• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba Zacyklily se mě úkoly

Filichios

Guest
Verze hry: 0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Prohlížeč a jeho verze: Firefox 43.0.4
Verze Flash Playeru: 20,0,0,267
Operační systém: Win XP
Rozlišení obrazovky:
1920x1200
Aktivovaná hardwarová akcelerace: ne

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 5 - Pořád

Současný stav:
Válečnice po mě chce, abych postavil kasárny. To já ale nechci a protože to nejde odmítnout, tak ji ignoruji.

U Starce dělám pořád ty samé úkoly dokola (už asi týden asi 5x):
- Vyřeš 3 střety
- Vylepši budovu na úroveň 4 nebo více
- Shromáždi 500 zásob
- Shromáždi 40 kusů oceli
- Shromáždi 40 prken
- Shromáždi 100 kusů mramoru
- Získej 5000 mincí
- Dokonči všechny střety v jedné provincii

Očekávaný stav:
Nějaké další úkoly.
 

Deleted User - 42211

Guest
To se mi taky stalo, to podle mě není chyba, ale příběhově se nehneš s jedním úkolem dál a tak ti stagnuje i ten druhý. Jakmile postavíš kasárnu, zase se ti úkoly zaktualizují a budeš mít nové. Já se takhle sekla na mramoru, měla jsem je 4 a vylepšené na maximum a úkol byl je vylepšit, tak jsem čekala, až se pohnu dál ve výzkumu. Po měsíci jsem se na to vykašlala a postavila si novou mramorovou budovu a úkoly mám zase nové. Něčemu se hold nevyhneš a musíš to udělat, i když se ti to nelíbí
 

Filichios

Guest
A to je právě chyba. Rádce by měl vidět, že je to nemožné a ten úkol ti nedávat. Anebo co když mám jiný názor než mí milí rádcové :D
Hra mě umožňuje nestavět kasárny a mírumilovně všechny území koupit, ale rádcové ne? Pokud mají jiný názor než já, tak ať odejdou a aspoň neotravujou ;)
 

Deleted User - 42211

Guest
tak taky musím některá území kupovat, protože je to v úkolu, i když raději o ně bojuju... To není chyba ve hře, takhle je udělaná...jsou tu určité věci, které musíš splnit, at se ti to líbí nebo ne... Taky musíš vychodit základku, protože to je povinné vzdělání, i když to nechceš dělat :p Toto je naprosto to stejné :D
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Je mi to líto, bohužel postavení kasáren je součástí příběhu Elvenaru, splnění tohoto úkolu je tedy nutnost.

Jinak odmítnutelné úkoly jsou vázány na příběh, pokud tedy nepostupuješ v příběhu, dostáváš pořád ty stejné.
 

DeletedUser676

Guest
Já teď musím postavit manufakturu na elixíry jen proto, abych splnil úkol, který taky nejde odmítnout. A to ji hned potom zbourám, protože je mě k ničemu :(
 
Nahoru