• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Záhada ztraceného elfa

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

DeletedUser2716

Guest
Drazí hráči,

spustili jsme novou soutěž! Jak se vám líbí? Zapojíte se nebo se budete s námi těšit na příspěvky ostatních? Velice se těšíme, jak na vaše příběhy tak na vaše postřehy a připomínky. :)
 

DeletedUser5570

Guest
Nejsem si jista, zda jsem pochopila zadání soutěže. Píše se: Délka vašeho příběhu je limitována 350 slovy.
Má jich mít příběh maximálně 350? Nebo minimálně?
_________________

Soutěž se mi líbí, hned mě napadlo možné pokračování s rozuzlením. A určitě si přečtu i příspěvky ostatních.
 

DeletedUser4918

Guest
Bude jistě lepší, když to potvrdí (a nebo vyvrátí;)) někdo z týmu, ale já tomu rozumím tak, že maximálně- už proto, že jsme na fóru a pořádná sága o putování ztraceného prince by se sem prostě nevešla. A samozřejmě jde i o hodnotitele... Na můj styl je 350 slov dost málo, o to větší výzva to je..:)
 

DeletedUser5570

Guest
Děkuji, myslela jsem si to, ale radši jsem se zeptala.
 

Angedev

Velmistr písma
Teda musím říct, těch 350 slov je fakt záhul :D Bohužel jsem musela příběh hodně osekat, tak snad tím příliš neutrpěl... Podle Wordu jsem skončila přesně na 350 :D

Ale děkuji pořadatelům, vymýšlení příběhu mě bavilo :)
 

DeletedUser4275

Guest
Limitu 350 slov jsem si původně nevšiml a když jsem příběh napsal a pokusil se ho vložit, teprve jsem toto omezení objevil. Seškrtat příběh z 1500 slov na 350 je fakt záhul. Dalšího čeho jsem si nevšiml je název. V nedopsaném článku se píše, že se ztratil princ, tak jsem psal o lidském princi, ale nechal jsem s ním zmizet i elfí princeznu. Tak to snad projde.
 

Deleted User - 35985

Guest
Ještě mám rezervu, jenom 327 slov. Příběh mě napadl okamžitě co jsem si přečetl zadání. Četl jsem ho až ve čtvrtek a rychle napsal až dnes po práci. Dříve jsem se ke psaní nedostal. Není to úplně správně graficky rozložené. Čas mě tlačil na odevzdání mého výtvoru. Snad jsem to stihnul, neb mě zdrželo přihlašování a najití kolonku na odevzdání. Jdu si přečíst ostatní. Jsem hodně zvědav na představu druhých. Tato soutěž je dobrý nápad.
 

DeletedUser4918

Guest
Příběhy jsou dopsané, anketa uzavřena a tak nezbývá než čekat na konečný verdikt. Díky za tuhle skvělou soutěž, díky za krásné příběhy a byť to bude znít jako fráze, napíšu to: diamanty dostanou jen tři, ale nikdo nebude poražen. A už teď se těším na další soutěž (jen doufám, že ne ve zpěvu;)).
 

DeletedUser76

Guest
Jů,jé , díky ,díky moc celému Elvenar týmu a všem hráčům co je má záhada oslovila . Dále se připojuji s gratulací a ostatním zúčastněným děkuji za pěkné příběhy :).
 

Tirhaz

Pokročilý žák
Nu, jsem překvapená jak to dopadlo a také děkuji za to, že se můj příběh líbil...chtěla jsem v něm připomenout všechny rasy, které nám zatím tvůrci této hry nabídli a takto jim poděkovat...asi pro ty, co ještě nejsou v elementálech, se rozuzlení mého příběhu může zdát podivné :D...
A samozřejmě gratuluji všem výhercům a souhlasím s tím, že nikdo neodešel poražený...
 
Nahoru