• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Neaktuální Záložky, přítomen, nepřítomen

DeletedUser450

Guest
Jako velitel, i jako člen společenství, bych potřebovala v přehledu další záložku s názvem Nástěnka, kam bych mohla nováčkům (např.) psát rady a připomínky, vzkazy a podobně, které by do druhého dne nezmizely, tak jako v chatu. A potřebovala bych i zjistit, kdo je on-line, a kdo není. Obejít členy mohu pouze 1x denně, pak budu třeba někomu psát a on tam není a zpráva mu nedojde, když mu to budu psát poštou, nepřečtou si to ostatní, nebo to tedy rozešlu hromadně, přesto, že je to adresováno jednomu hráči, a k čemu je tedy chat? Měli by jsme mít také možnost zadat si on-line, on-line, ale nepřítomen a off.

Pokud navštěvuji sousedy, ve chvíli, kdy se pokouším vrátit zpět na mapu, hra mi klekne a musím ji znovu načíst, neděje se tak pouze v případech, kdy se vracím od hráčů na nízkých lvlech. Díky, za pomoc.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser501

Guest
Mám podobnou potřebu, spíše by mi vyhovovalo něco jako puntíky u jména hráče:
- zelený - aktivní dnes nebo včera
- žlutý - 7 dní se neukázal
- červený - 14 dní ani ťuk... asi mrtvola.

Klidně to nemusí být dostupné všem členům cechu (sníží se náročnost na hardware) ale jen veliteli a zástupci/zástupcům.
 

Ladus

Znalec fóra
Zatiaľ aspoň vďaka príkazu /who v chate viete zistiť koho máte momentálne online.. nič to ale nemení na potrebe zdokonalenia spoločenstiev.
 

DeletedUser501

Guest
Tak /who znám, ale to je okamžitý stav a mohu tak zjistit, komu lze v tuto chvíli poslat privátní zprávu na chatu..., ale ohledně docházky a aktivity s tím nic neudělám. Já si vedu v excelu tabulku kde si čas od času opíšu aspoň body členů společenstva - tím mám v čase přehled o tom zda vůbec hraje nebo dlouhodobě stagnuje. Ale to není právě "systémové řešení"... :(
 

DeletedUser450

Guest
Tak /who znám, ale to je okamžitý stav a mohu tak zjistit, komu lze v tuto chvíli poslat privátní zprávu na chatu..., ale ohledně docházky a aktivity s tím nic neudělám. Já si vedu v excelu tabulku kde si čas od času opíšu aspoň body členů společenstva - tím mám v čase přehled o tom zda vůbec hraje nebo dlouhodobě stagnuje. Ale to není právě "systémové řešení"... :(
Přesně tohle jsem měla na mysli, taky jsem chtělo zavést nějakou motivaci, proto jsem chtěla v rámci společenství zozesílat drobné dekorace s dočasnou působností, ale to asi neprojde.
 

DeletedUser501

Guest
Přesně tohle jsem měla na mysli, taky jsem chtělo zavést nějakou motivaci, proto jsem chtěla v rámci společenství zozesílat drobné dekorace s dočasnou působností, ale to asi neprojde.

Tak daleko bych já nezacházel, přecijen, buď hrát chtějí nebo ne. Jako motivaci sdílím já rady a zkušenosti s každým ze "svých lidí", kdo se zeptá, napíše mi a beru všechny obchody vsem "svým lidem", je-li to v mých silách atd... Ale když nemám nástroje, které mi dají o té aktivitě přehled, je to trochu naprd, no.... :-/
 
Nahoru