denně. Vadí mi to a asi událásti nebudu hrát. Nemá to smysl když nezískám všexhny stavby.
Vesničan
 

GorGlin

Veterán
Tak to tu je, důvody nikdo neuvedl, nebo si to nepamatuji.
je tu cca jedna třetina úkolů které se zpřístupnují postupně
 

Lovec Krys

Legenda
Ve výsledku je to jedno, zda se úkoly zpřístupňují po jednom (denní úkoly) anebo jsou přístupné všechny od začátku. Událostní měny je z nich v obou případech stejně.

Získej 20 relikvií - typický podrazácký úkol předposlední den - turnaj začíná poslední den večer!
A k tomu zítra 10 střetů na mapě natvrdo.
Jako bychom neměli poslední průzkumníky naposledy před 5 kapitolami. A naše doba průzkumu mezitím roste do větších a větších výšin, zatímco interval mezi událostmi se naopak zkracuje.
Tak nevím, zda to vývojáři dělají schválně anebo jen u těch úkolů nepřemýšlejí a prostě to tam naflákají, jak jim to vyjde.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
@GorGlin jestli si pamatuju, tak poté co množství úkolů zastropovali z nekonečného na určitý počet. Bylo následné zavedení denních úkolů jakousi odpovědí na kritiku omezeného množství úkolů, které jsme někteří byli schopni splnit ještě před polovinou eventu.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak nějak se na ty úkoly připravuju dopředu, takže ani 61 hodin čekání na průzkum mě nepřekvapuje. Beru to prostě v potaz. Proto mám většinou v záloze několik hotových průzkumů a kolem 30 nevybojovaných provinčních bitev. Holt si počkám trochu déle na další rozšíření. Když hrozí relikvie bez turnaje, tak navíc dojedu v několika provinciích jenom 7 bitev a poslední (za 3 relikvie) si nechám pro Strejčka Příhodu. Taky mi pomohla tentokrát akáda (5+5) a něco dala sousedská výpomoc.
Zítra přijdu o 10 bitev na mapě a zanedlouho hrozí už další Událost - Pohřbené město s hafo požadavky na relikvie i bitvy na mapě. Takže potvrzuji -
Lovec Krys - požadavky na relikvie a hlavně boje na mapě jsou při několikadenním průzkumu čím dál více stresující.
 

Boobika

Pokročilý žák
no tak jsou tu budovu co davaji relikvie (tusim ted je to +5/den ) v akademii denne tak 5-15 jde aky udelat. takze 10-15 relikvii clovek ziska aniz ho to stoji nejake vetsi usili. A tech 5-10 co zbyde do 20 raz za cas vymlati z predpripavenych provincii kazdy. Relikvie jsou ta nejmensi stopka. za to generovat zakladnich suroviny v statisicovych mnozstivich uz muze byt zasek, z ktereho se clovek jen tak nedostane :) Na tyhle manufaktury uz ve meste nemam misto, takze co nedaji jine budovy to nemam.
 

GorGlin

Veterán
Já dnešní úkol odkládám na zítra a odehrají ho turnajem a spolu hned udělám střety i do posledního.
S ohledem že můžu úkol dojet až ve středu, tak to je na pohodu.
Ale souhlasím, že povinné střety na mapě jsou velká nepříjemnost.
 

Mescal

Znalec fóra
Tak, dneškem mám kompletní set. Měl bych mít radost, ale je mi to tak nějak fuk. Jak jsem již dříve psal, set stavět nebudu - je velký.
Co je pro mě důležité je Stříbrná liga, kde se pravděpodobně již udržím (mám 263 holí a aktuální limit je 245 holí) a získám tak další Náměstí poutníka (setová budova na manu).
SL.png
 

indian068

Znalec fóra
Ukoly dokncene stribrna liga neverim ze se tam udrzim,set komplet stavet nebudu,odmeny v invu shromazdiste nevyuziju rozcaruju
 

Boobika

Pokročilý žák
Heh, ja se postupne uz skoro propadavam z bronzu do zelezne :D proste za celou hru snad jen 1x +100 svitku v odmenach. (a i toho bezvyznamnyho ptaka jsem nakrmil :p )
 

Ladonka

Učedník
Úkoly dokončené, aktivní sběr, nakrmeny Popelak a přesto se hromada hráčů nedostane na celý set. Tohle už není o štěstí. Jak dlouho to bude hráče bavit......?
 

GorGlin

Veterán
Kolik toho každý hráč pro zisk setu udělal?
Rozložení odměn je takové, že hráč který odehrál půlku úkolů a má 160 holí je na tom stejně jako nešťastník co to odklikal všechno ale skončí na 256 holích.
Takže pro všechny tyhle je řešením jedině kouzlo jako je teď v eventu na poutníka.
Neříkám že ho dostaneme, jen přemýšlím nahlas.
Ještě nejsem na konci, takže nevím jestli set postavím, ale zatím to vypadá dobře. Nespíš má vliv, že pravidelně sbírám, nakrmil jsem ptáka a nejspíš i těch cca 300 svitků co mi padlo.
Ale věřím že i to že si s ohledem na cíl volím i hrady.
Vážně jsou všichni ti co set nezískali takový smolaři?
Nepřipadam si jako kdoví jaký génius nebo klikar.
Presto se tu nejčastěji dostávám do průšvihu jen svou chybou.
 

Marian24

Znalec fóra
Siel som naplno do tohto eventu, chcel som zlatu ligu a manovky zo setu. Na hre pocas eventu sem doslova lezel pravidelny zber, nakrmeny popelak. Behom eventu mi napadali aj svitky alena zlatu ligu to nestacilo. Dnes sm vyuzil specialnu 3 hodinovu akciu nakup 400 svitkov za 250 kc. Som v zlatej lige s naskokom o3 hulky od striebornej ligy a s tym ze nemam hotove 2 ukoly co bude okolo 130 svitkov. Nazor si teda urobte sami kolko sa musi sypat dozlatej ligy aby sa tam clovek dostal. Lne mozna ani tych 400 svitkov zakupenych nebude stacit
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Aktuální stav:
Stříbrná Arendyll 260 - tzn. pouze 5% hráčů má celý set 15 hodin před koncem.
Stříbrná Winiador 257 - tzn. aktuálně méně než 5% hráčů má celý set.
Současná událost je prostě nastavena příliš přísně i v porovnání s předcházejícími událostmi.

@Marian24 Zlatá je jen o dvou věcech - štěstí a/nebo utracených diamantech. Pouhým hraním naplno se bez mimořádně velkého štěstí (napadané velké množství událostní měny) do zlaté nedá dostat (což je vcelku logické, jelikož zlatou tvoří horní 1% hráčů s nejvyšším nahraným výsledkem).
 

Prealiena

Velmistr písma
Zrovna jsem se koukala na limity a 291 na zlatou na Arendyllu mi přijde tak nereálné číslo. Spíš to na mě působí, že to jsou ti, co to s nákupem trochu přehnali.
 
Nahoru