• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová funkce zamčení divů

líbí se vám nápad možnosti uzamčení jednoho ze tří divů?


  • Celkový počet hlasujících
    17

DeletedUser1835

Guest
Vím, že otázka run tu je pořád dokola, obchodování by bylo složité, tak sem přemýšlela co s tím. Já jsem na konci výzkumu, takže mám odemknuté všechny divy, ale získat run na posledních pár divů je vážně hrůza. průzkum trvá 2 dny a 8 hod...a bude hůř. a šance že pak z provincie dostanu runu kterou chci je teoreticky 1 : 16. Dávání někomu VB do určitého divu je sice fajn, ale taky to trvá (v lepším případě) několik dní. nehledě na to, že se ty mršky pak stejně rozbijí, a získat poslední div je pak otázka cca 3 měsíců.
Takže mě napadlo, že by nebylo špatné kdyby šli některé divy, které mám odemknuté, a nechci na ně dostávat runy z výzkumu či turnajů nebo soutěží , uzamknout. stačí třeba vždy 1 ze tří, aby to zas nebylo jednoduché, že si zamkneme všechny :)
Takže např. já mám odemknuty všechny divy, tj. 16 a mohla bych si určit 5, na které nechci dostávat runy.
Na klášteru mám momentálně 54 run, a klášter mám na úrovni 6, takže asi chápete, jak mě vytočí když po dlouhém čekáni na provincii pak dostanu runu sem :)
 

DeletedUser1964

Guest
Já sice nejsem tak daleko, ale na některých divech mám run docela dost a taky bych uvítala, možnost na určitou dobu příslušný div zamknout a dostávat jiné runy.
 
Nahoru