• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Zapovězené ruiny

Mescal

Znalec fóra
@Marian24: Popelák je IMHO dost přeceňovaná budova, je to jen takový pomyslný doušek štěstí, který Tě je schopen překlopit z jedné ligy do té vyšší.
K Popelákovi jsem svého času dělal jakýsi rozbor u předminulé události, můžeš se na něj podívat zde:

A ještě k dotazu, jestli je možné odhadnout kolik bude zlato v Areandilu... upřímně nevím, mohu ale poskytnout screenshot ze světa Winyandoru z eventu Kruh čarodějnice, třeba to alespoň trochu pomůže. :)
Asi bych hádal, že hraniční limit na zlatou bude 280 - 290 hůlek.
255456679_608107170319990_377002326392934766_n.jpg
 

GorGlin

Veterán
S ohledem na to že na jedno nakrmení popelák pokryje celý event, tak nemůžeme čekat že nám přinese něco dechberoucího.
Zlatou ligu získá jedno procento hráčů.
Pokud bude zisk z eventu dostatečně lákaví, tak ani peníze hráči nezaručí účast.
Pokud ne, dostanou se tam i ti co jen svědomitě sbírají, krmí popeláka.
Pokud předpokládáme přítomnost cca 20k hráčů na serveru, tak 200 jich skončí ve zlaté lize.
Já zažil doby, kdy nejlepší odměnu v eventu bez peněz získat nešlo, nebo jen velmi výjimečně a taky jsme to zvládli.
Mezi paltícími a neplaticímu hráču bude vždycky rozdíl.
Musí, jinak by lidi peníze Innu nedali a to je přeci účel veškerého podnikání.
 

Marian24

Znalec fóra
Ono na utraceni diamantu ma INNO v teto hre prostoru dost.Vež jim musi sypat majlant a neco za rozšireni mesta + kouzelne budovy.
Kolik hraču projde veži, aby nemuselo použit při vyjednavani aspoň 4x 25 DIA ? a vime že to je mnohem časteji než 4x
Kdysi, kdy byl nekonečny počet ukolu v Evente a budovy stali za to, bolo to fer aj pre aktivnych hračov , ktory ten Event hrali na plno.
Svedči o tom hned nekolik hnedych medvedu ve mestach atd atd.

Teď je to postavene vyložene na komerci co se tyče Eventu.
Tohle at si klidne podnikaj dal v Grepolise , ale nemusej to tahat do tehle budovatelske hry, protože tady to tu nebylo.
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Chtel sem vice many a proto tech manovek spojit vic i ze zlate ligy .
Mam 239 bodu a sem dve ceny od kompletneho setu takže tohle je hodne pohyblivy .
Jestli vež chodiš bojem tak smekam s vetšimy mestamy stoupa i naročnost protože se vylepšujou divy odilly atd atd nekde na fore tu na to byl dokonce i vzorec.

1 patro davam všechno bojem , v 2 hem už neprojdu všechno bojem a 3 patro delam malokdy na uplny vrchol byva tam mix armad a velikost armad na ktere se bojem nechytam.Celkovo vzato je hodne spolecenstev a kdyby se tohle INNU nevyplatilo uz by davno snizili DIA odmeny z veze. Treba na to koukat celkove ne vsechny spolocenstva su ziskove ve vezi a vsadim se ze je vic DIA vrazenych nez ziskanych. Ale nechci se o tomhle bavit ve vlakne tohoto Eventu, tohle by bola uplne ina kapitola a jine vlakno.
 
Naposledy upraveno:

Pendolino

Kolemjdoucí
Ahoj, jeden z mých hráčů si vsimnul, měl úkol získej 3 kouzla, získal ve věži teleportacni kouzlo a jako kouzlo to nepricita, pokud to je v inventáři mezi kouzly, mělo by to taky platit
 

ElfNostradamus

Veterán
Pendolino-souhlas, napsal bych na podporu s žádostí o připsání.
Jeden přítel IT zkušený vývojář her mi kdysi řekl, že většina her má v průměru hrací vrchol někde okolo 5.let, pak aktivita hráčů a tím i potenciál zisku pro majitelskou společnost klesá.
Jsme již za tímto horizontem a dle shlédnutého jednoho videa o finanční gramotnosti a potenciálu INNA jde Elvenar co se týká počtu hráčů a zisků již slušně dlouho pohybem na grafu do boku.
Myslím, že v každé větší hře je jedním z hlavních smyslů majitelů vydělat finance...bez toho se to žel nedá tvořit a platit lidi.
Klobouk dolů před těmi, kteří tu pak spolupracují zadarmo.
Přesto není třeba kńourat nad tím, že je něco jen přímo za peníze nebo dia...ano je to schválně tak nastavené. Byly doby, kdy dia šly získat jen a pouze nákupem...nyní je ve hře několik prvků, kde se diamanty dají postupně nějaké nasbírat.
A ano hra tím rozděluje hráče na platící, na neplatící nemám a na neplatící mám, ale nechci. A tak je k tomu nutno i přihlížet.
Na hře je krásné, že všem i o několik let pozdě začínajícím hráčům dává šanci posbírat většinu budov, takové jaké mají i hráči brontosauři :)
Je těžké honit body v žebříčku a pronikat do první stovky, ale na dílčí odměny formou eventu, věže, DS, turnaje si může sáhnout do TOP umístění většina aktivně hrajících hráčů a slušně připravených na jednotlivou z akcí...ne nadarmo je pak pár věcí vázáno na spolupráci ve spolku. /a i ten lze rovněž případně změnit, pokud nejsem spokojen, dnes je o aktivní hráče zájem větší -určitě více než dříve/.
Souhlas, že poslední event nenese tolik očekávaná ovoce, ale takových akcí již v minulosti pár bylo, věřím, že se ještě letos najde v některém dalším eventu kouzlo, budova, odměna co každého jednotlivého hráče zaujme a udělá vás spoky :)
Celkově je to hra skvělá s úžasnou grafikou a i mistři tesaři mají právo na chvilky oddychu ...
Necht´se všem daří.
 
Naposledy upraveno:

12alfa

Pokročilý žák
@Pendolino To tak prostě je, jako kouzla se počítá to, co můžeš vzrobit v Akademii, tzn. spojovací činidla, kultura, zásoby, suroviny. Bylo to tak vždycky, tak si myslím, že psát na podporu nemá kvůli tomuhle smysl.
 

Radvanus

Znalec fóra
@Mescal
  • Použití kouzla Teleport se bude nově započítávat do úkolů, které vyžadují seslání kouzla.
O úkolu na získání kouzla není řeč. Jinak stačí myší najet na otazníček u úkolu a zjistíš přesně co se pro daný úkol počítá.
 

1macina1

Kolemjdoucí
Ahoj, mám problém s postavenými budovami z eventu, můžete mi prosím poradit? Jsem začátečník, tak se v tom nevyznám. Mám postavené 4 provázané budovy, ale u té poslední se mi nepočítá bonus z ostatních budov, i když jsou vedle sebe. Měla jsem postavené zapovězené ruiny, tajemné sny a očarovaná úroda, všechny mi v hlavní - zapovězené ruiny - bonusy zvedly. Při postavení poslední budovy - krotitel kouzelného draka - se bonus nezvedl, zůstal na 3 budovách a v nové mám bonus jako by byly budovy jen 2. Mám je těsně u sebe, v tom by problém být neměl. Přikládám screen, díky moc.
 

Přílohy

  • Screenshot_20220202_111224_com.innogames.elvenar 2.jpg
    Screenshot_20220202_111224_com.innogames.elvenar 2.jpg
    202,1 KB · Zobrazení: 85
  • Screenshot_20220202_111159_com.innogames.elvenar 2.jpg
    Screenshot_20220202_111159_com.innogames.elvenar 2.jpg
    128,4 KB · Zobrazení: 82
  • Screenshot_20220202_111138_com.innogames.elvenar 2.jpg
    Screenshot_20220202_111138_com.innogames.elvenar 2.jpg
    126,8 KB · Zobrazení: 72

Boobika

Pokročilý žák
presne tak, budova aby davala bonus musi mit primy kontakt s dalsi ma (jinyma) budovama setu. takove doporuceni jak to poskladat aby se vse dotykalo mas v popisu setu. Ale samozrejmne si to muzes poskaldat jak chces :)
1643799126342.png
 

Marian24

Znalec fóra
Vyrabi je ten event. Set a nejsou to redkvicky ale valecnice. Mrkni na tabor zoldneru nebo cviciste v jedne te budove je naleznes
 

Lovec Krys

Legenda
Jsou to tyhle ředkvičky (prostřední jednotka):
1643866602730.png

Tábor žoldnéřů je přístupný od kapitoly víl (užitečný až později, až získají jednotky min 2*).
Set jich dává směšné množství (ikdyž 90% hráčů to nemusí trápit, když ho nezískají celý).
 

GorGlin

Veterán
Skutečná čísla se nikdy nedozvíme, ale s ohledem že zlata liga je jedno procento, možná celý set nepostaví ani ta jedna desetina.
 

ElfNostradamus

Veterán
Set již mám komplet ve skladu, ale asi ho ani celý /možná pouze část/ stavět ani nebudu, protože dám raději přednost rozšíření setu Poutníka, který pro mne osobně je zajímavější...uvidíme po eventu.
 
Nahoru