• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Záznamník ve hře

Ludi

Veterán
Ahoj, docela by se mi hodila jednoduchá možnost zapisovat si ve hře některé údaje. Jistě, mohu si psát poznámky do jiných souborů, což taky dělám, ale pořád otvírat nový program, když potřebuji zaznamenat jen nějakou maličkost, je otravné.
Prostě by ve zprávách mohla být přidána záložka "Poznámky"
Co na to říkáte?
 

Mescal

Znalec fóra
@Ludi, chápu Tvůj požadavek, ale osobně nevím, k čemu bych poznámky osobně využil.
Nicméně, když už bych poznámky někde chtěl, tak jedině jako záložka k Chatu, ten je dostupný všude, bez nutnosti mezikroku otevírání zpráv.
Pak jsou tu technické požadavky na to jak velký soubor s poznámkami max. může být (kolik znaků)...
 

Boobika

Pokročilý žák
hele a pro zajimavost, co si do tech poznamek pises? :D jen me to prekvapuje, protze tuhle potrebu jsem za tech par let co tu jsem nikdy nemel :D (krome mezisouctu kolik mi kdo poslal a kolik mam ja poslat v docasnem obdobi velkeho cechovniho paleni run)
 

Ludi

Veterán
@Boobika - jsem už léta velitelka a vedu si některé statistické údaje o spolku, případně další poznámky. Mám ráda přehled a nespoléhám ve všem na elvenstats.com. Navíc je nás ve společenství víc, kdo máme rádi statistiky. Ale na to mám jiné soubory.
Jenže záznamník ve hře bych využila na něco jiného. Např., kdo má právě dovolenou, VB, a podobné věci. Prostě záznamy, na které stačí jen pár slov a nemusela bych zbytečně otvírat další program. Alespoň velitel by tuhle možnost ve hře měl mít.
 
Nahoru