• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Zaplnanie mapy

Franceska

Učedník
Rada ,by som sa dozvedela ako je to zo zaplňanim mapy . Som bez susedov uz monimalne pol roka . Neviem co s tym ja mozem urobit . Mam poziadat o prestahovanie na mape ,alebo ako sa to da riesit. Rada by som vedela aký maju nazor podobne postihnutí hráči .
 

Deleted User - 42211

Guest
Jsem na tom stejně jako ty a je to pěkně nahouby, naštěstí jsem ve společenství, ve kterém všechno funguje, tak jak má, což mě jediné trochu drží
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Prý se chystá něco, co by mělo problémy se sousedy "opravit" a předejít tomu... Nevím jestli se to blíží, ale minimálně výhled do budoucna to je. Bylo to tu kdysi zmíněno na fóru. Ale víc nevím :) Tak snad jen doufat, aby to bylo co nejdříve. Nic jinýho bohužel dělat nemůžeš :confused:
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, jsme si plně vědomi toho, že stávající situace není optimální. Bohužel systém přiřazuje hráče náhodně, nemůžeme tedy do toho nijak zasáhnout.

Ale zůstaňme optimisty, už před pár týdny jsem zde předesílal, že rozmístění hráčů na mapě světa je jedna z hlavních priorit tvůrců hry, v nejbližší době bychom se tedy měli dočkat velmi výrazné změny! ;)
 

DeletedUser744

Guest
Ahoj. Je otázka co to je nejbližší doba. Ta doba, kdy je mapa samá díra už trvá dlouho, netroufám si odhadnout jak. Snad 2 nebo 3 měsíce a možná i déle. Nechápu strategii tvůrců hry. Hráči odcházejí, ale snad také přicházejí. To se mapa pro nové hráče pořád rozšiřuje, že se nezaplňují prázdná místa? To je asi chyba ne. Nebo je těch nových hráčů o tolik méně, než těch kteří konči? V tom případě je asi nedostatečná propagace. Nebo v krajním případě by stačilo hráče nevyřazovat, dokud za ně není náhrada. Rozhodně je lepší, když je na mapě hráč, který nehraje, než prázdné pole. Mapa v současné době působí dost depresivně.
 

Franceska

Učedník
Ahoj, jsme si plně vědomi toho, že stávající situace není optimální. Bohužel systém přiřazuje hráče náhodně, nemůžeme tedy do toho nijak zasáhnout.

Ale zůstaňme optimisty, už před pár týdny jsem zde předesílal, že rozmístění hráčů na mapě světa je jedna z hlavních priorit tvůrců hry, v nejbližší době bychom se tedy měli dočkat velmi výrazné změny! ;)
Vazne by bolo nacase viac ako pol roka nemam susedov a jednoznacne sa citim diskriminovana touto situaciou.
 

Franceska

Učedník
Ahoj, jsme si plně vědomi toho, že stávající situace není optimální. Bohužel systém přiřazuje hráče náhodně, nemůžeme tedy do toho nijak zasáhnout.

Ale zůstaňme optimisty, už před pár týdny jsem zde předesílal, že rozmístění hráčů na mapě světa je jedna z hlavních priorit tvůrců hry, v nejbližší době bychom se tedy měli dočkat velmi výrazné změny! ;)
Pravdepodobne je system zly ,ked priraduje hracov stale do stredu mapy , neviem aka je to nahoda .
 

Garfais

Guest
Ahoj, taky mi to začíná vadit ti co začali nejdříve a jsou daleko ve výzkumu mají sousedy téměř všechny a noví hráči co se snaží někam dojet tak jsou zasekaní bez peněz ze sousedské pomoci :( Bohužel teď musím pokaždé čekat 2 dny než si můžu dovolit dát zkoumat provincii, nebo si ji koupit z výzkumu protože 1M se mi už těžko shání :( A dost lidí to omrzí hrát když vidí tu prázdnou mapu kolem sebe a ví o kolik přicházejí.
Nedáváte mi ani už moc nadějí že se něco změní, zatím stále jen slibujete, ale změna žádná jen mi ubývají sousedi dál. Psali jste že v březnu by se mělo něco s mapou dělat, ale zatím žádná změna a ani na informace nejste moc sdílní, myslím že by to hodně lidí ocenilo kdyby se dozvěděli něco více :)
 

DeletedUser1198

Guest
Ze začátku mi to přišlo divné, jak hráči mizí a zůstávají prázdná místa, no... časem mi bylo líto, že nedostávám zlato za poskytnutou výpomoc, když skoro nebylo komu, ale přiznám se, že v současnosti mě to ani tak netrápí, protože jsem členem společenství a tam to přibývá pěkně. Ano, škoda každé zlatky, ale nejsem až tak velký "kolenovrt", aby mi to zásadním způsobem vadilo.
Spíše mi přijde divné, že někteří hráči na mapě (většina) pomoc neposkytuje, asi ani nevědí, že jí získávají i oni. Asi jim zkusím napsat nebo co :-D, uvidím.
 

DeletedUser744

Guest
Ahoj, jsme si plně vědomi toho, že stávající situace není optimální. Bohužel systém přiřazuje hráče náhodně, nemůžeme tedy do toho nijak zasáhnout.

Ale zůstaňme optimisty, už před pár týdny jsem zde předesílal, že rozmístění hráčů na mapě světa je jedna z hlavních priorit tvůrců hry, v nejbližší době bychom se tedy měli dočkat velmi výrazné změny! ;)
Optimisty po těch všech slibech nelze zůstat. Zaplňování prázdných míst na mapě se asi nedočkáme.
 

DeletedUser744

Guest
Tak mně zmizel další soused. Hraji to zhruba půl roku a sousedi jenom mizí, nepřibyl za tu dobu ani jediný. Už nemám sousedy skoro žádné. Podpora jenom slibuje a programátoři to neřeší. Ti vytváří jenom aktualizace s novými doplňky, které jsou víceméně k ničemu. Tak jak jsem hrál hru rád, tak mně čím dál víc přestává bavit. Brzy mně to, ostatně jako spoustu jiných, odradí úplně. Proč, když nedokáží sehnat dostatek nových hráčů, mapu nezredukují na menší plochu, aby těch prázdných míst ubylo, aby přibyli sousedi. Vždyť je to úplně jedno jestli to budou jiní sousedé, vždyť na tom přece vůbec nezáleží. Tak jsem se zase vybrečel a zbytečně, protože se stejně nic nestane.
 

DeletedUser34

Guest
no oni totiž nemôžu menit bonus na surky ktore si uz razdostal
preto je taske najst take miesto ltore by suhlasil z takym poctom susedov a rovnakym poctom provincii ktore uz mas dobyte asi to roby problem lebo keby to bolo len na presunuti nebol by problem proste zoberu hraca tresnu ho do stredu na volne miesto zmeni sa mu bonusi a pride o dobyte provincie a ide od znova toby bolo proste
 
Nahoru