• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Město vzhled

  • Zakladatel vlákna DeletedUser5344
  • Vytvořeno

DeletedUser5344

Guest
Jsem zapálený hráč, kterému se hra koncepčně i vizuálně líbí, měl bych nicméně několik zásadních poznámek k zamyšlení:
1. Budovy v rozpětí 5-7: jsou neuvěřitelně ošklivé, respektive od krásné čtyřky to jde vzhledově velice strmě dolu. Nejhorší je, že v úrovni sedm se hráč pohybuje velmi dlouho, než si lze zařídit modernizaci na hezkou osmičku, tj. musí se na to hodně dlouho dívat. ..promiňte, chápu, že je to krapet subjektivní.
2. Sídlo: stejně tak sídlo jde vzhledově dolu. Respektive až do té doby než se zbaví té zlaté v cca šestce, pak se grafici zase trochu pochlapili. :)
3. Manufaktura na ocel: v rozmezí úrovně cca 4-7 není téměř žádný rozdíl. Nechápu...
4. Manufaktura na křišťál: další případ výrazného zhoršení vzhledu..krásnou jedničku, dvojku ...střídá neuvěřitelně hnusná pětka, šestka...člověk by očekával, že to bude opačně. Nejhorší je ..zase..že se na to musím dlouho dívat..:) ;) ...než se posune dál.
5. Kulturní objekty: některé budovy jakoby graficky moc nezapadaly do prostředí...vzducholoď, háj...o fenix buildings ani nemluvě...jsou to malé detaily, ale působí jak prvek z jiné hry.
Díky za trpělivost :)
 

DeletedUser4336

Guest
Můj názor na to je, že je to dosti individuální co je hezké a co není, tohle by si skoro vyžádalo své zvláštní téma. Ani to není moc jednoduché vymyslet tolik úrovní bez narůstající (nebo jen s minimem) plochy s narůstající atraktivitou a polem působnosti pro všechny hráče. Je to prostě tak, některé budovy se v určitých fázích mění jen málo nebo mění jen barvu, či detily. Jednou ještě ve starém společenství byl někdo odvařený z manufaktur na mramor elfů L19, přitom mě se naopak celkem nelíbí. Stejně tak tomu bylo u prken L14, pro mě přefouknutý nevzhledný barák, to už se mi daleko víc líbí L15 (kde jsme to měli naopak). Asi nejhezčí se mě jeví L17, pak už to zase jde do hále a nic moc L19. Vyloženě moc se mi líbí elixír elfů L13-L14, vymazlená budova. A tak by se dalo pokračovat dál, každý by to měl jinak. A vůbec, třeba názor na éru víl nebo orků, mě se třeba budovy orků líbí víc jak víly, u jiných lidí je to většinou naopak. A o událostech, toje zase jiná věc, ty budovy asi nejsou vůbec navrhované, aby někam zapadaly, každý je v jiné éře, která vypadá zcela odlišně, navíc je asi kladen i důraz na to, aby budovy byly stylově rozpoznatelné, z jaké události pochází, to už by vůbec nebyl lehký úkol, možná že by ani neměl žádný smysl, spíš naopak. Jinak za mě jedna z nejnusnějších budov vůbec - div horské sídlo L1-L5, pak se trochu změní a už je to koukatelné, sic furt to není úplně můj styl. Některé jsou povedené, jiné méně, musíme to tak brát a třeba se těšit na další vylepšení. Takže tak prostě :).
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
jak píše kolega hafan. hezké / škaredé budovy jsou dost subjektivní.

ono když je potřeba vymyslet 25+ obrázků od každé budovy, ještě aby byly stylizované do dané kapitoly, je jasné, že prostě některé levely si budou podobné.

co by ale mohlo platit, je, že vždy poslední úroveň pro daný výzkum bude nejvíc vymazlená. což podle mě neplatí u lvl 19 prken (mohly by si prohodit grafiku s levelem 16. dále drahokamy lvl 10-15 : fialová drahokamovna se mi líbí víc, než ta finální oranžová. a z té poslední čtveřice drahokamoven mi zase připadne nejhezčí 20. úroveň. stačilo by přebarvit střechu. křišťálovna se mi nejvíc asi líbí 11-15. co se týče hedvábí, tak z těch pavouků mám noční můry :D

hodně lidí tu také spílá na "blitko-ocel", tu já naštěstí nikde nemám :)

jinak kulturní budovy do daných kapitol určitě zapadají. třeba chrám věků je pěkně do zlatova, stejně jako 15kové obytňáky, které člověk už tou dobou většinou má.

třeba orčí zbrojnice a orčí cvičiště mi připadnou docela nudné (na to, že jejich obytné se mi líbily). na druhou stranu zbrojnice elementálů je podle mě jedna z nejhezčích budov ve hře :p

ad horské sídlo : já s ním zase takový problém nemám ^_^ co bych ale v souvislosti s ním uvítal, je víc budov na skále u města. končí to vílama a pak už dostáváme jenom avatary (sice pěkné, ale přesto...)
 
Nahoru