• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

získávání zásob

DeletedUser7107

Guest
Ahoi,
chtěla bych se zeptat, kde všude můžu získat zásoby ( :supply: ) pokud možno bez použití diamantů, kromě ,,výdělku" z dílen
 

DeletedUser7107

Guest
Co jsou to Věže prosperity? Promiňte, jsem tu nová a hodně věcem nerozumím.
 

Deleted User - 500563

Guest
@Vaja Vajush odkazy jsem ti napsala výše, kam se můžeš podívat. Jinak Věže prosperity je div, který otevřeš až ve Vílách( spřátelená rasa), většinou na konci výzkumu. Pokud máš přebytek vědomostních bodů a nemáš je kam dávat, tak je dobré si postavit div, který je pro tebe výhodný a vylepšit si ho. Ale to už je na každém hráči, co je pro něj přínosné. ;)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Zatím se budeš muset spokojit z dílnami a sousedkou výpomocí, pokud se Ti podaří dostat do aktivního společenství a nebo máš aktivní hráče okolo svého města a k divům jako je věž prosperity, či hlubině nekonečna se propracuješ časem, protože stejně jsou zatím mimo Tvůj dosah tyto budovy, které jsou dané průchodem technologickým stromem.

Rada pro začátek: Postav si tolik dílen, aby uspokojily výrobně potřeby Tvého města.
 

Deleted User - 500563

Guest
Přesně ze začátku mít aspoň 10 dilen, aspoň s tím jsem začínala i já a mít společenstvo, kde fungují motivace, za zpětnou motivaci dostaneš i nějaké nástroje, které se vždy hodí, obzvláště pokud teprve začínáš.:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Lovec Krys

Legenda
@Vaja Vajush A plněním opakovatelných úkolů (těch, co jdou odmítnout a po určitém počtu odmítnutí se objeví zase první z nich) jde taky získat docela dost kladiv(/mincí) na začátku hry. Množství a charakter těchto úkolů závisí na kapitole a na stavu hlavní linie úkolů. Později lze na ně kašlat, ale to až za pár měsíců hraní ve vyšších kapitolách.
 

DeletedUser4336

Guest
Docela dobré je občas očarovat dílny kouzlem Síla zásob, které se dá za relikvie vyrábět v akademii kouzel a nebo až budeš v nějakém společenství vyhrát i z turnajů. Potom se dá nabuchat pár menších výrob se zvýšenou produkcí +200%. Ideál je vyrobit větší zásoby, pak očarovat dílny, sebrat výrobu s bonusem a ještě využít trvání kouzla na další výrobu, která se stihne sebrat v aktivitě kouzla nebo po tu dobu bouchat menší výroby.
 

DeletedUser6399

Guest
Ahoj taky mi hodně pomáhalo plnit překlikávací úkoly typu vylepšení budovy na tu a tu úroveň, vyrobit to a to :) jsou to jednoduché úkoly, pomůžou ti v tom, že pravidelně vylepšuješ a navíc za to dostáváš kladívka a mince :)
 
jo, mezi opakovanýma úkolama byl vždycky jeden dobrý. Ale bylo to protivné těch cca 20 úkolů Xkrát denně překlikávat furt dokola... ale taky mě to dlouho drželo
 
Nahoru