• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno zámek proti vymazání budovy

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Ludi

Veterán
Ahoj, možná že to někteří z vás zažili, totiž omylem si vymazali cennou budovu. Stačí jedno nešikovné kliknutí a je zle. Já, jelikož mám lehce ochrnuté ruce, tak se mi to stalo už několikrát. Ale stalo se to i jiným hráčů, - trochu nepozornosti a je to. Nápad se objevil v diskusi v našem společenství.

Prosím o přidání možnosti, aby budovy měli zámek proti vymazání. Stačilo by např. zaklikávací políčko na kartě budovy.
Varování, které se nyní objevuje před vymazáním budovy není dostatečné a snadno se přehlédne.
 

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Dovoluji si upřesnit informace. Stačí jedno kliknutí na ikonku k prodávání/mazání budov, pak stačí druhé kliknutí na vybranou budovu a následně kliknutí na potvrzovací okno.

Teda pokud se zde řeší pouze budovy.

Poslední dobou se zde pořád dokola objevují návrhy podobného rázu. A tak by vše vyřešil návrh zrušit možnost vypnutí potvrzovacích oken, a dle stížností ve vašich návrzích vyřešit problém navýšením počtu potvrzovacích oken aspoň na 5 či 10 a to samé u možnosti odmítání opakujících se úkolů. Proč do otoh tahám úkoly? No protože stačí jen dvakrát kliknout a úkol omylem také odmítnu a stačí jen dvakrát kliknout takže je to horší než u budov přece nebo ne?
A co teprve u DS vkládání flakonů? Tam stačí jen jeden klik který se nedá vrátit, takže i tam by se hodila potvrzovací okýnka taky. No jo problémy s omylem překliknutí tím ale nekončí, co když někdo se překlikne omylem při zadávání výroby? Takže taky by se i tam hodila potvrzovací okna aspoň 5krát ... :D:D:D

A také mě napadnul nápad intuitivní stavitel který zamkne město proti stavění zbytečných budov místo různých portálů atd a vyřeší tak přemýšlení o uspořádání místa.

A taky potvrzovací okýnka u odemčení výzkumu kde stačí jen !!! jeden klik !!! který je také nevratný.
 

DeletedUser3346

Guest
@donutka fakt jo? No to jsi větší šikulka než já :D Já jsem klikal na budovy a mimo okna nabídky vlastností budovy zadání výroby manufaktur či vylepšit nebo se to vše přeplo do modu přesouvání budov s ikonkou prodeje a při kliknutí potvrzovací okno. Takže se naučte lépe klikat, protože tohle se může stát při delším přidržením prstu na budově to máme možnou chybu kde by stačil upravit nabíhací čas na 10 vteřin jinak další dva kroky jsou jen čistě lidskou chybou a hra nemůže za to že si dvakrát odklikáte ikonku prodeje i s potvrzovákem.

Jako fascinuje mě že nikomu nevadí že při přejíždění z jednoho bodu města na druhý se častěji stane že se vybere výroba třeba mince kde se mi započítá jen 60% a u prodání budov kde to opravdu není tak jednoduché to je pro některé opravdu problém. :D

Ale klidně jsem pro ... aspoň se za nějaký čas kdyby se to zavádělo budu bavit u stížností jak vás to zase zdržuje :D
 

DeletedUser467

Guest
Jsem pro. Sice se mi to ještě nikdy nepovedlo, zbourat něco, co jsem nechtěla, ale věřím, že když toho člověk bourá víc naráz a potvrzuje jedno okno za druhým, tak se snadno uklikne a na appce se toho dá taky dost pošmudlat jinak než je zamýšleno.

@Turunen Občas, pro sichr, abych opravdu nesebrala něco, co nemám, protože s tím čekám na úkol, aktivuji možnost "přesunout" a až pak se pohybuji po mapě. Jinak samozřejmě, že nám to vadí, proto jsme tu taky volali po možnosti posouvat se po mapě šipkami, visí to tu někde v nápadech ;) (bohužel to u toho visení v nápadech i nejspíše zůstane :()
 

DeletedUser3346

Guest
@Thespia Ano já nejsem proti zavádění věcí pro omylné hráče, ovšem prodat budovu jsou potřeba dva fakty nepozornost a zbrklost což u případů zde i jinde uvedených vyřeší nebo spíš vylepší aspoň 5 potvrzovacích oken při předpokladu že první zbrkle odvaříš když jsi rozjetá možná i dvě, při předpokladu sebereflexe by stačilo 3 potvrzovací okna ale pro den blbec je 5 ideál. A ten nápad s šipkami chválím. Kolik já už sebral mincí ... a myslím že šipky či přepínání do modu kdy si nejde sebrat nic teda mimo různých blbin do eventu kde by jsi se jen mohla přesouvat po městě by bylo nejlepším řešením. Proto jsem jeden z mála co s údivem čte různé opravy či novinky aktualizací kde kdyby se v apce zobrazoval červený křížek herních oken růžově nebo by někdě na e nebyl háček tak to je prioritní problém a zásadní vylepšení :D

A co se týče sekce nápadů ... spousta vylepšení nebo zavádění určitých aspektů do hry made in innogames se nejdříve chválí a asi po dvou a třech dalších aktualizací se teprve stěžuje, ovšem nikdy není míra kritiky ve stejné míře jako podobné nápady kohokoliv zde, který vymyslí třeba podobné či skoro identické prvky. Upřímně nejsměšnější argument proč to nezavádět je že to ovlivní hru. Jasně innogames nikdy nezavedlo nic co by měnilo základní prvky samotné hry že? :D A pamatujte si na moje písmenka že: V současném vlákně kde se převádějí vlákna do sekce nápady a návrhy které neplánujeme zavádět do hry neznamená že jsou definitivní ... k innogames se možná dostane 5% našich nápadů a nepřekvapilo by, kdyby třeba za cca 3 až 5 let innogames zavedlo něco co by se z 90% shodovalo s nápady které prej neplánovali zavádět do hry :D:D:D
 

DeletedUser5987

Guest
JO ! Kolegyni ze společenství se sekl telefon a vymazala Fénixe.. Velká škoda. Naštěstí tým byl vstřícný a ochotný a ptáka jí vrátil.. Být ve hře nějaký zámeček, nestalo by se to, třeba zadání 10ti místného PINkodu a následně potvrzovací SMS ;)
 

Lovec Krys

Legenda
@BombaySapphire SMS bych do toho fakt netahal. Bohatě by stačil checkbox Zamknout budovu.
Např. nějak takhle:
upload_2019-9-26_6-58-33.png

Při zaškrtnutí by se pak budova chovala jako nezbouratelná (Hl. sídlo, kasárny, Akademie kouzel).
 

DeletedUser5987

Guest
[QUOTE="Lovec Krys, samozřejmě jsem si dělal srandu...., to jak to máš je supr
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys
Tvůj obrázek s návrhem, jak by to mělo vypadat, je přesně podle mých představ, dík.

P.S: znám dokonce případ, kdy naštvaná přítelkyně svému partnerovi ze vzteku vymazala ve městě všechno co šlo...
 
jsem pro, ale ať ten checkbox tím pádem blokuje jakýkoli zásah do budovy - smazání, vylepšení, přesunutí. Prostě ať je ukotvená ve stavu, v jakém je a jediné, co se dá dělat, tak zadávat a sbírat produkci. A pro jakékoli jiné manipulace, ať se to odemkne upraví a znovu zamkne.

Hlavně v appce mě rozčiluje, jak při delší odezvě mě to furt nabízí posunutí budov atd... to by byla taky pomoc :)
 

papap

Mistr slova
@Lovec Krys
Tvůj obrázek s návrhem, jak by to mělo vypadat, je přesně podle mých představ, dík.

P.S: znám dokonce případ, kdy naštvaná přítelkyně svému partnerovi ze vzteku vymazala ve městě všechno co šlo...
Já znám zase případ,kdy naštvaný partner vymazal město partnerce a to několikrát,když se snažila znova začít a pak se na to bohužel už vyprdla...
 

DeletedUser3346

Guest
A není tak náhodou v pravidlech zákaz sdílení účtu a že heslo nesmíme nikomu říkat? Ovšem pokud někdo má uložená hesla v prohlížeči za to Elvenar nemůže, takže zavádět zámek jen kvůli jistému lidskému faktoru začínající na písmeno b, je zcela zbytečné. Aplikace pokud se dotyčný plně neodhlásí funguje úplně stejně jako prohlížeč s uloženým heslem. A jinak co se týká toho zámku tak se musím smát. Takže zamknout budovu jen pro vymazání a vylepšení ale proti nechtěnému výběru to už nevadí. Když zamknout tak zamknout bez možnosti jakékoliv manipulace. Protože vylepšení je v podstatě to samé jako zadávání výroby.

Když to řeknu napřímo navrhujeme zámek budov z důvodu vlastní zbrklosti a nepozornosti co není záležitostí jednoho kliknutí a navíc menší pojistku proti druhé osobě které umožníme přístup na účet? :D:D:D

Je škoda že zde převažuje názorový proud menšiny, protože většina tohle neřeší protože se jim to nepovedlo z důvodu toho že prostě umí lépe manipulovat s mobilem. I já když jsem problém zkoumal jsem zvláštní náhodou přišel k tomu prodávání budov, protože jsem to doposud nepotřeboval tak jsem to hledal a nebýt náhody jen pokusu podržet déle prst na budově tak bych napsal že možnost prodávání v aplikaci není.
 

nataly111

Velmistr písma
Řešení od Lovce krys se mi líbí a rozhodně jsem pro. Znám hráčku, která si nechtěně smazala HS po dobrodružství, kdy mazala všechny pomocné budovy. To člověk už maže automaticky a neštěstí je na světě hned.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru