• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Vzestup kultu fénixe

domin69

Mistr slova
Tak to já měl celkem kliku, jednou 500 2 x 200 a i nějaké stovky
mě zase štvalo že když byl úkol získej 2 x činidlo, tak z věže nepadlo ani jedno a když pak byly za úkol úlomky tak zase věž dávala všechno možné jen úlomek ani jeden (jinak to je nejčastější odměna) :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Tahle věc s úlomky se ale stává pravidelně, stejně jako relikvie ve výrobě. S tím se musí počítat a pro úlomky do Věže raději nechodit. Prostě nepadnou. Já budu zase výtvarně malicherná. Fénixe mám na desítce, což je fajn, ale zklamalo mě, že do devítky byl divukrásný a na desítce se klátí jako postřelený holub, navíc má zlomené křídlo. Kdybych to věděla, tak ho raději nechám na 9 lvl., je mi ho líto, že se tak trápí kvůli jednomu VB.
 

Silversnake

Mistr slova
Já jsem většinu rozebral na zlomky...včetně Fénixe... je ostudou !!, že "Fénixové" budovy získané v 15-té kapitole (přepočteno na plochu) mají lepší atributy než v tomto eventu
 

domin69

Mistr slova
mě se zase nezdá tak špatný oproti minulým eventovým budovám aspoň dává 2 VB každý den, takže asi vyhodím golema a sovu (stejně jsem je postavil jen že jsem měl místo) a vztyčím ptáka :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
Mně se zase docela líbí ten vedlejší efekt - trochu supluje, že už není eventová měna ve výrobě, pravda, se ztrátou, ale jak jinak v Elvenaru, a někdy na těch pár bodech záleží. Pro mě to chtělo nějakou silnou budovu na semínka, namísto ustavičných pop-kult ve prospěch kult. Kultury mám plno a další kapitola, Konstrukti, budou chtít fůru semínek, prakticky všechno se vylepšuje za semínka, tak tam asi uváznu. Sovu bych určitě kvůli tomuhle fénixovi nevyhodila, ale jinak dobrý. 500 vajec mi padlo třikrát - divím se tomu, ale nestěžuji si. :)
 

LuciskaCh

Mistr slova
@GorGlin Sestupný trend odměn z eventů prostě musí pokračovat i kdyby hráči eventy přestali hrát.
A tou výměnou z požehnání na fyzické vojáky nejspíše maskují to snížení.

Taky mi připadá, že vojáků to dává míň než kdy dřív a taky, že je menší šance je získat. A tedy trochu nerozumím tomu, proč se mi někteří hodí do inventáře a někteří se rovnou přičtou do tábora a popravdě nevím, jestli se tam opravdu všichni přičtou.
 

LuciskaCh

Mistr slova
aha. Tak to je pak super úkol: Použij 3x doplnění jednotek :-DDD Tak volím druhou možnost, vyjednat 3 střety.
Ale i tak je těch vojáků strašne málo. Při předchozích eventech jsem tak nějak doplnila na dost turnajů, teď jen ubývají.
 

GorGlin

Veterán
jde to dolů ve všem.
dřív se střídali malé a velké eventy, ted už jsou jen malé
když ted začali opakovat artefakty z eventů ve věži, mohli by aspon jednou za rok udělat velký event, kde by odměny byly buodvy ala kult fénixe a jako hlavní odměna set s vánočním stromem
 

Ladonka

Učedník
Minulý event jsem chválila. Úkoly byly ok, i nějakou denní odměnu jsem si vybrala. Od Fénixe jsem čekala víc..... úkoly na jedno brdo, denní odměny žádná sláva. Popelak vypadá pěkně, ale jinak nic moc. Škoda toho sestupneho trendu.
@GorGlin - souhlasím, chtělo by to event, který by vybocoval, něco na co by se člověk mohl opravdu těšit a měl radost z odměn, které by ziskal
 

VStanikV

Znalec fóra
Když si vzpomenu na loňskou fenixovou udalost tak ta letosni je o moc lepsi. Loni pro mě nebylo mezi denima odměnama vůbec nic užitečného, letos jsou tam aspoň 10VB a letošní fenix je taky lepší než loňskej.
 

dodoch1

Pokročilý žák
Jak tak čtu, tak asi skončím v Orcích a budu si hrát jen pro radost. Jako rok působícího hráče v Elvenaru mně mrzí, že se nedají získat staré budovy, aby si každý vybral podle aktuální potřeby. Nedokážu dost dobře posoudit výhodnost něčeho, co mě bude čekat někdy za 2 nebo 3 roky hraní.

Postřeh 1) neklesla nám odměna za denní přihlášení? Postřeh 2) hned první grafika po splnění prvního úkolu je jaksi s anglickým popiskem... (ten jsem si přeložila, někteří jiní mají na cizí jazyky ale poměrně vyhraněný názor...) ;)

Zobrazit přílohu uživatele 5351
A nejen to ale česky je napsaná pozvánka do soutěže na FB nebo Instagramu a pak ani nevíte kam kliknout a na co odpovědět, protože je vše v angličtině. A abych na každý text používal překladač tak si už ty pozvánky ani nevšímám. Hlavně, že v pravidlech se píše, že se nesmí používat cizí jazyk, že?
 

luterina

Veterán
to tu někde psal Forseti že ta chyba v nepřeložení do čj byla na všech serverech a s aktualizací už je opravená, můžeš si to v češtině teď přečíst, no a ten fb a instagram tipuji že je to mezinárodní, to se na překlady ve hře, které v češtině jsou, nevztahuje...
 

jana.souck

Pokročilý žák
Odměny jsou ve hře čím dál horší, poslední eventy je míň obyvatel na srovnatelných kulturních budovách než dřív. Ve spolku nám končí lidi, kteří hrají dlouho, protože mají pocit, že už jim to nic nedává. :(
 

Mescal

Znalec fóra
ad dnešní úkol, 16 relikvií - 2x 5 ks jsem koupil v Akademii a zbytek jsem získal z provincie
 

karhol

Znalec fóra
Já si klidně počkám do zítřka a posbírám je v turnaji.
No a kdybych to náhodou nedodělal, tak vlastně o nic nejde, artefaktů už mám 9 - to kdybych se někdy rozhodnul popeláře postavit.
A portrét za dokončení všech úkolů nikdy nevyužiju. Možná, kdyby za dokončení bylo možné vložit portrét libovolného vlastního avatara, tak bych o tom uvažoval..
 

voyager-1

Velmistr písma
taky si myslím že je času dost do zítřka, poslední úkol bude jednoduchej. A čas je na něj i v neděli ráno.
 
Nahoru