• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová jednotka Woody69 - Kentaurius Indianus Amores

DeletedUser76

Guest
vBEtV.jpg
Původ : Kentaur (bytost původem řecké mytologie) křížená s lidmi křemene (Mohawkové ,původní obyvatelé Severní Ameriky - lesní indiáni).
Rasa: Elfí
Lučišník - Kentaurius Indianus Amores
Třída: Speciální střelec vhodný na silné útoky na dálku
Speciální schopnost Amorova kletba :
Protivník zasažen šípem je krotký jako beránek a miluje celý svět :).



HmrBz5o.jpg


HmrBz5o.jpg
HmrBz5o.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Vlnik

Guest
Ach to vkládání obrázků, věčný problém každého fóra :D
Čekal jsem, že se tu objevíš mezi prvními. Musím říct, že ta jednotka vypadá zajímavě. Měl bych napsat zatím nejlepší, ale při současné konkurenci by to znělo blbě xD Jen mě napadá, že asi bude zajímavá bitva dát proti sobě 2 armády jen s nimi. Už vidím, jak se začnou uprostřed mapy objímat a vyskočí zpráva "Víte co, kašlem na to, já vám tu relikvii prostě dám" :D
 

DeletedUser76

Guest
Ano , přesně tak :D.
Ohledně vložení, několikrát jsem to zkoušela dle vašich rad (Fauna) a vůbec mi to nešlo.
Samozřejmě chyba z mé strany :).
Tak jsem to nechala osudu.
Jinak děkuji :).
 

DeletedUser61

Guest
Ach to vkládání obrázků, věčný problém každého fóra :D
Čekal jsem, že se tu objevíš mezi prvními. Musím říct, že ta jednotka vypadá zajímavě. Měl bych napsat zatím nejlepší, ale při současné konkurenci by to znělo blbě xD Jen mě napadá, že asi bude zajímavá bitva dát proti sobě 2 armády jen s nimi. Už vidím, jak se začnou uprostřed mapy objímat a vyskočí zpráva "Víte co, kašlem na to, já vám tu relikvii prostě dám" :D
:D:D:D Tak to bych chtěla vidět.:D:D:D
woody69: Bezva nápad :). Mohlo by to do hry přinést trochu humoru.:D
 

DeletedUser126

Guest
John Lennon by měl z takového vojáka radost! Konečně bojovník, co dává šanci míru. :D
 
Nahoru