• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Získání surovin z obchodu

DeletedUser5651

Guest
Už jsem párkrát zaregistrovala, že po přijetí obchodu se mi ukáže upozornění, ale už párkrát mi zboží nebylo připsáno. Ani po znovu spuštění hry. Tak nevím jestli jsem to postřehla jediná, nebo jestli se to už stalo i někomu jinému. Prosím o reakce. Bohužel už je to déle, jsem tu na fóru po delší době, tak PrtSc doložim příště.

Děkuji A.N.
 

DeletedUser341

Guest
Mně se dnes stalo podobné, pomohlo "otevřít trh, zavřít trh, odhlásit, přihlásit"... Ale není to zrovna příjemné :)
 

DeletedUser5651

Guest
To je normální, že to někdy trvá než se to připíše. Že se musí člověk odhlásit a přihlásit. Ale tady to nepomohlo.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Ahoj, dnes odpoledne došlo k neplánované miniaktualizaci, je tedy možné, že právě ona stála za tímto problémem. Vše by mělo vyřešit opětovné načtení hry. Pokud ale máš pocit, že ti zboží za obchod nebylo ani tak připsáno, napiš nám prosím na herní podporu, prověříme to!
 
Nahoru