• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Získání královské rekonstrukce

Onono Elfenaro

Pokročilý žák
Plánek a královská rekonstrukce je exkluzivní turnajová odměna, která má hráče přimět hrát turnaj. Chceš královskou rekonstrukci? Účastni se turnaje. Nechceš se účastnit turnaje? Nemusíš, ale pak se nediv, že nedostaneš jeho exkluzivní odměny. Chceš KR, ale nechceš se účastnit turnaje? Tak si ji vyrob za diamanty. Podle mě je současný stav v pořádku a já bych dlaší možnosti získání KR a plánku nepřidával.
 

aikomi

Mistr slova
Je to jenom hra. Je určitým způsobem nastavena. To že si někdo vybere, že bude hrát bez společenství je jeho volba, ale nemůže pak chtit, že může mít vsechno. Pokud si pamatuji, tak sami hráči chtěli mít společenství. KR je speciálni a neměla by být jen tak dostupná. To samé plánky. Všechno nemůže být jednoduché. Já jsem ji v začátcích nikdy neměla, protože dříve KR neexistovala. Kdybych byla v nižší kapitole, tak bych ji nevyužila, neboť události jsou celkem časté a nové kulturní budovy se dají získat snadno.
 

Jirinazel

Znalec fóra
@Victorious1722
Plánek a královská rekonstrukce je exkluzivní turnajová odměna, která má hráče přimět hrát turnaj.
To jako fakt? Po pravdě jsem se původně domnívala, že se k plánkům propracuji ve vyšších kapitolách a už vůbec by mě nenapadlo, že je zapotřebí hráče k něčemu přimět. Je to přece jenom hra, která má pobavit a toto byl jenom mírumilovný návrh na vyrovnání možností všech účastníků. Chápu, každý nemůže chtít-mít všechno :D, ale snad by bylo možné jej poslat dál. To, že jednou něco je, ještě neznamená, že to musí být navěky. Nebo snad ano?
 
Naposledy upraveno:

BiggJOEcz

Mistr slova
@Victorious1722 úplně s Tebou souhlasím. A jsem rád, že tato hra (i jakákoliv jiná ) má své exklusivní funkční prvky. To je ten hnací motor pro ty hráče, kteří chtějí hrát a pokořit nějaké vyšší cíle, kterým hlavně Plánek, ale i KR jsou.
Kdyby KR byla jednoduše dostupná , jako třeba craftěním v akademii (ale ne za plánek), nebo u nějaké běžnější činnosti, bylo by to až moc jednoduché. A takové věci, pro které se nemusíš moc namáhat, brzy omrzí.. A mělo by to negativní vliv na pokračování ve hře...
Mít vše a nesnažit se jinak, než standartně, je špatné.

Takže pokud si hráč zvolí cestu, kde nebude nevyužívat možností, co hra nabízí, musí ale počítat s tím, že všechny výhody získat nemůže.
 

Ryny

Pokročilý žák
Ahoj.
Taky jsem pro zachování současného stavu. Hra je zkrátka takto nastavená a získat KR lze i jinak než turnajem. Bohužel pro individualisty pouze za diamanty. Ty zase nemusí kupovat, ale získají je postupem ve hře v trpaslících apod. Vážně v tom nevidím jiným zásadní problém či nedostatek hry.
Ryny
 

Lovec Krys

Legenda
@Ryny Pokud odmyslíš diamanty, tak KR lze získat pouze turnajem (těch pár KR za úkoly ve vysokých kapitolách nepočítám, to nestačí ani na jedinou budovu).
 

Jirinazel

Znalec fóra
Žasnu a nestačím se divit: "pokoření vyšších cílů", "nadstandardní úsilí" atd. (to jsem se snad omylem dostala někam na ministerstvo). Nu dobrá, pokud si hráči s deseti bednami v turnaji (někteří, ne všichni) myslí, že je správné, aby jenom oni chtěli-měli "všechno", asi se bez KR taky obejdeme. Byl to jen návrh zamítnutý hned na nejnižší úrovni, a snad mohu za nás, kteří jsme usilovali o změnu poděkovat všem zúčastněným, včetně herní podpory. :).
Mimochodem, hrát sám je možná těžší než ve skupině. Myslím, že velká část hráčů vstoupí do společenstva jen proto, že to sami nezvládnou. Takže mě hra, na kterou musím občas myslet, a ve které mohu nakonec neuspět baví víc.
 
Naposledy upraveno:

Ryny

Pokročilý žák
Já to stavím do roviny např. s nabízením "rozvíjejících se" eventových budov. Kdysi jsem koupil hnědého medvěda, kterého s nejvyšší pravděpodobností již nikdy nerozvinu a zůstane mi na 1. stupni. Od podpory mi bylo sděleno, že se s tím nepočítá. Možná někdy v budoucnu. Zkrátka jsem se s tím smířil jako s holým faktem. A narozdíl od KR jeho rozvinutí nijak neovlivním. Což si myslím, je daleko horší. Nehledě na skutečnost, že v akademii se některé eventové budovy nabízí pořád (např. Fénix). Takže asi tak.
Ryny
 

DeletedUser6399

Guest
Nejdřív mi to přišlo jako dobrý nápad, ale později jsem změnila názor.. Je to vlastně jediná věc, která je podmíněná nějakým větším úsilím, jinak lze všechno získat nějakou jinou cestou.. Podotýkám, že v turnaji jsme na 10 truhlu nikdy nedosáhli a asi nedosáhneme.. Nemáme ve společenství takové ambice.. Kupodivu kdyby se do toho tolik nerýpalo, tak jsem byla pro..
 

Karate

Pokročilý žák
já si teda myslím že by měl mít každý hráč možnost dosáhnout na vše co hra nabízí i jiným způsobem než jen bezduchým mlácením vojáků v turnaji podmíněný tím že musíš být ve společenství jinak máš smůlu
 

luterina

Veterán
I jako hráč ve společenství, který má pravidelně plánek a některé královské rekonstrukce z turnaje, bych byla pro, za možnost KR získat i jinde, jiným dalším způsobem, já si za tím stojím, že jich mám málo a že bych jich ocenila víc, a když pro mě víc, proč ne místo nic, i trošku pro sólo hráče? :D Podle mě jich je ve hře málo, ale zas když nějaké chci na víc tak 300 dia není taková hrůza a taky ráda podpořím ty, co na hře pracují, protože i přes ty avizované chyby které v ní vždy z podstaty budou, je to moc hezká a snadno dostupná hra. :)
 

Fjorgyn

Znalec fóra
@karate já bych chtěl aby mi narostly křídla a mohl tak létat... ale tedy ke hře: za co by jsi ty odměny chtěl? Za bezduché klikání surovin? Ty výmluvy, že člověk musí být ve společenství, jsou prostě absurdní. Mám ve společenství lidi, kteří si odklikají co potřebují (turnaj je primárně výdělečný pro toho kdo si sám za sebe nahraje hodně bodů) a ještě jako bonus získají společné odměny, ale jinak nic dělat nemusí, prostě pohoda. To samé ve věži. Ne všechny společenství vyžadují hardcore hraní a aktivitu. Takže zpětně, argumenty zakládat na toho, že jsou diskriminování jedinci na základě jejich rozhodnutí "hrát sám", je naprostá blbost a stěžovat si, že mají "společenství" ne fér výhodu, je demagogie. Možnosti jsou transparentní a pravidla jednoznačně daná.

edit: už jsem byl moc rozlícen, na dokončení myšlenky
 
Naposledy upraveno:

indian068

Znalec fóra
ahoj KR tu vyvolala dost vasni byl bych pro aby KR nebo planky bylo mozno ziskat v eventech ti co hraji turnaje na 10 beden by samozrejme mely vice z turnaju ostatni mene
 

Karate

Pokročilý žák
Fjorgyn naprostá demagogie je , že uputávka na hru je BUDUJ své MĚSTO a přitom musím BUDOVAT ARMÁDU abych dosáhla na to co potřebuji k vylepšení budov proto to bezduché mlácení vojáku někdo se v bojích vyžívá já teda ne a proto bych uvítala jinou možnost než jen turnaj a myslí si to více hráčů akorát to sem nenapíšou
 

aikomi

Mistr slova
@karate
někdo se v bojích vyžívá já teda ne a proto bych uvítala jinou možnost než jen turnaj
Však je i možnost místo boje vyjednávat. Akorát tě to bude stát suroviny.
A i když někteří zde nepíšou a chtěli by změny, to samé bych mohla říct, že je hodně hráčů, kteří jim nevadí, získávat KR pouze v turnaji.
Ale rozumím tomu, že když se nejedou turnaje, tak těžko je získáte...
 

Karate

Pokročilý žák
@aikomi jasně že se dá vykupovat ale tady je řeč o turnaji jako takovém a získat KR a plánek i jinak než turnajem já s turnajem nemám problém docela si vedu v obou světech slušně a píšu to sem proto že vím že spoustu hráčů má s turnajem problém a uvítali by i tu jinou možnost

//Odstraněna citace.Jumala
 
bez urážky, ale vaše ztížnosti jsou mimo mísu. Každý prvek hry má své místo a je podle mě správné, že se jinak získat nedá. Chápu, že ne každá část hry každého baví, ale přispívá to k pestrosti hry. Něco jiného lze získat z věže, něco jiného z turnajů, něco jiného z eventů, něco jiného z řemeslné výroby atd.
Diskuze by se mohla vést o tom, jestli třeba těch KR nepřidat do turnaje víc. Třeba už od první truhly pro ty totální lenochy :p
 
Nahoru