• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Zámek pro přispívání do divů

150koni

Pozorovatel
Zdravím Elvenarové

Nevím jak vám, ale mi by se líbilo, abych si mohl jednotlivé divy zamknout před sousedskou pomocí. Tento div by byl označen zámečkem stejně, jako je označen srdíčkem oblíbený div, a zároveň by do něj nešlo přispět druhými hráči.

Co si o tom myslíte?
 

Barasque

Kolemjdoucí
Ahoj, já bych tuto možnost asi nevyužil, ale pokud by to některým hráčům vyhovovalo, tak proč ne a technicky by to, vzhledem k tomu srdíčku, taky neměl být problém .
 

Marian24

Znalec fóra
Se mi nelibi tenhle napad a to vic, když se menej runy teď ve všech divech a se všemi hračmi.
Porad je odemykat a zamykat by bylo pro mne otravne a zbytečne.
 

Mescal

Znalec fóra
Upřímně tento požadavek nechápu. Buď si div každý doplňuje sám, nebo jej doplňuje pomocí kolečka, či jiným výměnným způsobem.
Jestli někdo jen tak doplní nějaký můj div, tak mu můžu leda tak poděkovat, ale víc s tím nehodlám nic dělat... třeba se na vylepšení toho divu někdy v budoucnu dostanu... a tomu hráči, který můj div o své vůli jen tak doplnil, nezbývá než trpělivě čekat.
 

Lovec Krys

Legenda
Ten zámek už svým způsobem existuje - stačí si vylepšit div na max - to už do něj nikdo nepřispěje.
 

GorGlin

Veterán
@Lovec Krys
To je jistě možnost ale pro mnoho hráčů dost náročná.
Já si použití takového cudliku představit umím.
Jsem domluvený na výměně bodů s kolegy a než tam padne poslední pětka objeví se tam nějaký ..... a lupne tam tři body.
Taky se mi stalo, že jsem se podíval do divu a zjistil že mi tam někdo dal 1260 a zbylich deset tam nastrkali náhodní kolemjdouci.
Jako ji, win-win, já zvednu div a on, předpokládám, si uvolní divy.
Ale ty, tady trošku posviním abych si přivydělal, ty bych kopnul pod koleno.
 

150koni

Pozorovatel
Třeba teď jsme měli takový problém že jeden hráč už nechce jít s divem výše a při výměně run mu do něj někdo nasypal. Tam by se zámek hodil. Promarněné runy pro něj :)

Připadá mi to jako plýtvání časem vývojářů... K čemu by to mělo být dobré?
já si ty vývojáře platím :) a platí si je každý, kdo do hry přispívá :) A ten kdo nepřispívá, tak by měl být rád za ty co přispívají protože díky nim ta hra jede a vyvíjí se :). Pro někoho nesmysl, pro druhého přínos :)
 

indian068

Znalec fóra
Už se to tu řešilo nic nového stejně to řešit nikdo nebude,na dohoz do divu je třeba se domluvit na určitý čas,pak div uzavřít pokud se nahazi fb do divů a čeká se na dohoz pak se někdo prizivi a to nikdo nezmění,nebo před dohozem div odpojit od cesty ale zas neplní svou funkci
 

Boobika

Pokročilý žák
mnohem vic nez tohle by mohlo byt uzitecne mit moznost zadat konkretni pocet VB kolik chci pridat :D at to clovek neklika po 1 ale kdyz chci dat 35 zadam 35 a hotovo :) to jednickovani kvuli ajaxovemu spozdeni obcas dela pekne zmatky nez se synchronizuje hra kolik se vlastne pridalo
 

150koni

Pozorovatel
Možná kdyby neustále nevymýšleli samé eventy, tak by mohly být jejich kapacity využity na zdokonalování hry jako takové.
 

Mescal

Znalec fóra
@150koni Tvrzení, že si vývojáře platíš, mi přijde trochu nadnesené. Dobrý vývojář bere tisíce EUR měsíčně a ač Tě vůbec neznám, neřekl bych, že si měsíčně platíš byť jen jednoho. :)
 

150koni

Pozorovatel
@150koni Tvrzení, že si vývojáře platíš, mi přijde trochu nadnesené. Dobrý vývojář bere tisíce EUR měsíčně a ač Tě vůbec neznám, neřekl bych, že si měsíčně platíš byť jen jednoho. :)
Však já tam napsal já a všichni kdo do hry přispívají. Takže už tisíce EUR :) Bez nás platících by ta hra prostě neběžela a vývojář by pošel hladem :) Berte to trochu obrazně s rozhledem. Nejsem jediný kdo přispívá. A hlavně byla to reakce na to, že plýtvám časem vývojářů. Co se týče přidání zámku, tak si nemyslím, že bych je nějak výrazně zatížil na to, kolik jsem jim už poslal :) Takže je třeba trochu s nadhledem koukat na ten výrok :)
 

indian068

Znalec fóra
I tak pochybuji že někdo bude vymýšlet nějaké zámky,neprošlo to ve foe a tento návrh tu už taky neprošel dříve,za mě sou tu jiné priority než zámek na divy
 
Nahoru