• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Wiki - obrázky objektů bez okolí

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser6212

Guest
***

Verze hry: Elvenar v1.72.4-(7476f8c) (2019-02-11 12:22)
Google Chrome verze 71.0.3578.98 (64-bitový)
Verze Flash Playeru: Adobe Flash Player 32.0.0.114 (64-bit)
Operační systém: Windows 10 Home 64bit
Rozlišení obrazovky: 1680x1050
Herní svět: Winyandor

Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5: /1

Detailní popis chyby:

Jedná se o drobnost – podle mého ve Wiki není zobrazení některých budov úplné – chybí okolí (trávník a chodníky), které u dalších obrázků jsou. Já jsem při zběžném prohlížení našel:

Dělnická chatrč lidí 1

Akademie kouzel lidí 1-2

Kouzelná dílna lidí 1

Dílna lidí 1 a 2

Obytná budova lidí 1 a 2

Obytná budova elfů 1 a 2

Není to nic důležitého, ale když je třeba soutěž hledání části obrázků, tak je tu odchylka od ostatních.



Kroky, které vedou k chybě:
Prohlížení obrázků objektů ve Wiki

Screen (obrázek) chyby:
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj,
nejdříve bych Ti chtěl poděkovat, že Wiki čteš a očividně ji procházíš. :)

Wiki má svou sekci i zde na fóru, pro jistotu jsem Ti sem přesunul vlákno Tvého hlášení chyby, neboť se v žádném případě nejedná o chybu hry. Když už se dostávám k chybě, tak se nejedná ani o chybu na Wiki. Textury oněch budov jsou přímo ze hry, tedy jak jsou přímo zasazeny do prostředí hry. Ostatně, tyto obrázky jsou oficiální, tedy přímo od tvůrců hry. Rovněž se domnívám, že autoři soutěží, naši moderátoři, pro tento typ soutěží využívají právě Wiki. :) Okolí budov by bylo navíc zmatečné, neboť co hráč, to jiné prostředí okolo každé budovy.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru