• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Zadání úkolu - překlad?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5695
  • Vytvořeno

DeletedUser5695

Guest
Milá podporo, můžete mi potvrdit správnost tohoto zadání? Podle pokročilejších hráčů si tento úkol mám přeložit jako: Vyrob 2 sady nástrojů v dílně. Ta dílna má mít levl. max 3? neno naopak, minimálně o 3 lvl mladší, než aktuální vývojové stádium? Neměl by tento úkol být odstraněn, pokud je zadání tak diskrepantní? Každopádně jsem zadala jak 2 truhly v minimanufaktuře, tak 2 sady v maxidílně a uvidím. Díky za odpověď.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Zdravím,
nejspíš Ti něco vypadlo, neboť není přesně jasné, ke kterému úkolu se týká Tvůj dotaz. Nicméně mám dojem, že se jedná o úkol, jehož aktuální znění je „Vyrob 2 dřevěné truhly v budově, která je nanejvýš tři kapitoly stará“, kde je opravdu chybný překlad a úkol má znít ve skutečnosti „Vyrob 2 sady nástrojů v budově, která je nanejvýš tři kapitoly stará“. Za tuto chybu se omlouváme! Tato chyba by měla být opravena ve čtvrtek společně s aktualizací 1.94.
 

DeletedUser5695

Guest
Ahoj, jasně, vypadl mi obrázek, omluva. Původní text zřejmě tento:
Produce Toolboxes 2 times with Workshop from your current or previous three Chapters

Náš překlad - viz obrázek.
 

Přílohy

  • Výstřižek.PNG
    Výstřižek.PNG
    981,1 KB · Zobrazení: 78

jirinas

Pokročilý žák
Ahoj,v eventu jsem narazila na bonusový úkol : vyrob 2 dřevěné truhly,v budově která je nanejvýš 3 kapitoly stará,i když vyrábím ocel,manufakturu jsem postavila,jsem u orků tak jsem ji vylepšila na 17 )roveň a výrobu mi to nevzalo,tak nevím co s tím. Zkoušela jsem tam dát i ocel,ale ani to nejde. Múžete mi poradit co s tím? Díky moc Jirinas
 

Luonnotar

Vedoucí herní podpory a Správce Wiki
Elvenar tým
Ahoj,
stačí se podívat o 2 příspěvky výše, tam najdeš správné znění úkolu :)
Za komplikace se omlouváme!
 

DeletedUser5695

Guest
@Luonnotar to ale nemyslíš vážně, že je řešení problému, aby každý pátral na fóru, zda úkol je myšlený opravdově, či je to jakási šifra pro zcela jiný úkol...., alespoň napište hráčům hromadné upozornění..., když nás můžete zásobovat nesmyslnýma nabídkama na nákup kdečeho, tak sna lze upozornit i na zásadní chybu!
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Dotaz hračky byl přesunut sem, aby nemusela odpověď hledat!!!

Chyba je zde napsána a za chybu se kolegyně omluvila. Bude ve čtvrtek s aktualizací opravena.
 
Nahoru