• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Zamrznutí myšítka po vybrání peněz

jacinda

Guest
Verze hry:0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Herní svět:
arendil
Prohlížeč a jeho verze: mozilla 43.0.1
Verze Flash Playeru: nejnovější
Operační systém: w7
Rozlišení obrazovky: 1680/1050
Jméno (vaše přezdívka ve hře) účtu: jacinda
Herní rasa: elf
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ano

Jak častý je výskyt chyby (jak často se opakuje): 4/5 často

Zdravím, děje se mi taková zvlášní chyba. Normálně jde výroba vybrat přejetím po městě, takže se peníze seberou plošně. (myšítko vypadá jako ukazatel prstu).
Ovšem když vyberu peníze z radnice (někdo mě namotivoval), myšítko se zasekne (vypadá jako otevřená ruka) a nelze plošně vybírat, pouze klikat jednu budovu za druhou (pokud se snažím potažením vybrat, posouvá mi to rovnou celé město). zásek se pak odstraní odchodem např. do mapy.
 

DeletedUser180

Guest
Mně se to stává každou chvíly.
Nikdy jsem to nepovažoval za chybu. Spíše na to hra jako taková nebyla primárně stavěná (možná že to je něco jako funkce navíc, která se ve hře oběvila omylem)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za upozornění!

Chápu to správně, že když začnu vybírat mince táhnutím myši u hlavního sídla, tak při pokračování na obytných budovách se nic neděje? Mně to totiž fungovalo v pořádku. Každopádně je docela možné, že jsem to pochopil špatně, takže budu rád, pokud mne poučíte.
 

DeletedUser312

Guest
myslím vím o čem je řeč..... povedlo se mě párkrát že při vybírání z města se mě město přilepilo na prst a opravdu jsem místo vybírání začal město posouvat ale protože nepoužívám myš ale myšítko připisoval sem to spíš nějakýmu dvojkliku nebo trojkliku co sem udělal omylem....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vlnik

Guest
Já taky můžu potvrdit, akorát v mém případě to s radnicí absolutně nesouvisí, vyskytuje se to spíše náhodně :D
 

jacinda

Guest
je to podobná chyba, tak nechci nový topic. ale furt se mi ted zasekává myšítko při výběru. tzn najednu nad domy a sklidím. chci popojet ale myšítko furt sklízí. kam popojedu tam sklidí a ne a ne se odseknout. musím restartovat nebo vylézt na mapu. je to dost otravné
 

jacinda

Guest
znovu a znovu se mi děje poslední uvedená chyba. někdy mi ani neje nakliknout ze hry forum. prosím podívejte se na to
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
@jacinda, moc mě mrzí, že tenhle problém přetrvává! :(

Smím se prosím zeptat, zda nepomůže změna prohlížeče? Případně by nám nesmírně pomohlo, kdyby ostatní hráči s tímto problémem vyplnili tento formulář. Díky!
 

Ethariel

Guest
Vím co se děje. Na "chybu" jsem sám narazil a vím i co ji způsobuje.
Pokud při sběru jakýchkoliv surovin držíte myš a nechtě vyjedete mimo mapku města, pustíte a vrátíte se na mapku města, myš zůstane aktivní jako sběrač. Nepovažuji to za chybu, spíš za pomocníka kdy nemusím držet myš ale jen sbírám. Pak stačí jen kliknout a myš se odklikne.
 
Nahoru