• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Woody69

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

76.jpg

Woody69 je známá nejen na fóru, ale i ve hře. Momentálně je na pátém místě v řebříčku ve světě Arendyll. Jsem ráda, že si udělala čas a odpověděla mi na několik mých otázek.

Osobnost, tak to je pecka, to musím přijmout, když jinak nedáš. Zároveň tedy zdravím všechnu tu člověčinu. Abych nezapomněla, díky moc za pozvání.

1. Můžu znát tvé jméno, kolik ti je let a odkud jsi?
Znát mé jméno? Jasně, takže Kristýna. Je mi krásných, neuvěřitelných 48 let a pocházím ze Stověžatice, tudíž z Prahy.


2. Jak dlouho hraješ Elvenar a co tě ke hře přitáhlo.
Elvenar hraji přesně dva roky a pár chlupů. Přišla jsem z jiné hry od společnosti INNO, kde byla reklama na Elvenar. No a co mne přitáhlo? Řekla jsem si, že vyzkouším ještě jednu hru. Hrála jsem Forge of Empires jako vůbec první hru, kde jsem poznala nějaké ty hráče, ale postupem času jsem se cítila až příliš svázaná a omezovaná hrou, takže jsem se začala nudit. Město jsem smázla a využila tak novinku Elvenar.


3. Páté místo v žebříčku ve světě Arendyll svědčí o své bojovnosti. Máš na to nějakou strategii nebo radu pro jiné hráče?
Vzhledem k tomu, že vážně nejsem hráč her, se ani neodvažuji hráčům cokoliv radit. Já mám ke hraní svůj osobní přístup, tak nějak se vzájemně oťukáváme. Takže si beru ze hry jen to, co mě doopravdy baví či vyhovuje, a že mi to vychází, tak to se sama divím. Prostě jsem dobrá. Žádnou strategii nemám, improvizuji, pokud to jde. Laicky řečeno, mastím to jak můžu a umím. Zjistila jsem o sobě, že jsem soutěživá, takže pro mě je žebříček hráčů takový rádoby adrenalin.


4. Z minulosti vím, že jsi bourala skoro celé městečko a začínala, jak se říká, od znova. Zajímalo by mě, co tě k tomu vedlo?
Smazání města nemělo se hrou nic společného. Spíš to bylo osobní. Já jsem takový spontánní magor. Nicméně jsem dostala spoustu zpráv od hráčů, takže jsem se vrátila do hry. No a vzhledem k tomu, že se držím v první linii, tak to zřejmě hovoří o mé aktivitě.



5. Tvé společenství Wakan Tanka – Lakota má indiánskou pověst. Máš ty sama ráda jejich kulturu a je něco co tě u nich inspiruje?
Upřímně tuhle otázku jsem od tebe čekala. Nechci nudit čtenáře rozsáhlým vyprávěním o indiánech, jelikož těch indiánských kmenů bylo v té době poměrně dost a každý se vyznačoval něčím jiným.

Tím chci říci, že indiáni se nedají hodit do jednoho pytle. Nepatřím mezi ty, co se oblékají a hrají si na indiány. Kdybych to měla vyjádřit jedním slovem, tak to bude "SVOBODA". Mají můj velký obdiv, jak dokázali žít v souladu s přírodou, bez veškerých vymožeností moderní doby. Mé srdce patří Lakotům. STATEČNOST, MOUDROST, ŠTĚDROST, SÍLA jsou čtyři nejdůležitější vlastnosti Lakotů. To je pěkné, ne?

6. Máš pověst bojovnice a je to i známka tvé aktivity v turnajích. Baví tě tedy a je něco co bys na turnajích změnila?
Turnaje, no asi takhle. Já se přiznám zde bez mučení, prostě jak jsem psala. využívám ze hry to. co jde. Tím pádem samozřejmě i turnaje, proč si něco nevzít, když můžu. Takže vlastně nejsem bojovnice, nemám naučené vlastnosti jednotek, protože to nějak nepovažuji za důležité a na turnaje využívám to, co mi dají divy, nezbrojím za nějakým tím účelem. Na můj vkus je ve hře až moc druhů jednotek, ale proč ne. Určitě se zde naleznou i hráči, co je to prostě baví a mají k turnajům hlubší vztah, vlastně k bojování. Já jsem se vyřádila ve Forge, kde jsem byla generálem a vedla vojska do bitev, zde to nějak nepotřebuji. Vím, že mi šlo hlavně o funkční automat, ten je pro mne ve hře daleko víc důležitější než spousty druhů jednotek.


7. Rada bych znala tvůj názor na hru, přemýšlela jsi, co bys ve hře vylepšila?
Můj názor na hru? No tady zřejmě bude problém a nerada bych zde rozbouřila vlny odporu. Ani se mi nějak nechce hanit práci či výtvor neboli kreativitu jiných lidí. Opět se musím vrátit ke svým slovům, že se tak nějak oťukáváme navzájem. Podle mě poskytuje vše jako ostatní hry od společnosti INNO.

Jediné, čím je originální, je grafika, která je vážně moc pěkná. Vzhledem k tomu, že nejsem hráčem her, nemám tu možnost jí porovnat s jinými hrami. No a po pravdě mi přijde, že tvůrci až přespříliš tlačí na hráče ohledně trpělivosti, takže očekávají, že budou dávat peníze do diamantů. Vím, že hodně hráčů skončilo a z našeho klanu už je nás pouze pět. No, prostě se něco nepovedlo, asi tak. Já jsem teď nedodělala výzkum půlčíků, protože už mě zdlouhavé vyrábění surovin osadníků nebaví. Jsem za polovinou a mám přesně to, co potřebuji k vystavění města v této době. Takže rozhodně zkrátit časy nebo navýšit množství surovin u spřátelených ras.

8. Ve hře jsou spřátelené rasy. Co na ně říkáš a máš nějaké oblíbené?
Spřátelené rasy jsou fajn a nemám žádné vyloženě oblíbené. Ona samotná hra ani moc neumožňuje si někoho oblíbit, pokud hrajete aktivně. Vlastně jedete, postavíte, vyhodíte což je škoda, jelikož některé ty budovy jsou graficky pěkně propracované. Kdybych měla možnost, zřejmě bych si nechala budovy čarodějů a draků, ty byly vážně famózní.


9. Zajímal by mě tvůj názor na divy. Je nějaký, který máš nejraději a naopak který považuješ za zbytečný?
Divům fandím, jelikož to jsou jediné budovy ve hře, co vám zůstanou, to ostatní je pomíjivé a nemá dlouhou životnost. Některé jsou lépe propracované, některé se mi nelíbí vůbec. Takže stavím ty, co mě vizuálně zaujmou. Nejhezčí divy pro mne jsou: Enarovo velvyslanectví, Kvetoucí obchodní cech, Oblačná akademie, Dračí opatství. Nejvýhodnější div dle mne je Zlatá propast. Osobně žádný div svým způsobem nepovažuji za zbytečný .


10. Jednou z novinek, na kterou se nedočkavě čeká, je mobilní aplikace Elvenaru. Zajímalo by mě, jestli bude zajímavá i pro tebe.
Při téhle otázce doma vyloženě se válím smíchy. Kdybys viděla, jaké mám doma pádlo. Nu řekněme, že jsem člověk, který když si něco koupí, používá to do doby, než to prostě odejde. Určitě jsou úžasné mobily, které dokáží až nadpřirozené věci, ale to jde mimo mě. Nechci být otrokem doby, abych vydělávala na každou senzační novinku,která se objeví na trhu. Takže tuto příležitost nevyužiji. Já vlastně mobil používám na způsob telefonní pevné linky, mám ráda své soukromí, takže ho netahám nikde. Ještě dlouho mi vydrží.
 
Naposledy upraveno:

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Osobnost1.png

76.jpg

11. Další diskutovanou budovou je Akademie kouzel. Ve hře je spoustu jejích zastánců, ale o těch co mluví o její zbytečnosti. Co ty si o ní myslíš?
Akademie kouzel je fajn. Rozhodně není zbytečná. Mám jí ráda a využívám ji neustále. Pořád jede na plný obrátky. Kouzla v turnajích mi nestačí. Hlavně od doby kdy mám dračí opatství a za použití kouzla dostanu manu to mrskám všude kde můžu. Rozšířila bych jí určitě o další kouzla. Nejvíce využívám Sílu zásob a Magický dar. Vůbec nevyrábím, vzhledem k mé aktivitě, Inspirující rozjímání.

12. Co říkáš na eventy, které se ve hře objevují? Ten poslední, co teď běží, je Pochod stád. Jsou pro tebe odměny zajímavé?
Ohledně eventů, já jsem ráda, že jsou. Kolikrát se při časově dlouhém zvelebování budov ve hře nudím. Když chytnete dobu, že turnaj je dokončen, stavitelé plně zaměstnaní, výroba surovin osadníků zdlouhavá a nemáte vůbec do čeho píchnout, event vás zabaví. Budovy postavím vždy všechny, které získám, pak je vyházím a nechávám si ty výhodné, většinou kultura plus lid. Jediné, co tak trochu škrábe, jsou ty relikvie a časy u prozkoumání provincií v úkolech. No a pokud to ženete, tak samozřejmě místo ve městě, kde máte možnost si postavit dílny a manufaktury na plnění úkolů. Tím to hodně urychlíte, takže pak zbytečně nestojíte. Ohledně budov jsem pro zakomponovat do odměn nějaké ty kulturní s manou a bude to ještě zajímavější. Takže za mě ano, já je plně využívám.

13. Co děláš ve svém volném čase? Myslím třeba hudbu, filmy nebo sport?
Vzhledem k tomu, že mám nemocného syna ve zvláštním učebním programu a vlastně ho učím doma, přes školní rok zas tolik volného času nemám. Takže když se vydaří a rozhodne se, že navštíví školu, většinou dopoledne vezmu Sirénu a toulám se venku. Ta mne zabaví, někdy mne nechá si i přečíst kousek knihy. Rozhodně procházky s hudbou. Má oblíbená muzika je blues, pak Janis Joplin, The Doors, Amy Winehouse a další...
Mám moc ráda knihy a poezii, takže čtu. A po nocích samozřejmě tvořím, nejvíce se věnuji malovaní. Já jsem spíše samotář a introvert, takže různě bloumám někde v éteru a přemýšlím si, třeba jaké by to bylo, kdybych žila s indiány, a rozhodně bych chtěla být chlap. Mám ráda chodící výlety, žádný spěch a procházky noční Prahou. Přiznávám se, že na sport aktivní moc nejsem. Občas vytáhnu kolo a protáhnu Sirénu ve Stromovce (park).


14. Vím, že jsi velmi aktivní na fóru, v diskuzích ale i ve výtvarném okénku. Je něco, co bys chtěla tedy říct na závěr?
Něco říci na závěr? Myslíš nějaké to moudro? Na Zemi žilo a žije tolik moudrých lidí, kteří zanechali spoustu těch moudrých řečí. Takže já to ukončím jen slovy. Mějte se všichni báječně.

Moc ti děkuji za rozhovor a čas, který si věnovala.


I já děkuji za rozhovor. Bylo mi potěšením, s pozdravem všem Woody69.
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru