• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Získání královské rekonstrukce

DeletedUser7134

Guest
Rozšíření možnosti získání královské rekonstrukce
Navrhuji zahrnout možnost získání tohoto kouzla např. do eventů nebo věže. Zkrátka, aby bylo více možností jej získat, neboť nyní je možné jej získat pouze pomocí turnajů.

Toto kouzlo je super, ale pro slabší hráče, resp. pro hráče ve společenstvích, která nehrají na 10 truhel je naprosto nereálné tímto kouzlem něco vylepšovat. Pokud získá z turnaje 2-3 rekonstrukce a chce vylepšit např. aukci, tak mu trvá 2-3 měsíce než na vylepšení jedné (!) takové budovy nasbírá kouzla. Za tu dobu hráč obvykle poskočí do další kapitoly, takže potřebuje budovu vylepšit znovu. Dle mého toto kouzlo pro takovéto hráče ztrácí zcela význam.
Bylo by tedy fajn, kdyby bylo možné ho získat i jinak než jen turnajem. Naopak jeho přidání do odměn ve věži nebo dobrodružstvích by mohlo být motivací na jejich hraní.
Popř. výroba v akademii za plánky by mohla být doplněna např. výrobou za úlomky run, samotné runy...
 

luterina

Veterán
za mě souhlasím, kde jsem v 10 truhlovém společenství, tam si ještě královské rekonstrukce vyrobím pomocí plánku u kutila, ale kde nemám možnost plánek ani dostatek královských rekonstrukcí v turnajích získat, zvláště pokud jde o malá města, která nejsou pro 10 truhlová společenství nijak vítána, určitě bych možnost - např. ve Věži - si královské rekonstrukce získat, ocenila :)
 

luterina

Veterán
@Serza7 :D:D ..přidat další turnaj truhličky to bych viděla jako i další samostatný návrh, pokud tu již v sekci nápadů není, řekla bych že těch společenství co dávají takových 12 turnaj truhel a více pravidelně je čím dál tím víc a ještě budou narůstat...

mně by se i líbilo u obchodníka mít možnost si královské rekonstrukce kupovat za úlomky kouzel, nějak mi co jdou získat i ve Věži u kutila v šuplíku jejich počet narůstá..., nevím kolik by měla jedna královská rekonstrukce cenu co do počtu úlomků kouzel, ale třeba za 1000 úlomků kouzel (v kap. cca elfů a draků) bych tu jednu KR viděla jako investici celkem přijatelnou...
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser5831

Guest
Jsem pro, ikdyž patřím do spolku s pravidelnými 10 bednami, tak Kr je nedostatek, takže každou další možnost jak je získat vítám ;)

Osobně by se mi líbilo, kdyby byly královské rekonstrukce zavedeny do výzev jako poslední odměna tak 5/10 Kr podle obtížnosti výzvy.

// Příspěvky sloučeny. Jumala
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7134

Guest
Jasně, že se hodí všem. Ale jde mi hlavně opravdu o hráče, kteří jsou např. někde u trpaslíků, víl... tihle hráči obvykle nejsou úplně zajímaví pro společenství, která 10 truhel hrají a je tak pro ně VELMI obtížné rekonstrukce sehnat. Navíc pokračují dost ve výzkumu, takže vylepšování již získaných budov je pro ně hodně zajímavé a aktuální... Jak jsem to psala v popisu příspěvku - to kouzlo fakt potřebují, ale přitom je pro ně v podstatě nereálné ho v rozumném množství získat...
 

DeletedUser4336

Guest
Pokud jsi např. "skoro" na konci hry, a tvoje existence je závislá na budovách z událostí, tak zjistíš, že taky zoufale potřebuješ KR, a z desátých beden se získá takové pidiminimum, že to skoro nestojí za řeč ;-).
 

luterina

Veterán
@ApolenaR , hráči u Trpaslíků a Víl jsou tedy - alespoň pro mě - pro 10 truhlové společenství úplně na pohodu, která města ještě moc zajímavá nejsou, vzhledem k tomu, že to chce ještě nějaký čas než těch 1500b na turnaj dají jako by se nechumelilo, považuji právě ta, která ještě nedošla ani k těm Trpaslíkům, ale samozřejmě se to může lišit město od města, dle toho jak přizpůsobené na turnaj to město je a taky podle toho, jak moc je hráč do hry zapálený a na kolik si dá od zkušenějších turnajových hráčů poradit a je vyslyší. Totiž z těch menších měst od Trpaslíků v kapitolách na zpět, může klidně to menší město nahrávat více bodů než to větší - kdo umí, ten umí - a stejně tak v turnaji pokořit i města co jsou třeba až u Půlčíků, tedy ani bych neviděla nedostatek KR v tom, jak je město velké - v jaké kapitole, ale v tom, jestli v desettruhlovém společenství je či není, když KR lze vlastně jen získat pomocí odměn z turnaj. truhel a také plánků, které jsou k získání výhradně jen v turnaji a žádná jiná možnost jak je získat (ve věži, v ds, ve výzvě, v eventu, u obchodníka...) "zatím" ve hře k dispozici není.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7134

Guest
@luterina
A o tom je ten návrh - aby se daly získat i jinde. Je jich málo i tak (v podstatě max. se dá získat 15/týden) a pro některé hráče je jejich získání ještě obtížnější (ať už je důvod nezískání 10 truhel v turnaji jakýkoliv)... Bylo by tedy fajn je zakomponovat ještě někam jinam... ;-)
 

DeletedUser4336

Guest
No z důvodu, že řada zajímavých budov z událostí vyžaduje na vylepšení kolem dvaceti KR, tak je to opravdu docela málo, stačí se občas odpíchnout ode dna, a uhrát nějakou tu kapitolu rychleji, dojde populace, apod., takže tento návrh bych uvítal a podporuji.
 

luterina

Veterán
Emhyre když ono těch "nejdůležitějších budov" jako jsou např. budovy rostoucí: ptáci, stonehenge, panny, medvědi..., nějak přibývá a přibývá :D

...myslím že KR co jdou získat pomocí turnajů začíná být proklatě málo na to abych na KR byla schopná táhnout to nejzákladnější jako jsou (a plánky potřebuji i na kouzelné dílny + obytky) sety + rostoucí budovy (pták, stonehenge, panny, medvěd - to už máme 4 druhy), tak abych je měla možnost udržet na aktuální úroveň v dané kapitole ve které se nacházím a mohla ve výzkumu a přechodu do dalších kapitol přecházet dostatečně plynule...

ono by pro začátek stačilo dát třeba ještě jeden plánek např. do 5 truhly a mít možnost získat ještě truhlu 11. a 12. atd. a každou s dalším plánkem, to by taky nebylo špatné, než by je bylo možno získat i jinde...

bez možnosti získat dostatečné množství KR na vylepšování "nejdůležitějších budov" nebude hra moc hratelná, pokud budu muset (s tím kolik KR můžu maximálně získat teď) trčet v každé kapitole, než je všechny vylepším na tu stávající, věčnost...
 
Naposledy upraveno:

CorwinOfAmber

Znalec fóra
vy vylepšujete fénixe na nové kapitoly? :) k čemu? :) vždyť pokaď je aspoň na trpasličí úrovni, to 5% požehnání dává uplně stejné pro trpaslíky i amuni, a těch 50% damage jednotkám je také úplně stejné. tedy je to pochopitelné u jiných než červených, ale většina lidí má stejně právě červeného.
 

luterina

Veterán
@CorwinOfAmber , tak třeba ohnivák dává z výroby pasivně jen mince a kladívka, jenom ten by mě asi v přechodu kapitol nezdržel, ale ještě mám bouřňáka modrého (sice a zatím jen na lvl 5 - počítám že artefakty na něj ještě k dispozici budou) a ten při přechodu z kap. 8 do kap. 9 mění výrobu ze zboží na manu, totéž stonehenge mění z kap. 8 na kap. 9 zboží na manu a u ráje mořských panen, které mám hned budovy 2 (díky "nečekané připravenosti hráčů"?:))), tam je to vylepšovat je když pasivně dávají (a od toho je prvoplánově mám) čistě zboží z T1 snad i nutnost, tak když to sečteš (ono už ti to dá celkově slušné číslo produkce) tak nevylepšit je na stávající kapitolu už se tedy nevyplatí a taky když už všechny ty budovy ve městě mám a zabírají mi tam místo, tak proč by neměly dávat maximum co dát na danou kapitolu a počet zabraných polí můžou a měla bych je nechat podvýdělečné? to by mě nepřišlo moc strategicky šťastné počínání...

no a teď ještě přibudou medvědi a to máš na ně vázané vojáky a suroviny, to taky asi nenecháš podvýdělečné a budeš chtít aby ti dávali to co na danou kapitolu na max můžou a u polárky opět přechod z 8. na kap. 9 změna ze zboží na manu a těch přechodů kde se výroba mění je u rostoucích budov víc, např. z 10 kap. na 11. kap. změna z many na semínka a další přechody ještě přibudou, asi si nebudeš u kutila vyrábět ty budovy znova a sypat je artefakty znova na 10, ale budeš si je logicky chtít za KR vylepšovat, protože pochybuji že by ti stačily je mít např. vylepšené na kap. Elfů když už budeš třeba u Konstruktů...

za mě bych potřebovala na každou kapitolu a to jen na rostoucí budovy (nepočítám ještě sety) 98 KR - 5 x 16 pole (2 x pták, 2 x ráj 1 x stonehenge) + 18 x pole (2 x 9 pole / medvěd)

@Prealiena, no s tím jakým tempem nám rostoucí budovy a nové kapitoly k dosažení přibývají, bych s tím kolik celkem KR máme možnost získat (úměrně čím dál tím méně čím více rostoucích budov a setů máme a dálší získáváme) možná i nějaký ten alespoň malinkatý k povšimnutí Inno děsík ráda vyjevila, ...když KR je méně a méně pokud jdou získat jen za plánky u kutila potažmo z jako takového jen turnaje je zatím fakt, přes který vlak nejede....
 
Naposledy upraveno:
Nahoru