• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno zámek proti vymazání budovy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3346

Guest
Já proti samotnému tlačítku uzamčení budovy nic nemám, pokud by to nezamykalo jen něco ale i zamčení výběru či zadávání výroby. A třeba tržiště nikomu nevadí, přitom tam stačí opravdu omyl 2 kliknutí a neštěstí je také na světě. Takže souhlasím s přidáním zámku ale nejen pro vámi vybrané případy protože co když ostatní mají problém s tržištěm? A co zamykat si průzkum provincie? Ale prakticky to řeší jen problém v aplikaci tak by se to mělo týkat pouze aplikace. Důvody typu manipulace města třetích stran partnerů atd není vina či problém elvenaru a navíc tím dotyčný porušuje pravidla.
 

Ludi

Veterán
@Turunen Samozřejmě, že když někdo někomu smaže město, tak proti tomu obrana není. Navíc to není porušení pravidel, protože zde určitě nešlo o prozrazení hesla města. Když se ti někdo dostane do počítače za účelem škodit, cestu si najde snadno. To je jako by ti někdo vykradl dům.

U mě osobně je problém s nechtěným vymazáním budovy dán především zdravotním postižením, protože mám sníženou citlivost v rukou a někdy mě neposlouchají. A myslím si, že zdravotně postižených je tu víc. Stačí horší zrak.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser3346

Guest
@Ludi proti tomu nic nemám. A vyjádřím se jen u manipulace města u třetích osob. Ono je to velice snadné, nedávno jsem se vyjádřil o potvrzovacích oknech kde by se muselo zadávat heslo. Odpověď mě překvapila. A řešit tady lidi co mají uložené hesla v prohlížeči a pak upozorní že jim třetí osoba něco smazala atd nemá smysl. A teď třeba @iDavis upozornil na bonus v emailu, to jako snad v této době nechtějí snad říct že jsou lidi co si hesla od všeho i emalů ukládají do prohlížečů že ne? A zrovna email se stal jednou stavební složkou pro umožnění dalších internetových služeb. Internetová bezpečnostní negramotnost je problémem koho?

Ovšem tento konkrétní problém je spíš větší záležitostí aplikace a neschopnosti prioritně řešit fungování a manipulaci v ní, protože zrovna u elvenaru je to složitější vzhledem ke skladbě a funkce měst. Ale prioritou je kosmetika jak se zobrazuje symbol společenství apod.
 

DeletedUser4454

Guest
Ahoj,budovu jsem si nechtěně už prodal,
takže jsem pro.
Návrh od "Lovce krys" je přesně to co bych uvítal.
Navíc ostatní co to nevyužijí nebudou nijak omezeni.

Stalo se mi víckrát,že jsem jezdil po mapě s "přesunutím"
což nevadí ,když místo výběru surek si přesunete budovu.
Pokud tam máte ovšem prodání budovy,je to už jen 1 klik:-((
PS: první myšlenka po takovém prodeji je se hrou seknout.
Takže jestli Innu aspoň trochu záleží i na hráčích tak to zavedou;-)
 

DeletedUser4336

Guest
To už bych nějaký zámek dal někam do herního pole než na kartu každé budovy zvlášť. Prostě ten kdo nechce mít možnost mazat by ho měl aktivní, a ostatní by ho měli vybledlý.
 

DeletedUser5695

Guest
@Turunen Jsem takový nešika, že jsem si smazala budovu i na PC :), takže za mě třeba potvrzovací otázka, nebo zámek :) - nešlo by vyřešit podobně jako nechtěnou útratu diamantů v nastavení? Pro všechny další nešťastníky a nešiky a zbrklíky - 1x obnova vymazané neobnovitelné budovy je možná, 1x a dost, obnovitelné musíme obnovit. Už jsem obnovovala 2x, manuf a dílnu :)
 

luterina

Veterán
jsem pro nějak nechtěné smazání budovy ošetřit aby k tomu nedocházelo, stává se to dost často především na mobilní aplikaci - a to může být @Turunen sebepozornější jak chce, ale to nechtěné dvojí dotknutí na okně, kde se budova maže, je i při té největší pozornosti se dotknout velice jednoduché, stačí že jako pravák ťukáš na displej ukazovákem a dotkneš se zároveň toho "smazat" i skrčeným malíčkem..., nevím jak často ty hraješ na mobilní aplikaci, ale kdo ano, s největší pravděpodobností má za sebou nechtěně smazanou minimálně jednu budovu a věř, že to není nic příjemného, když jde třeba o jednu ze setových budov Karnevalu - což se jedné naší hráčce i stalo :( ..a ještě, docela je to urážlivé od tebe se nám, co se to již stalo - a není nás málo - posmívat, že jsme nepozorní, nesoustředění a nemotorní a příliš podléháme automatismům při klikání a že tedy jen stačí být pozorný soustředěný motorný a pod. a potom že se nám nic takového dít jako tobě nebude, podle mě je to totiž nesmysl, dít se to bude a stát se to může bez rozdílu každému, komu se ty náhodné dotyky po sobě tak nešťastně sejdou, že k nechtěnému smazání dojde, když zatím je to na mobilní aplikaci tak jednoduché a snadné...
 
Naposledy upraveno:

ElfNostradamus

Veterán
Ahojte, dnes ráno jsem zažil malý herní šok, můj malý syn si v mobilu hrál s mým městem a smazal několik budov: 3kouzelky, nějaké setové/z toho 1xfénix/ a 2 divy. Propast na 30lv a Dračí Opatství na 26.lv. Rázem jsem se ocitl - 64k obyvatel. Což aktuálně vede k tomu, že nic jiného navíc nepostavím ani na event ani případně na další DS. Po chvilkovém zvážení se na vše vykašlat a hlavně tedy díky silné odezvě a podpoře mého skvělého spolku se snažíme společně alespon vylepšit propast na uroven, abych byl v plusu s obyvateli...Vše je samo moje chyba, neměl jsem nechat puštěnou hru v mobilu přes noc. Zámek na budovy proti smazání bych z plna uvítal! ...a děkuji Fjorgyne za podporu.
 

Slniecko

Znalec fóra
Tak tohle opravdu moc nepoteší.. Tak preji, at to brzo vytáhneš zpátky.. A ten zámek na budovy by byl určite velice vhodný, aby se také veci nestávali, ukliknout se predse muže každý a pak to akurát demotivuje človeka.. Takže ja jsem taky pro :)
 

OldMaGorr

Mistr slova
Protože u nás hrají snad všichni kromě psa, tak to velmi dobře chápeme. A zámek bychom taky přivítali. Dobrý nápad měl k tomu Lovec krys

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

ElfNostradamus

Veterán
Chtěl bych všem poděkovat za menší či větší solidaritu, jak lidiček zde na foru, sousedů a především mého spolku, tak dnes během dvou dní je aspon propast prakticky zpět na 28lv a jsem v plusu s obyvateli....neuvěřitelné :)
 

DeletedUser6753

Guest
Ahojky všem :)
Mě se něco podobného též zatím nepovedlo,ale myslím,že je to užitečný návrh. A co uzamknout celou plochu a v nějaké postranní či spodní liště,nebo v nastavení vytvořit další doplňující ikony,např. šipky-pro přesun budov,dolar (mince)-pro prodej budovy,nebo to nějak sloučit do organizační lišty. Na PC i na mobilu by mohla být i třeba možnost schování horní i dolní lišty (ti,co mají mobily,tak přes lišty není vidět vlastní město).
Asi jsem se nějak rozepsala. Omlouvám se a přeji dobrou noc :)
PS: pokud vadí-smažte mi to :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:
nejsem si jistý, jestli jakýkoli zámek poslouží proti aktivnímu mazání... maximálně proti překliku a ten je třeba potvrzovat. Ale to nic nemění na tom, že jsem klidně pro :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru