• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Wonky Walter

DeletedUser76

Guest
Wonky Walter ? a ne Willy Wonka ?
neklame mě zrak ?
na mou duši na psí uši
vážně je to tak
místo čokoládou nacpané tlamičky
budou kolem mne skákat opičky :D

Já se těším , bude změna a zábava :).
 

iDavis

Legenda
Jasné že sa teším, bude to opäť ďalšie oživenie hry. :) Výzva a letný slnovrat, akcie ktoré sme zatiaľ absolvovali mali u mňa veľké plus, takže verím že ani toto nesklame.
 

DeletedUser1148

Guest
papap :D s tím bojem tj dobrá technická.......já se také těším a snad budou odměny stát za to a trošku nás to zklidní po tom fiasku s bojovým systémem.;)
 

GorGlin

Veterán
Tedy ted jste mě vyděsili, když si vzpomenu na úkoly ze slunovratu, získej v provinciích 20 VB.
Viděl jsem že na betě už to byo, může někdo něco trochu upřesnit?
Nejde mi o úkoly spíš typově co můžu získat a tak.
 

iDavis

Legenda
GorGlin, podľa informácií ktoré som zatiaľ našiel, by mali byť odmenami za jednotlivé úlohy hlavne relikvie, iba v niektorých by mali byť iné odmeny, napr. VB alebo kúzla. Odmenou za dokončenie všetkých úloh (malo by ich byť 12) bude kultúrna budova cirkus, ktorá bude pridávať kultúru. Množstvo pridávanej kultúry bude rovnako ako pri Letnom slnovrate závisieť na kapitole, v ktorej sa hráč nachádzal pri jej obdržaní.

Kapitola I = 540
Kapitola II = 670
Kapitola III = 890
Kapitola IV = 1150
Kapitola V = 1380
Kapitola VI = 1840
Kapitola VII = 2300
Kapitola VIII = 2800

Na bete mala budova takéto hodnoty, ako vždy nie je zaručené že sa rovnaké hodnoty dostanú aj na ostatné servery.

EL_akcia_wonky_walter.png
 

DeletedUser467

Guest
Hmm, ta budova je teda pěkně ošklivá a podle mě se do městečka vůbec nehodí. Ale co jsem se dívala na betě, bylo to na čas jako ta první výzva, tak možná ani nestihnu všechny úkoly udělat a aspoň mě to tak nebude mrzet, že o ni přijdu :)

Jinak úkoly jsem viděla a pokud je nezmění, tak by to mělo jít zvládnout i se současným bojovým systémem ;)
 

DeletedUser494

Guest
Nevíte, kdy zhruba to bude? Jestli už od rána nebo někdy v poledne/odpoledne?
 

Eragon92

Znalec fóra
Nevím no ale ta budova (Cirkus) do města teda moc nezapadne. A pokud budu muset dobýt provincii nebo bojovat tak mám stejně smůlu takže možná je to dobře aspoň mě to nebude štvát
 

GorGlin

Veterán
Nevíte, kdy zhruba to bude? Jestli už od rána nebo někdy v poledne/odpoledne?
Posledně to bylo dopoledne, pokud vím.

Nevím no ale ta budova (Cirkus) do města teda moc nezapadne. A pokud budu muset dobýt provincii nebo bojovat tak mám stejně smůlu takže možná je to dobře aspoň mě to nebude štvát
není moc vzhedná, ale v pokročilém městě je dost je odst míst, kde jí půjde schovat.
 

DeletedUser2097

Guest
Kouzelna dilna se nepocita se svymi vyrobky do eventu..bylo by pekny to napravit, mam pocit ze to neni prvni stiznost na nove budovy:)
 
Nahoru